Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

A jesli juz o spawnach mowimy, to czasami troche to szwankuje w BF3.

Szwankujące spawny w niektórych sytuacjach pomagają także graczom pojawiającym się. Wielokrotnie kiedy samotnie przejmowałem flagę w pomieszczeniu mając wycelowaną broń w drzwi, za plecami pojawiał mi się przeciwnik, który ''zrespił'' się jeszcze podczas palącej się na pomarańczowo flagi i ma niezwykle prosty nieśmiertelnik. Zdaję sobie sprawę, że naprawienie spawnów nie jest proste, bo mapy jakoś wielkie nie są, ale warto się zastanowić jak to ma działać.

@jets

Miałem podobny problem związany z odblokowaniem flar. Za każdym razem, gdy wsiadałem do odrzutowca licząc na jakieś punkty byłem w kilka chwil zdejmowany przez ''point & click'' stingery. Jednak kiedy w końcu zdobyłem wystarczająco punktów na flary sytuacja się polepszyła. Wreszcie jestem w stanie polatać dłużej i zaliczyć kilka fragów. Z każdym dniem utrzymanie się w powietrzu bez flar będzie coraz trudniejsze, więc radzę się tym zainteresować jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MBHunter - a tak nie jest domyślnie? Ja, gdy pierwszy raz instalowałem, miałem właśnie tak. Na pewno język Origina wpływa na instalację, a później, o ile dobrze pamiętam, wybierałem angielski podczas samej instalacji. Czyli tak: ustawiasz Origin na polski, podczas instalki bierzesz angielski. Powinno być OK. Ale nie polecam polskich napisów - tłumaczenie jest beznadziejne i w dodatku mylące (np. "do odblokowania" zamiast "odblokowane" w planszy podsumowującej rundę).

@baserape - nie lubię, aczkolwiek kiedyś sam to zrobiłem, trochę przez przypadek - na Metro zrespiłem się gdzieś w krzakach na południu (beacon drużynowy) dokładnie ułamek sekundy przed przeniesieniem akcji z parku do metra. Zanim dobiegłem do wejścia do metra oczywiście wszyscy już byli pochowani i wtedy właśnie wyskoczyło mi ze dwóch gości na respie USA. Poczekałem chwilę, ale nie zwracali uwagi na otoczenie, więc zdjąłem ich przed wejściem do prawego tunelu.

Natomiast do samego baserape'a mam stosunek... Ambiwalentny. Z jednej strony to jest strasznie irytujące, ale z drugiej świadczy albo o wysokim poziomie drużyny przeciwnej, albo o wyjątkowym lamerstwie rape'owanej drużyny - czyli, coś zasłużonego. Bo w gruncie rzeczy jest mi obojętne, czy moja strona daje kretyńsko nabijać staty przeciwnikowi w polu, czy w bazie. Co innego, jak się trafi jakiś pojedynczy cwaniak, który się usadzi za plecami respiących i wali headshoty. Z drugiej strony - to też jest jedynie problem drużyny, która daje się gnoić, bo przecież można jakoś powiedzieć kumplom, że jest taki przypadek, killcam pozwala nawet zlokalizować strzelającego - są metody do walki z tym zjawiskiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja baserape uważam za nawet wskazany, ale tylko w pewnej sytuacji. W bazie stoją 2 czołgi naparzające sobie przez całą mapę? Do tego kilku(nastu) snjperów lub/i mortarów, którzy myślą, że mogą sobie spokojnie fragować to są w błędzie. Wtedy uważam, że powinno wbić się takim na baze i już z niej nie wypuścić skoro tak dobrze im się tam siedziało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gralem partyjke gdzie pare osob z tego forum boostowalo xp.

Nigdy bym nie przypuszczal ze dark elvis, Matiozo19, left4cookies to xp boosterzy ktorzy cheatuja statystyki. Porobilem sobie pare roadkillow dzieki jetowi ^^

Coz. Screeny porobione teraz zastanawiam sie czy je wyslac do ea czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie przypuszczal ze dark elvis, Matiozo19, left4cookies to xp boosterzy ktorzy cheatuja statystyki. Porobilem sobie pare roadkillow dzieki jetowi ^^

Coz. Screeny porobione teraz zastanawiam sie czy je wyslac do ea czy nie.

A co Ci do tego? Każdy gra jak chce, co innego aim boty usprawniające celowanie, to jest jak najbardziej niesprawiedliwe i takich cheaterów należy karać. A wykonywanie różnych czynności w celu szybszego nabicia levelu nie jest niczym złym. Także daruj sobie te śmieszne groźby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci do tego? Każdy gra jak chce, co innego aim boty usprawniające celowanie, to jest jak najbardziej niesprawiedliwe i takich cheaterów należy karać. A wykonywanie różnych czynności w celu szybszego nabicia levelu nie jest niczym złym. Także daruj sobie te śmieszne groźby.

aimboat/walhack = osiąganie lepszych wyników = szybsze nabijanie poziomu = osiągnięcie przewagi nad resztą graczy (np. poprzez odblokowanie lepszych broni itp.)

"różne czynności w celu szybszego nabicia poziomu" (w bf2 to się zwało stats padding i było zjawiskiem niestety niezwykle częstym) = szybsze nabijanie poziomu = osiągnięcie przewagi nad resztą graczy

Dostrzegasz analogię? IMO oszustwa może i nie do końca tej samej rangi (za to pierwsze powinien być natychmiastowy ban, za to drugie...może najpierw ostrzeżenie?), co nie zmienia faktu, że oszustwo zawsze pozostaje oszustwem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wzajemne boostowanie sobie xp jesli ma ono forme "wchodzimy razem na serwer, gramy w tym samym squad, komunikujemy sie przez TS i wspolnie koordynujemy nasze dzialania", czyli po prostu jesli jest ono wspolpraca kilku osob w obrebie meczu w celu zdobycia flagi itp. Natomiast jesli taka wspolpraca dziala na zasadzie zmowy i ma na celu nieuczciwe nabijanie sobie statystyk i szybsze odblokowanie nagrod/odznaczen, to jest to po prostu zalosne. Tym bardziej, ze pozniej w sygnaturce pojawiaja sie dane dotyczace celnosci, zdobytych medali i dowolnych innych osiagniec, ktorymi delikwent po prostu sie chwali. A chwalic sie tak zdobytymi wynikami nie jest uczciwe wzgledem innych graczy. Tym bardziej ze nie tylko sygnaturki, ale i oficjalny battlelog bedzie pokazywal zdobyte w ten latwy sposob osiagniecia, ktore teoretycznie maja byc odzwierciedleniem prawdziwych umiejetnosci gracza zdobywanych podczas normalnej walki.

Na meczu mnie nie bylo, wiec nikogo nie oskarzam, a powyzsza wypowiedz ukazuje tylko moj stosunek do kwestii nabijania sobie statsow dzieki ustawkom, a nie poprzez normalna gre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z boostowaniem expa w BF'ie 3? Chodzi o wejście z kumplami na serwer i podkładanie się celowo pod ogień jednej z drużyn? I skoro ktoś tam na górze straszył wysłaniem zdjęć do EA to jaka jest (i czy w ogóle jest...) za to kara?

Co do baserape'u to stosunek mam podobny do kogoś wyżej, jeśli część drużyny siedzi w bazie i wali z czołgów lub siedzą tam Reconi to również uważam, że baserape w tym przypadku jest słuszny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@latouffe

Wysyłaj ^_^ Za boostowanie należy się wyczyszczenie stat, niezależnie od tego, kto to robi. To jest tak samo żałosne jak nabijanie atomówki w MW2 na DM, gdzie dwóch gości włazi w krzaki, odpala Tactical Insertion, i się nożują. No cóż, spodziewałem się wyższego poziomu graczy na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie! Przeciez jest to oszukiwanie systemu. Wydaje mi sie ze tak wlasnie robili : 2 (support )vs 2 (medic). Ten jeden z support wali w medica. drugi medic robi revive. drugi support zabija drugiego medica a pierwszy medic robi revive drugiego. I tak w kolko.

A pozniej widze w leaderboard takie wyniki jak 730 score per minute. Czy np. 77 kill streak!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz, taki dopalacz kombinowany niesie za sobą wyraźne dowody na nieuczciwe zdobywanie punktów i EA może sobie zerknąć w staty "Ooo szanowny milord ma 60 killstrike,...... BANIK" ;) Co z tego że ktoś sobie wbije szybciej XP, jak od dobrego gracza i tak dostanie baty, a na dokładkę sam delikwent może zostać zbanowany. Równie dobrze te głąby mogą przykleić sobie kartkę do czoła "Obrabowałem bank" i wejść na komisariat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.xfire.com/profile/dark89elvis/s...?view#119288285

Dark elvis robi z siebie pośmiewisko i jeszcze to publikuje.

Niestety duzo jest takich osób które zamiast wspomagać drużyne tzn. przejmować flagi, uzbrajać mcomy naprawiać pojazdy, leczyć itp. to siedzą we 2 w bazie jeden "psuje" robocika drugi go naprawia ... albo grają tylko na jak najwięcej zabitych. No sorry ale tu się gra zespołowo.

Ps. padła mi klawiatura wiec do czwartku raczej nie pogram :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim SPM jeszcze nie widzialem, ale moze to przez to, ze stary jestem i oczy juz nie te. :P

W sumie takiego Killstreak bonus tez nie widzialem - jak do tej pory tylko w jednym zwyklym Rush koles nabil 44, ale po drodze raz zginal, wiec serie musial miec mniejsza...

W sumie koledzy z jego plutonu =Grrrrr= tez maja dziwnie podobne i wysokie (ponad 40) killstreaki, ale to pewnie tylko przypadek. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tym SPM się nie zgodze sam mam 364 ( G4LaR_PL pisze z tel. Dodawać jak coś :P) i ciągle rośnie tak jak mówie wystarczy gra zespołowa i nie czekanie po 2 min na jety (na początku też tak robiłem :P i gdyby nie to może miałbym z 400 SPM ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tyczy tego boostowania - to jest trochę jak z dziewczynami. Znajdą się tacy, co zamiast nocy z dziewczyną wolą noc z pilotem w ręku lub przed ekranem, na którym wyświetlona jest znana strona redtube.com :P. Tak więc niech każdy robi co uważa za słuszne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ośmieszajcie się ludzie. To, że Elvis wchodzi na serwa i robi co chce to coś złego? EA banuje konta ludzi, którzy sobie pomagają albo programami, albo jak sytuacja z robotem, jeden naprawia a drugi niszczy. Zżera was zazdrość, że ktoś w przyjacielskim gronie sobie gra i nabija legalnie exp to radzę wylać kubeł zimnej głowy na łeb. Zazdrość ludzka nie zna granic, lepiej skupcie się na graczach, którzy używają wallhacków i innego typu badziewia, a nie na normalnych ludziach, którzy 2-3 razy potroluja na serwie. Dzizys, jakbym czytał jakieś dzieci: "on ma lepszą łopatke ode mnie, pewnie ukradł, ide powiedzieć mamie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensacja normalnie ludzie ^^

Nikt z moich znajomych nie używa cheatów, WH, aimbotów itp.

To jest niedozwolone.

Bycie sprytnym jest dozwolone i z tego korzystam.

Taki sposób na granie cały czas mnie nie bawi. Chcę sobie odblokować szybciej sprzęt to sobie odblokowuje.

SPM - bez problemu idzie taki uzyskać. Trzeba grać ze składem a przy okazji z drużyną ot i cały sekret.

W BC2 dostawało się mniej pkt za wszystko to i SPM mam mniejsze - KLIK.

A Killstreak przy 1k ticketów rzędu 40 to nic szczególnego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Killstreak przy 1k ticketów rzędu 40 to nic szczególnego...

Erm... Killstreak to ilość fragów pod rząd, bez zanotowania własnej śmierci, a nie ogólna ilość fragów w meczu... co jak co ale 40 ludzi chłopie raczej pod rząd na żadnym serwerze nie ubijesz, nawet kampiąc jako snajper.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz przegrałem ponad tysiąc godzin w BC2 + parę innych strzelanek i nie wiedziałem tego... -_-

Musze napisać widocznie tak:

Killstreak 40 przy 1k ticketów kamiąc snajperem to nic trudnego.

@down

W AA akurat mało przesiedziałem ale chyba masz rację, że tam łatwiej takie coś nabić bo są lekko OP.

Ale po patchu mają je znerfić więc powinno być ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...