Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

W Rusty Hearts udało mi się zdobyć osiągnięcie w 20 min. Nagorsze patchowanie jest. Sporo zajmuje.

Następny szczęściarz w mojej loterii otrzyma na raz 8 zniżek, a jeżeli gra w TF2 też dostanie item, jeżeli chce dorzuce skrzynki. Może nawet węgiel będzie :happy: Kolejne losanie do godziny 22-ej. W każdej chwili możesz wygrać, link w sygnaturce.

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabiutki ten dzisiejszy dzień, generalnie sporo dobrych strategii, ale zarówno antologię Dawn of War 2 oraz Disciples 3 wolę kupić w pudełku w porównywalnej cenie i polskiej lokalizacji.

Achievement 'bez gry' zaliczony i znowu ten niechciany węgiel. Mam już 9 grudek i nie mam co z tym zrobić. Mam duże przeczucie, że jak zamienię 7 grudek to dostanę jakiś lipny kupon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa:

Prawie na pewno na wyprzedaży będzie Fallout New Vegas za 5 euro.

Czy byłby ktoś chętny kupić mi tą grę?

Oddam w postaci gifta Empire Total War i być może dorzucę paysafecard z kilkoma złociszami (nie wiem ile zostanie)

Myślę, że się opłaca a pomoc koledze też ważna rzecz. Niestety ja sam nie będę mógł sobie tej gry kupić. Czy jest ktoś chętny?

Proszę pisać na pw

Z góry dzięki za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie stresuj się, prędzej czy później coś się pojawi :). Mi przez ładnych kilka minut po napisaniu rekomendacji liczba wykonanych zadań nawet się nie zmieniła. Ale co to były za emocje - wchodzę do ekwipunku, a tam

kolejny kupon -50%, tym razem na Puzzle Agent 2

. Normalnie jak nic, Steam się na mnie zawziął :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa:

Prawie na pewno na wyprzedaży będzie Fallout New Vegas za 5 euro.

Czy byłby ktoś chętny kupić mi tą grę?

Oddam w postaci gifta Empire Total War i być może dorzucę paysafecard z kilkoma złociszami (nie wiem ile zostanie)

Myślę, że się opłaca a pomoc koledze też ważna rzecz. Niestety ja sam nie będę mógł sobie tej gry kupić. Czy jest ktoś chętny?

Proszę pisać na pw

Z góry dzięki za pomoc!

powiedzcie czy jest ktoś zainteresowany pomocą bo nie wiem coś robić w tym kierunku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper: Lepszy węgiel niż kupon :3 I spróbuj szczęścia na SPUF, za 9 wągli możesz dostać fajną przecenioną grę z Dejli Dila choćby.

Co to jest SPUF? Na steamtrades próbowałem pozbyć się wyngla, ale nikt nie był zainteresowany. Przede mną do końca roku jeszcze pare aczików, zatem liczba grudek na pewno się powiększy, bo na grę już nie liczę.

Źle się wyraziłem (tu moje lenistwo wyszło na wierzch, bo nie chciało mi się edytować zdania) co do Dawn of War 2 na Steam a sprawa polska. Wiadomo, że jest język PL, chodziło mi tutaj o Disciples 3. Po prostu przeglądałem Allegro i natrafiłem na antologię Dawn of War 2 w pudełku w cenie porównywalnej do samych kluczy na wyprzedaży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszych ofert polecam tym co nie maja, kupić DoW II + Chaos Rising. Ja osobiście zastanawiam się nad KOTOR-em (po prostu świetna gra) i Worms: Reloaded (sentyment). ArcaniA cenowo dobra, ale bez dubbingu i w ogóle wersji PL to nie za bardzo. Jeszcze 3 dni nowych ofert, a na koniec wisienka na torcie. Na PSC mam jeszcze 5,5 Euro i chyba dokupię kolejne 20zł (trochę ponad 4Euro).

Jak pech to pech, wykonałem aczika z KF i oczywiście węgiel, ale już siódmy, więc wymieniłem, a tam zniżka na HoI III, ehhhh. Następnie wykonałem zadanie z poleceniem gry, zniżka na coś o czym nie słyszałem. Staram się do tego podejść jak jakiś bonus, ale jak patrze jak inni wygrywają nawet jakigoś Snipera to się poprostu denerwuję. Na szczęście 3 już wykonałem w przód, więc mam nadzieję na jakąś gierkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam, pytanie trochę z innej dziedziny. Ogólnie, to czy 2, będzie jakaś kumulacja ofert? Chodzi o to, czy będą wszystkie poprzednie oferty. Czy takie cośjest w ogóle planowane? Rozumiem, że "finał" ma się zacząć o 19 w niedziele, a skończyć o 19 w poniedziałek?

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...