Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Torchlight trzecim darmowym tytułem od gog.com. Ważne do ok. 2 w nocy.

Uważam, że na razie gog pobił Steama swoją promocją, ale chyba im się już kończy, więc Big S będzie miał kilka dni na odrobienie strat.

Ale skoro S, to zerknijcie na te tytuły za śmieszne grosze:

One Way Heroics

Super House of Dead Ninjas

Primordia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie było Castlevanii:/ rozczarowany jestem, bo jak nigdy miałem na celowniku kilka gier (od dawna praktycznie nic na promocjach nie kupuje), a tu polowy nie kupie, bo ani jedna, ani druga część obniżki nie dostała:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mój temat może zostać odrzucony, ale zgodnie z regulaminem to coś takiego jak ''czy opłaca się''.

Mianowicie czy opłaca się kupować bundle? Bardzo mnie zaciekawiło to, że wiele gier w paczce jest po tak niskiej cenie.

Czy to legalne i czy nikt mnie nie oszuka? I czy warto kupić ten konkretny bundle?:

Weird Worlds: Return to Infinite Space

Afterfall Insanity Extended Edition

Disciples III: Renaissance

Galaxy on Fire 2 Full HD

Sniper: Ghost Warrior Gold Edition

Tower Wars

za ?2.59?

(Sorry za czcionkę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oskaoska - bundle są jak najbardziej legalne. Kupując je można naprawdę tanio zaopatrzyć się w dobre tytuły (albo słabe :P). Z bundlowych stron najpopularniejsze są: Humblebundle, Bundlestars, Indiegala, Indieroyale, Groupees oraz od niedawna wystartowało Blink Bundle.

Przy czym Humblebundle jest zazwyczaj "best" bo daje naprawdę fajne gry (co prawda ostatnio...tak z 2 miechy nie mieli nic ciekawego albo dawali powtórki ale mimo wszystko mają dobre oferty)

Bundlestars daje gry różnego pokroju, od kaszanek bo dobre tytuły

Indiegala i Indieroyale to jak nazwa sugeruje głównie bundle z indykami

Groupees często daje mniej znane tytuły ale zazwyczaj trzyma poziom

Blink Bundle jest młode lecz kilka fajnych tytułów już mieli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu Bundle Stars na spółkę z PC Gamerem rozdają klucze na Dino D-Day >Klik<. Jak poprzednio, milion kluczy czeka na nowych właścicieli :).

Jak dla mnie nic ciekawego póki co, SpaceChem jest nawet fajny, ale mam już od dawna, Dino D-Day też mam smile_prosty.gif. Jak tak dalej pójdzie, to możemy się spodziewać kolejnych gier przewleczonych przez promocje i bundle do tego stopnia, że tylko za darmo ktoś by jeszcze chciał je wziąć wink_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...