Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

To ja mam podobne pytanie. :P Są 3 osoby chętne (plus ja) na Bioschock'a 2? 4-Pack kosztuje 14,99?, czyli wychodzi po ok. 3,75? za kopię gry - taniej o kilka złotych od kupowanej pojedynczo.

EDIT: Jedna osoba chętna się znalazła. Jeszcze dwie. ;)

EDIT2: Dobra jeszcze jedna sztuka zostaje.

Edytowano przez proud
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny, zaraz Ci wyśle PW.

Da się normalnie ten Indie pack kupić przez paypal? Chciałem znowu się wysłużyć znajomym i mi napisał, że oprócz PayPay'la chcą od niego numer konta i nie ogarnął. Jakoś inaczej się kupuje czy co...?!

FEAR 2 Project Origin jest dostępny w USA na STEAM? Jak tak, po jakiej cenie i czy ma ktoś opcję by to kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Steam jest o wiele więcej gier po rabacie "-75%", niż można to wyczytać na stronie głównej. Oto lista:

http://www.steamgamesales.com/?sort=savings&order=desc

Polecam bardzo miłą strzelaninkę osadzoną w czasach piratów. Cena jest naprawdę atrakcyjna:

http://store.steampowered.com/app/49320/

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG! OMG! Promocja prześwietna. :D Bioshock w przecenie, Ghostbusters też, S.T.A.L.K.E.R., Borderlands, Amnesia, F.E.A.R... Nigdy więcej nie zostawiam pieniędzy na PayPalu. :D Muszę się przespać z tym co chcę kupić, bo może zrzuciłbym się z kimś na jakiś pack. Jakby co to napiszę, w tym topicu, jakby jakimiś cudem brakło chętnych wśród znajomych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam zadnej z tych gier i mam pytanie, czy jest sens kupowac obydwie, czy to jest mniej-wiecej jedno i to samo (slyszalem do tego ze kampania z jedynki jest dostepna w czesci drugiej)? - wtedy bym po prostu sciagnal l2d 2.

Póki co nie ma sensu kupować ani jednej ani drugiej jeśli chcesz to zrobić z powodu promocji. Teraz jest -66%, a zwykle -75%.

@Wuwu1978 podał link do angielskiej listy promocji. Tutaj jest lista gier w Polsce wraz z cenami w euro.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pararocker

Ja mogę odpowiedzieć. Posiadam zarówno L4D jak i L4D2 i powiem Ci jedno. Jeżeli masz kupować to tylko L4D2. Powód? Po pierwsze cała kampania z jedynki zawarta jest w części drugiej. Dodano broń białą (maczetę, topór strażacki, miecz samurajski, kij do basebola, kij golfowy, kij do krykietu, pałkę policyjną, łom). W L4D2 gra sporo osób około 20tys. w weekendy patrząc na statystyki. Jest z kim pograć i na pewno nie będziesz czuł się samotnie. Polecam L4D2!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka w sumie zawiera prawie wszystkie co jedynka i pewnie niedługo całkowicie zostanie jedynka wchłonięta (jeżeli już nie jest). W sumie jedynka przyda Ci się tylko wtedy, gdy chciałbyś zagrać na split screenie - dwójka nie ma takiej opcji. Choć jedynka miała wg mnie lepszych bohaterów i mapki, to w dwójce większość tych mapek jest, a reszta to detal. Kup dwójkę, a z jedynką najwyżej czekaj na lepszą przecenę.

@Edit

Trochę pogubiłem się z używaniem słów "jedynka" i "dwójka" ;D

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam ma świąteczną wyprzedaż, a na Origin pojawił się nowy dział - "Dobra cena", a w nim gry tylko o 25 zł droższe niż w tradycyjnej dystrybucji. Czyżby tym krokiem EA zamierzała wyprzeć Steam z rynku? Jeśli tak dalej pójdzie to na gwiazdkę dostaniemy "Świetną cenę" z grami kosztującymi 50 zł więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Steam to radzę uważnie patrzeć na promocje z bundlów np. teraz STALKER Bundle kosztuje 6 euro, a kupienie Shadow of Chernobyl daje możliwość wzięcia Call of Pripyat za 2,49 co łącznie daje 5 euro (a dostajemy dokładnie to samo). Tu akurat różnica nie jest duża, ale podobne jaja były wcześniej z Borderlands GOTY (gdzie kupienie gry i DLC oddzielnie wychodziło taniej niż same GOTY) jak i w ostatniej promocji GTA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GOGu to warto zwrócić uwagę na Sanitarium za 5 dolków (wybaczcie brak linka - piszę z telefonu). Jeśli ktoś nie mial jeszcze okazji, to gorąco polecam - jest to moim zdaniem najlepsza przygodwka jaka wyszła KIEDYKOLWIEK. wspaniały, oniryczny klimat, zapadające w pamięci lokacje i postaci - myślę, że to gra nie tylko dla miłośników gatunku - np. ja sięgając po nią jeszcze za dzieciaka nie byłem wielkim fanem przygodówek, natomiast ten tytuł wykształcił u mnie miłość do tego typu gier :) po le cam

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast trochę inne pytanie. :) Chcemy kupić 4-pack Bioshock'a 2, tyle tylko, że nikt z nas tego do tej pory nie robił i wszyscy są zupełnie zieloni w temacie. Dlatego piszę do osób, które podobne transakcje już przeprowadzały. Jak wygląda "procedura" giftowania takich 4-packów przez Steam'a? Jak kupię te 4 kopie, to jedna zostanie przypisana do mojego konta, a reszta trafi na gifty? Czy kupując muszę zaznaczyć "Kup dla siebie", czy "Kup jako prezent"? Za każdą pomoc będę wdzięczny.

PS. Żeby nie było niedomówień. :) Na Steamie wiem jak się przeprowadza transakcje, bo kupowałem już kilka(naście) razy gry za jego pośrednictwem. Nigdy natomiast nic nie giftowałem - tym bardziej takich kompletów 4 egzemplarzy gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz X-pack jako ty, w sensie jedno konto, a do giftów trafia (X-1) kopii gry. Giftami obdzielasz dopiero po kupnie (tak to działało przynajmniej w Portlu Drugim 2-pack), i prawdopodobnie wyświetlą ci się w Steam Trade.

Edytowano przez piotrekn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się to przyda, więc skopiuję moją odpowiedź z PW.

Nie da się kupić packu jako prezent. Kupujesz dla siebie i nie dostajesz żadnych dodatkowych kodów na maila. Przy grze, masz po prawej opcję "Wyślij klucz tymczasowy" i tam wysyłasz komuś ze znajomych na Steamie. Czyli wcześniej musisz ich dodać, a oni muszą cię zaakceptować albo podajesz po prostu maila, ale jak wyślesz wprost na konto to od razu jest potwierdzone. Mimo, że pisze klucz tymczasowy, to pełna wersja, a klucz nie traci ważności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...