Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #32: "Mieszkam w Zonie"

Polecane posty

@czyzyk: Fajnie to się wklejało postacie ? :unsure:o_O

Czyżyk

Ten stworek po lewej jest wklejony. To widać ;//// Pomysł ciekawy, ale nie może być nic wklejane!

Nie wiem czy nie można wklejać wszystkie zdjęcia są moje więc duża przeróbka to nie jest naniosłem po prostu jedno na drugie. Ale jak nie zostanie dopuszczone do konkursu to się nie obrarze :oczko:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale chyba użyłeś Photoshopka, a to jest niedozwolone :happy: . Wątpię że to będzie dopuszczone...

Owszem użyłem, ale nigdzie nie doczytałem, że to jest kompletnie zakazane. Z tego co wiem jest to dozwolone, ale bez przesady a jakiś przesadnych efektów na mojej pracy nie widzę. Nie będę się kłócił zobaczymy jak nie zostanie dopuszczone to trudno płakać nie będę :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Bez obrazy ale chyba użyłeś Photoshopka, a to jest niedozwolone :happy: . Wątpię że to będzie dopuszczone...

Owszem użyłem, ale nigdzie nie doczytałem, że to jest kompletnie zakazane. Z tego co wiem jest to dozwolone, ale bez przesady a jakiś przesadnych efektów na mojej pracy nie widzę. Nie będę się kłócił zobaczymy jak nie zostanie dopuszczone to trudno płakać nie będę :biggrin:

- dopuszczalna obróbka zdjęcia, to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnie. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać, itd.

Czytanie ze zrozumieniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mckov...dobre zdjęcie:D wygląda jak kadr z filmu...nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak poprzednia praca ale i tak jest dobra;P...a tak w ogóle, ludzik z LEGO ma trochę dziwną głowę...córka pogryzła?xD

Ellondur:

Dzięki Ci bardzo...patrz jakie są prace...niemalże taką samą dałem wczoraj...i pewnie Cię dopuszczą do konkursu...i znowu plagiat...ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był wieczór 29 listopada wybrałem się na nocny patrol z moim dowódcą pod porucznikiem jarzyńskim gdy nagle zaatakowała nas ta bestia

http://img265.imageshack.us/img265/5313/malwek.jpg

P.S sory za kompletny nieprofesjonalizm ale zdj było robione bez przygotowania

a i fotograf poszedł pod groźbą awantury :P

P.S.S to co trzyma chorąży jarzyński w ręku to pistolet do silikonu rotfl

:tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebywanie w pobliżu emitera PSI nie jest bezpieczne. Potrzeba dużo szczęścia by nie eksplodowała Ci głowa, a i tak jest to lepszy los niż zamienienie się w bezmyślną marionetkę Zony. Mimo to, prawdziwemu Stalkerowi nie straszne igranie z losem i z uporem zmierza do samego serca Zony w nadziei, że znajdzie tam niesamowite bogactwa.

http://www.drakon.republika.pl/stalker2/zompi.JPG <= zdjęcie konkursowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...