Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shaker

Wiedźmin- niskie FPS

Polecane posty

No to tak. Ostatnio zachciało mi się pograć w wiedźmina. No i wyjąłem z szafki pudełko z grą i zainstalowałem.

Myślałem, że mam dobre wymagania, ale w czasie filmików i gdy więcej niż 3 przeciwników pojawi się na ekranie gra zaczyna się minimalnie ciąć( takie 0,5 sec przerwy).Grałem na 1440x900. Na 1152x864, gra nadal nie chodzi płynnie, ale jest lepiej, filmiki cały czas to samo.

Mam pytanie, czy to normalne?

Mój komp:

Intel Pentium 4 3Ghz

Geforce 7300 256Mb sterowniki- wersja 6.14.11.8122

Ram 2 Gb

Mam najnowsze stery do systemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mam wszystko na maksie, teraz już wiem. Ale czy naprawdę mój sprzęt nie jest dobry na wiedźmina?

Na niskie detale starczy w zupełności, na średnie już nie za bardzo. Do wysokich z czymś poniżej GF 9600 GSO lub Radeona 3850 lepiej nie podchodzić. Sam mam PDC E2180@3GHz, GF 8600 GT + 2 GB RAM i gram na średnio-niskich w 1280x1024. Mogę podpowiedzieć, że najbardziej "mocożerne" są jakość oświetlenia oraz trawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób jak ci mówi kolega powyżej,aktualizacja sterów do grafy,to przede wszystkim ,potem aktualizuj direct i stery do dzwięku(rada od cdprojekt) a po tym wszystkim wrzuć wszystkie możliwe patche,szczególnie najnowszy. i pamiętaj ,że wiedzmin mimo tego że wyszedł już jakiś czas temu,to wymagania ma bardzo wysokie i żeby go ustawić na dobrej rozdziałce i dobrych detalach gf 7300 niestety nie wystarczy,pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...