Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Wiem, ale co jeśli miałbym już AC2 na Uplay (inny klucz rzecz jasna), byłyby wtedy dwie kopie gry (czyli w 'bibliotece' miałbym 2x AC2, z różnymi kluczami produktu), czy jak to załatwiają? wink_prosty.gif

Czy pokazuje się jakaś informacja, że już posiadam ten produkt [AC2]?

Może Uplay uzna, że to jedna gra (nieważne jakie klucze) i po prostu pozostawi grę nietkniętą (czy coś w tym stylu, tam jest straszny bałagan, od zapisów po aktywacje kluczy...)..

Miał ktoś taką sytuację? wink_prosty.gif

Napisałem do supportu, ciekawe co odpiszą (jeśli w ogóle odpiszą, mają niemiły zwyczaj uznawania nieaktualizowanych pytań za rozwiązane po upływie kilku dni, podczas gdy oni na nie nie odpowiedzą wink_prosty.gif).

Edytowano przez mqpopit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam sporo gier od Ubi na Steamie i w tym trafiło mi się kilka powtórek (od jakiegoś czasu uzupełniam kolekcję co ważniejszych dla mnie gier na Steamie), więc mogę udzielić odpowiedzi na Twe pytanie. Tak więc Uplay traktuje takie wersje oddzielnie. Czyli np. jeśli aktywowałeś AC2 w wersji Uplay, a teraz chcesz aktywować wersję Steam, to będziesz miał dwie pozycje. Przy jednej będziesz miał przykładowo pobierz i wtedy Uplay zacznie pobierać grę, a przy drugiej zawsze będzie graj i Uplay będzie próbował uruchomić grę przez Steam. Jeszcze lepsze jest to, że jak odpalisz grę Ubi przez Steama (jeśli ją kupiłeś na Steamie), to włączy się specjalna wersja Uplay, w której będziesz mógł przeglądać nagrody, osiągnięcia i wyzwania tylko dla tej gry. Jednak jeśli włączysz najpierw sam Uplay, a następnie Steamową wersję gry od Ubi, to Steam nie ma problemu z obsługą Uplay'a. Liczę, że pomogłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na CDP.pl wybrane gry EA jest promocja.

Crysis 3 - 19.99zł - Origin

Mass Effect 3 - 19.99zł - Origin

Battlefield 3 - 19.99zł - Origin

Dead Space - 9.99zł - Origin

Dead Space 3 - 19.99zł - Origin

Jest też promocja na DLC gier Paradoxu i gry Paradoxu.

Edytowano przez Earendil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Humble Weekly IndieCade!

$1:

And Yet It Moves

The Dream MAchine (Chapters 1,2,3)

Luxuria Superbia

$6:

Dear Esther

The Bridge

7 Grand Steps

Wszystko Steam + soundtracki do 4 gier smile_prosty.gif

Czy opłaca się BTA? smile_prosty.gif

Do 17. lutego na Steamie promocja na oba Wiedźminy:

Wiedźmin - Edycja Rozszerzona Director's Cut - 1,59 euro (0,40 euro taniej niż na świątecznej wyprzedaży!!!)

Wiedźmin 2: Zabójcy królów - Edycja Rozszerzona - 3,99 euro (o 1 euro taniej niż na świątecznej wyprzedaży!!!)

Do 17. lutego także Total War Rome 2 (27,49 euro) i Company Of Heroes (17,49 euro / 32,49 euro za cyfrową specjalną) - drogo.

Do soboty Toki Tori 2+ - 2,74 euro (jeśli ktoś nie ma jeszcze z HIB X).

Jeśli ktoś ma drm-free i chciałby mieć na Steamie to chyba najtaniej od dawna!! smile_prosty.gif

Czy jeśli doda się środki PayPalem do konta Steam, z nowego konta (jeśli już dodawałem kiedyś innym), to blokuje rynek społeczności? o.O

Bo właśnie tak zrobiłem i od 20.02 mogę dopiero kupować (na rynku)...

Edit: No, pewnie zablokowało na tydzień... Trudno, kolejne 5 euro trzeba doładować... :)

Edytowano przez mqpopit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IndieGala: Pixeljunk Monsters Ultimate dodane dla BTA w Interstellar Bundle smile_prosty.gif

Make War Not Love - akcja Segi na Steamie, gra w której gracze zdobędą więcej zwycięstw do poniedziałku, 17. lutego otrzyma darmowe DLC:

Total War: Rome 2 vs Company Of Heroes 2

Total War, jeżeli wygra, otrzyma Beasts Of War (pakiet 7 jednostek).

Company Of Heroes 2 otrzyma dwóch przywódców do trybu wieloosobowego smile_prosty.gif

Narazie nieznacznie wygrywa COH (KLIK - tutaj są aktualne wyniki, uaktualniane co godzinę).

No i jest darmowy weekend z Wiedźminami (1 i 2) + przeceny, o których pisałem wyżej smile_prosty.gif

Edytowano przez mqpopit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scorpix - konkretnie Mad Moxxi and the Wedding Day Massacre - KLIK.

(oczywiście jak przy każdej darmówce - nie można się dostać smile_prosty.gif)

Ważne do poniedziałku.

GamersGate:

-seria Total War (różne gry/dlc, nie wszystkie w promocji, trzeba posprawdzać): KLIK

-seria Warhammer - KLIK (nie wszystko na Steama*) <strasznie dużo ostatnio ofert na W40K, szczególnie na GG...>

IndieRoyale - The Meteorite Bundle: bonusowa gra odkryta, Chopper Mike.

Edytowano przez mqpopit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...