Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Powiedzcie mi czy opłaca się zakupić Total War Mega Pack za 12.5 euro?

Podam Ci proste wyliczenie opierając się na sklepie internetowym Wirtus.pl, czyli jednym z tańszych:

Medieval II: Total War + dodatek Kingdoms = 35 zł

Rome: Total War - Antologia = 21 zł

Empire: Total War = 49 zł

Napoleon: Total War = 49 zł

RAZEM: 154 zł

Wersje Steam'owe wyżej wymienionych gier kosztują 57 zł. Wybór należy do Ciebie.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kompletnie nie opłaca się nic kupować bo wszystko przeceniene teraz będzie na święta z większymi obniżkami, tak było rok temu. Sam kupiłbym Portal 2 ale jak kupie na plejke trojkę (PS3 :tongue: ) to dostane kod do steam i będę miał i na pc i na ps3.

Nie opłaca się kupować, ale kupił bym... gdzie tu logika? :P

A żeby nie było offtopu,to powiem,że sam kupiłem właśnie orcs must die z dodatkami i myślę nad TDU 2 opłaca się brać? Bo niektórzy twierdzą,że slabe.

Dziwnie wyszło, tak to jest gdy się piszę gdy wczytuje się mapa do BF3 i się spieszy. Chciałem napisać że podczas świątecznej bym kupił Portal 2 ale dowiedziałem się że do wersji PS3 dodają key steam, jakoś głupio wyszło rzeczywiście.

Zresztą i tak kupiłem teraz Fallout New Vegas, te stemowe promocje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacił ktoś już PaySafe card ? Mam zamiar kupić F:NV, ale będe musiał kupić 2x20zł. I pytanie do tej metody płatności, kupował ktoś ? Czy z łączeniem kodów nie ma problemu ? Czy z walutą nie ma problemów ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Jak będziesz płacił, kliknij od razu na napis "podaj więcej kodów" czy coś takiego. Będzie to widoczne zaraz przy polach wpisywania haseł.

Przy łączeniu podaj zwyczajnie po kolei każdy jeden kod, kasę będzie zjadać od góry do dołu (ważne, gdy chce się wyzerować jakieś resztki z kuponów).

Przewalutowanie jest automatyczne, nie musisz się tym martwić. Wiedz jednak, że kupno euro zawsze jest o te 10 gr. droższe od ceny widocznej na wykresach wartości euro w dany dzień.

I pamiętaj, by spokojnie wyczekać na okno PSC, gdy klikniesz PRZEJDŹ DO PŁATNOŚCI PSC. Może to trochę potrwać, zwłaszcza podczas przeciążenia świątecznego, a jak zamkniesz nerwowo okna STEAM podczas wgrywania, usługa się zawiesi. Może minąć parę godzin, zanim będziesz mógł spróbować jeszcze raz, bo STEAM czy PSC będzie sprawdzał, czy kasa faktycznie nie doszła/wina nie jest po ich stronie. Takim sposobem można przegapić promocje, a to nie jest miłe ;)

Dodatkowo na stronie PSC możesz sprawdzić, ile pieniędzy masz na kuponie w danej chwili, jak i zabezpieczyć kody hasłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Dzięki

Co do wyprzedaży, szkoda, że Fallout: New Vegas nie jest 0,50 Euro tańszy, bo tak 1x20zł PSC by starczył. I teraz mam pytanie, po zakupie Fallouta zostanie mi do wydania 3,92 Euro :D, i co brać ? Wybieram pomiędzy Portalem, Half-Life 2 i Painkiller: Redemption+Commandos 3. Co polecacie ? Dodam, że mam zamiar pograć w coś myślącego, bo zdarzyło mi się to ostatnio, yyyyy... nie wiem kiedy, choć przy PK też bawiłbym się przednio, bo każdą część mam ,oprócz tej oczywiście. A może poczekać do jutra (dokładniej do 19 dzisiaj :D) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink: Na początku chciałbym się ze wszystkimi przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum (mimo iż konto mam już na forum bardzo długo). I na samym początku chciałbym zwrócić się z prośbą do użytkowników. Jak wiadomo na STEAMie jest obniżka wielu tytułów, lecz niestety nie posiadam konta internetowego i mieszkam w małej miejscowości gdzie nie ma możliwości kupna doładowań paysafecard ;/ Czy któryś z użytkowników byłby tak uprzejmy i byłby w stanie zakupić mi gifta gry Fallout: Nev Vegas? Ja przelewem przesłałbym mu pieniądze jeszcze dzisiaj. Z góry dziękuję i pozdrawiam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się Indie Music Bundle, czyli zestaw ścieżek dźwiękowych z różnych gier. Cena minimalna to $1 i zestaw zawiera muzykę z:

  • Minecraft: Volume Alpha
  • Cobalt EP
  • Super Meat Boy: Digital Special Edition
  • Impostor Nostalgia
  • Ravenmark: Scourge of Estellion
  • A.R.E.S: Extinction Agenda
  • Return All Robots! Original Soundtrack
  • Mighty Milky Way / Mighty Flip Champs
  • PPPPPP: VVVVVV OST
  • Tree of Knowledge ??????

Za $10 lub więcej dostaje się dodatkowo

  • Wind-up Knight OST
  • Binding of Issac
  • 72 Minutes of Fame
  • MilkSnake OST
  • Antigravity!
  • Extreme Road Trip
  • Contingency

Muzyka w formacie MP3, 320kbps, bez DRM. Bundle można kupić tylko dzisiaj.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż Steamowa w pełni, a tymczasem GOG dał ładną promocję na weekend:

- Divine Divinity i Beyond Divinity 2,99$ każda

- Abe's Oddysee i Exoddus 2,99$ każda (wiem, że były teraz na Steamie, ale nie pamiętam za ile, choć podejrzewam, że taniej, bo ja je obie kiedyś kupiłem za 3?)

- Postal Classic and Uncut 2,99$

- Postal 2 Complete 4,99$

- Simon the Sorcerer 1 i 2 - 2,99$ każda

- Stronghold 2,99$

- Stronghold Crusader 4,99$

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję sie zupełnie jak w empiku, jedna gra, 2 pudałka i na jednym cena 29 a na drugim 129zł ;)

W takim razie spójrz jeszcze na cenę Mass Effect 2. ;) Na Originie jest 49,50, natomiast w tym linku podrzuconym przez buggeera widać 24,50. Co prawda i tak żadna z gier EA mnie nie interesuje (no może prócz Dragon Age II, za którego dałbym góra 20 zł), więc promocja nie dla mnie, ale jeśli szuka ktoś jakiejś gry od nich to może brać. Tyle tylko, że będzie zmuszony używać tego badziewnego Origina...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King Arthur Collection, czyli podstawka + dodatek "Fallen Champions" + 4 x DLC. Całość za ?4 (rabat "-90%"):

http://store.steampowered.com/sub/11586/

[DOPISEK]

LOL. Chyba oferta była zbyt hojna i przed chwilą zmienili na rabat "-60%" i dali cenę ?16 :laugh: .

[DOPISEK 2]

A teraz przegięli w drugą stronę i w tej chwili za cały pakiecik żądają ?10 przy rabacie "-75%" :laugh: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróciłbym uwagę, że The Missing Link, czyli DLC do Deus Exa, również jest przecenione o połowę, co daje 5-6 godzin świetnej zabawy za ok.25zł (a, że ja zasilałem swój portfel Steam, gdy euro stało jeszcze za mniej niż 4 zł... :D). Patrząc na to, ile trwają spółczesne gry... z nieopłacalnego, zakup ten stał się bardzo opłacalny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Jak ktoś był szybki, to w godzinach 19:00 - 19:03 King Arthur Collection był za ?4, co jest ceną wręcz śmieszną za tą grę. Ta kwota przebijała nawet Kolekcję Klasyki na naszym rynku :smile: . Ale na otarcie łez znalazłem również coś ciekawego, chociaż z innego gatunku - Critical Mass w cenie ?1:

http://store.steampowered.com/app/105300/

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 18:50 zastanawiałem się czy kupić Fallout: NV i w końcu się rozmyśliłem licząc na ciekawszą ofertę... Dziś jednak według mnie najsłabszy do tej pory dzień wyprzedaży. Jest GTA: Collection za 7,49?, tyle tylko, że nawet nie miesiąc temu była promocja w tej samej cenie. Żeby jeszcze chociaż zrobili -75% na tego KotOR'a... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...