Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #32: "Mieszkam w Zonie"

Polecane posty

Witajcie. Najwyższa pora, by podzielić się z Wami moją pracą. I spokojnie, to nie jest ani mój pierwszy post, ani tym bardziej nie jestem niezdecydowany, które z "milijona" zdjęć wybrać. :tongue: Szerzej o ekspedycji na teren Zony pisałem już w "poCONVERSE'ujmy o...", dlatego teraz tylko tytuł i sama praca konkursowa. Zdjęcie nazwałem Roofside Picnic. Wyraźne w tym nawiązanie do stalkerowego pierwowzoru braci Strugackich. Kto czytał bloga zrozumie skąd taki tytuł. Swoją drogą to bardzo ciekawe miejsce ta Strefa, drzewa w najlepsze rosną sobie na dachu. :happy: I oto obiecane zdjęcie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Pzkw przecież gintoki sam to zdjęcie a złączył w paincie bo jego aparat najwyraźniej niemiał opcji panoramy :smile:

nierozumiem czemu go z konkursu wykluczasz :ohmy:

A gdzie jest napisane, że wykluczam? Zredukowałem tylko obrazek do samego linka, bo ładowanie takiej ilości bajtów skutecznie spowalnia ładowanie forum. Jednak następnym razem nie będę taki dobry. Jak komuś się nie chce zrobić miniaturki, to mnie nie będzie się chciało bawić w edycję posta, tylko nacisnę "skasuj" i tyle. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać :( Ja osobiście czekam od rana :D

Ja czekam od 10 - co prawda niezalogowany ale zaglądam co parę minut :P Mam nadzieję, że wyniki zostaną dzisiaj opublikowane (nie wiem jak to jest, bo to mój pierwszy konkurs)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam 2 strony do tyłu- ja nie mam takich masek w garażu, zazdrość mnie wzięła, ot co ;P

W sobotę pisałam, że jest dużo prac.. jest poniedziałek i oczom nie wierzę. Ogrom!!

Ja też nie mam masek w garażu, bo nie mam garażu (mieszkam w bloku) :P

Ale za to na półce mam ponad 20 masek (na zdjęciu w temacie nie uchwyciłem mojego regału z maskami ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co do tematu - różne maski - np. polska maska "słoń" można kupić za grosze, tj. poniżej 10 zł na popularnym serwisie aukcyjnym na "A" - żeby nie było, że reklamę robię. Ja akurat swoją znalazłem na strychu, choć z 2 miesiące wcześniej przeszukałem chyba całe pomieszczenie i zero śladu masek.. Życie mnie zaskakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co do tematu - różne maski - np. polska maska "słoń" można kupić za grosze, tj. poniżej 10 zł na popularnym serwisie aukcyjnym na "A" - żeby nie było, że reklamę robię. Ja akurat swoją znalazłem na strychu, choć z 2 miesiące wcześniej przeszukałem chyba całe pomieszczenie i zero śladu masek.. Życie mnie zaskakuje.

Na wspomnianym serwisie aukcyjnym możesz kupić BARDZO dużo typów masek...

Niektórzy za "Słonia" chcą 10zł i mniej, niektórzy się nie znają i chcą 40 :P

Możesz "czaić się" na oferty, niekiedy trafisz na bardzo interesujące...

Np. ten Buldog co ja mam na zdjęciu - dość trudno dostępny, a trafiłem na ofertę za 30zł nówka :)

Pozdrawiam i powodzenia w konkursie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...