Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Niezłe promo br0s, ale łba nie urywa.

Zastanawiam się nad pakietem gier z Poważnym Samem, oraz paczką GTA za 7,5 euro - wygląda na to, że zawiera ona wszystkie części, a to jest dla mnie cool, bo stare dawno gdzieś posiałem, a czwórkę mam jedynie na xklocuszka.

@Chemik, bądź ktoś inny kto grał: możecie coś powiedzieć o tym Flight Control? Jak wygląda rozgrywka? Warto kupować?

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tylko powtórzyć post z wczoraj i ubolewać, że nie wytrzymałem w oszczędności, ale obniżki na Deus Exowe DLC się nie spodziewałem, tym bardziej, że choćby dziś ta sama gra jest przeceniona na gamersgate, a The missing link, jak stało, tak stoi za 11 euro.

Tak, czy inaczej. W pierwszym dniu liczyłem dokładnie na coś takiego, czyli 75% na New Vegas i 50% na Brakującym Ogniwie i się doczekałem :) Teraz wytrzymać w oszczędności łatwo, bo w ofercie nie ma już nic, co by mnie interesowało, a czego bym jeszcze nie miał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem F:NV, zaraz wezmę GTA:SA (pudełkowa pl - 70zł/ Steam ok.12zł!) i Commandosa 3, bo pamiętam jak kiedyś zagrywałem się w jedynke przy 14 calowy monitorze :D. Na tej wyprzedaży już nic nie kupuję, a teraz trzeba trochę pooszczędzać na Świąteczną Wyprzedaż (mam cichą na dzieję na PAYDAYA i De Orendż Boksa do 5E i SMB, a także PK:Redemption do 2E :D ) Co do płatności - PSC sprawdził się świetnie, polecam !

Edytowano przez Salami
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzys6e, tylko weź pod uwagę fakt, że można płacić tylko kartą kredytową.

Nieprawda, płacę normalną debetówką opcją VISA na Steamie. Konto w Millenium.

A mam takie pytanko - opłaca się kupować teraz natychmiast GTA Complete Pack ? (Nie grałem "tylko" w 3, IV i EFLC. Czyli SA i VC to taki zbędny bajer) Jest szansa że będzie na świątecznej wyprzedaży ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzys6e, tylko weź pod uwagę fakt, że można płacić tylko kartą kredytową.

Nieprawda, płacę normalną debetówką opcją VISA na Steamie. Konto w Millenium.

A mam takie pytanko - opłaca się kupować teraz natychmiast GTA Complete Pack ? (Nie grałem "tylko" w 3, IV i EFLC. Czyli SA i VC to taki zbędny bajer) Jest szansa że będzie na świątecznej wyprzedaży ?

Możesz kupić, a niepotrzebne przekazać mi :) Nick: Jakvbek

Moim zdaniem oferta dobra i ja bym już teraz kupował. Gdyby nie to że nie mam już kasy, przez Portala 2 :D Myślę że taniej nie będzie na pewno, i wątpię by jeszcze się pojawiło.

Ja w ogóle nie miałem własnego GTA nigdy :) Tylko u kolegów grałem niestety... :(

Edytowano przez Jakvbek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzys6e, tylko weź pod uwagę fakt, że można płacić tylko kartą kredytową.

Nieprawda, płacę normalną debetówką opcją VISA na Steamie. Konto w Millenium.

A mam takie pytanko - opłaca się kupować teraz natychmiast GTA Complete Pack ? (Nie grałem "tylko" w 3, IV i EFLC. Czyli SA i VC to taki zbędny bajer) Jest szansa że będzie na świątecznej wyprzedaży ?

Możesz kupić, a niepotrzebne przekazać mi :) Nick: Jakvbek

Moim zdaniem oferta dobra i ja bym już teraz kupował. Gdyby nie to że nie mam już kasy, przez Portala 2 :D Myślę że taniej nie będzie na pewno, i wątpię by jeszcze się pojawiło.

Ja w ogóle nie miałem własnego GTA nigdy :) Tylko u kolegów grałem niestety... :(

Wszystkie potrzebne :P Bo grałem we wszystkie części ale już ich nie mam (kupione, sprzedane, kasa z powrotem :D) A poza tym GTA to takie świetne gry, że warto przejść drugi raz. No i w wypadku SA - SAMP to wspaniała rzecz :D

A co do promocji - wstrzymuje się, być może na święta będzie znów. Jak nie to będę sobie w brodę pluł. Ale jakby nie patrzeć - niedawno była taka sama promocja, identyczna cena. I teraz znów. Więc w święta chyba będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na GTA świetna. Gdybym miał już swoją kartę płatniczą, to pewnie gry były by już na moim koncie. Z drugiej strony, może na tym tylko skorzystam, bo w święta będzie co najmniej taka sama cena, a może nawet dadzą za 5 euro. :smile: Tak więc pewnie teraz nic nie kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś o tym wspominał, ale na Impulse jest Red Faction: Armageddon za 25,32 zł.

Edit: Również na Impulse:

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na KOTORa i Zombie Drivera za grosze bo nie grałem:D Czekam na kolejny dzień. Może cos będzie ciekawego.

Co do płątności to ja założyłem konto paypal i bez podawania nr karty płatniczej na Steam mogę płącić bez problemu. Po ostatnich włamaniach hakerów chyba wole już taki sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli boisz się włamań to polecam PaySafe. Wczoraj zdenrwowałem się lekko, GTA:SA kupiłem bez problemu, a do Commandosa zabrakło mi 0,15 Euro...A ja mam pytanie, czy jak kupie np. GTA Collection, bądź DoW Antologia to mając jedną częśc mogę ją przekazać komuś giftem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma takied adnotacji (a jest tylko przy Valve Complete Pack, Orange Boxie i Half-Life 2 Episode Pack odnośnie HL2 i Ep1 (albo Ep1 i Ep2 w przypadku Episode Packa)), to nie.

Inna kwestia jest jeszcze z dodatkowymi promocjami, jak choćby Portal do preordera Portla 2, ale to nie są paczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to problem z impulse . Chciałem kupić Darksiders'a . Dodaje do koszyka ide do kasy , rejestruję się , potwierdzam dane itp. Wszystko było ok , dopóki po godzinie nie dostałem e-maila , że anulowano moje zamówienie (płaciłem przez paypal) także jestem troche zawiedziony :/

EDIT : Najgorsze jest to , że pierwszy raz tam kupuje , a paypal ma przy tej transakcji status oczekujące , i blokadę tymczasową , jeśli ktoś wie o co w tym chodzi , to prosiłbym o pomoc :[

Edytowano przez kola701
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...