Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Problem z tym wykresem jest taki, że bierze pod uwagę tylko osoby, które kupiły grę przez Steam'a. Gra jest dostępna w kilku innych sklepach, więc graczy na pewno jest więcej. Polecam obejrzeć

żeby wiedzieć czego się spodziewać.

Arcanum: Of Steamworks & Magick Obscura i Vampire The Masquerade - Redemption po $2.99.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z tym wykresem jest taki, że bierze pod uwagę tylko osoby, które kupiły grę przez Steam'a. Gra jest dostępna w kilku innych sklepach, więc graczy na pewno jest więcej.

myślałem że ta gra jest steamworks - sorry za pomyłkę, ale w takim razie dużo osób musi grać - skoro na steamie mamy tylko wycinek (p.s. nie wiem czemu twórcy korzystają z tego wynalazku "wfl" - prawdziwe badziewie, dużo minusów steam'a, brak najważniejszych zalet, ale to tylko OT)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów starych rpg na tym samym portalu jest Ultima IV :) Sam bym się skusił chyba tylko na IX, w którą kiedyś grałem z przyjemnością, a kumpel ma gdzieś na strychu owego oryginała, który i jemu i mnie dostarczył masę wrażeń ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empire total war za 2,49 funta

Jeśli nie ma blokady regionalnej, to też bym prosił kogoś o zakupienie dla mnie klucza, bo mam kartę kredytową z ING ale to w euro, nie wiem czy funty albo jak dla amazon w dolarach się da opłacić.

Jestem skłonny na piwo dorzucić ^^ Oczywiście tylko dla pełnoletnich:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ buggeer - ciekawa inicjatywa, zaczyna mi się podobać ten GOG. Ogólnie przejście na wszystkie gry miast tylko tych "starych, dobrych" jest IMO dobrym posunięciem. Gdyby jeszcze ceny mieli polskie...

Diablo, AoE II, AoE - tak, bo na Windzie 7 x64 uruchomić te gry nie zawsze jest łatwo, a z chęcią bym je sobie przypomniał po latach. Gdyby jeszcze był jakiś path do obsługi panoramek. A w przypadku 2D też jest to możliwe, patrz StarCraft nawet w Full HD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vantage, to też jest na wishliście w dziale "site features". Jak na razie, opcja "Polish language and money." jest na samym dole, ale trzeba zachęcić społeczność :)

Co do gier, to widzę, że mam duży orzech do zgryzienia. Ciekawe, czy da się głosować na więcej pozycji... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi GOG po angielsku nie przeszkadza, ale płatności w złotówkach to byłoby coś (na niższe ceny liczyć nie ma co, sami piszą, ze im zależy na równych cenach dla wszystkich). Najważniejsze są wyższe rozdzielczości, bo np. AoE obsługuje maksymalnie 1024x768, co na 22" panoramie wygląda... tak sobie. A ja w oknie grać nie lubię, bo mnie rozprasza wszystko wokół no i obraz jest mały. Myślę, że jest to możliwe, bo a) są to rewelacyjne i dobrze sprzedające się marki b) GOG jest znany z przystosowania gier do obecnego sprzętu.

Pozostaje nam czekać i namawiać do głosowania. :)

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo, AoE II, AoE - tak, bo na Windzie 7 x64 uruchomić te gry nie zawsze jest łatwo [...]

Uruchomienie Diablo na Windows XP, już jest sporym sukcesem, a gdzie dopiero mówienie o Windows 7 :trollface: .

Oczywiście zagłosowałem na niego, jak i na kultowe Lemmings. Gdyby chociaż 1/4 gier z tej listy była wprowadzona do oferty GOG.com, to byłby "wypas" i pewnie kolejny z sukcesów tej platformy dystrybucji cyfrowej.

Oczywiście każda gra kompatybilna z najnowszymi odsłonami Windows.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem BulletStorm'a na Steamie. Długo czekałem na taką ofertę, szczególnie że brakło mi limitowanej edycji podczas promocji... ;/ I tak się zastanawiam, czy wersją Steam'ową można zintegrować z Origin? Nie, żebym miał zamiar ściągać taką wersję, tylko po prostu chciałbym uzupełnić swoją bibliotekę gier Origin i wydaje mi się, że jakoś powinno się dać, bo np. Shanka ze Steam'a bez problemu aktywowałem w Origin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Szanse są małe, chociaż mi się udało dodać Bulletstorma kupionego na Amazon. Musisz pogadać z pomocą EA, bo klucz, który podaje Ci Steam jest kluczem GfWL. Problem jest tylko taki, że to czy dodadzą Ci grę do konta Origin zależy od tego na kogo trafisz w supporcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że to temat o grach w przecenach, a nie dyskutowania o polityce wydawniczej... albo zachwalania samych gier.

@Spike217, kamiladam:

Było już mówione, że na forum nie używa się obraźliwych określeń wobec innych narodowości. Dlatego "Rosjanie", nie "ruscy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jak poczekasz jeszcze tydzień to prwdopodobnie na wyprzedaży będziesz miał -75%.

Może by napisać jakąś petcję do Valve o ceny w Polsce w złotówkach, ponieważ bez wyprzedaży to pudełka są zdecydowanie tańsze. Może przelicznik 1Euro - 2,5zł ? :happy:

Na GMG: Shogun 2: Fall of the Samurai - 19,99$ z 29,99$.

Edytowano przez Salami
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na profilu indieroyale.com na FB pojawił sie ciekawy komunikat:

"Indie Royale is now opening pre-orders for its April Fools Bundle, inc. Half-Life Ep.3 & Diablo IV*.

(*OK, not really. Real pre-orders early next week, thanks for your patience, all!)"

Mało nie padłem ze śmiechu....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Szanse są małe, chociaż mi się udało dodać Bulletstorma kupionego na Amazon. Musisz pogadać z pomocą EA, bo klucz, który podaje Ci Steam jest kluczem GfWL. Problem jest tylko taki, że to czy dodadzą Ci grę do konta Origin zależy od tego na kogo trafisz w supporcie.

Niezupełnie, kilka razy trafialem w takich sytuacjach na różne osoby i nigdy nie było problemów. Wystarczy skan/zdjęcie klucza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...