Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Nigdzie tego klucza nie wklepiesz, ale wydaje mi się, że ARMA II miała przejść na free 2 play. Może to sprawdź?

Na Steamie jak masz ARMA2 , Masz przycisk "Pobierz Demo" Steam tak reaguje na coś co jest free 2play czyli to nie będziesz miał Dema tylko właśnie ARMA2 FreeToPlay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie tego klucza nie wklepiesz, ale wydaje mi się, że ARMA II miała przejść na free 2 play. Może to sprawdź?

Na Steamie jak masz ARMA2 , Masz przycisk "Pobierz Demo" Steam tak reaguje na coś co jest free 2play czyli to nie będziesz miał Dema tylko właśnie ARMA2 FreeToPlay.

Na Steamie jest osobna kategoria "Free to play" i każda gra podpadająca pod taką kategorię ma na swojej stronie przycisk "Zagraj". Nie wiem czemu Arma 2 miałaby być odstępstwem od tej reguły, no ale ze Steamem nigdy nic nie wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pewien problem podczas próby zakupu na gmg gry dead island. Gdy loguje się na paypala podczas płatności wyświetla się rubryka sprawdź dane po kliknięciu opcji dalej , płatność zostaje przerwana i zostaję cofnięty z powrotem na stronę gmg. Wie ktoś o co chodzi , może miał ktoś taki problem? Email mam ten sam co na paypalu , środki na koncie również posiadam.

Czy to może mieć związek z tym , że przypadkowo na gmg nie dałem wieku powyżej 18 lat? Niestety nie da się tego zmienić , czy może jednak powód jest inny. Czekam i z góry dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo w środku tygodnia na Steam: Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2012 za 9,99 Euro, Duels of the Planeswalkers 2012/2013 Combo Pack za 18,98 Euro, Magic 2012 Gold Deck Bundle za 4,99 Euro. I jeszcze Indie Space Bundle za 13,99 Euro, w skład wchodzą: Gratuitous Space Battles, Lunar Flight, Shattered Horizon, Stellar Impact, Universe Sandbox.

Edytowano przez piotrmadeja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal kasy moi mili, niedługo letnia promocja i to dopiero będzie frajda, że mówiąc liczę na jakąś promocję na Skyrima, chętnie go dodam do mojej biblioteki smile_prosty.gif

Promocja na pewno będzie, ale w Polsce Skyrima przez Steam nie kupisz tongue_prosty.gif

To jest najlepsza część :) Jadę do roboty do Holandii w piątek i tamtejszy dystrybutor nie ma oporów przed udostępnianiem kupowania przez STEAM :) A przynajmniej nie miał w tamtym roku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...