Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Właśnie zauważyłem że gram.pl już ma premium za 158zł. Podstawka + premium wychodzi ~ 40zł taniej niz na Originie.

BTW nie wiem czy ktoś już o tym mówił, ale oficjalnie beta potrwa do 15 października. Wyszła też kolejna wersja pluginu do battleloga. Przy dołączaniu do serwera i w trakcie gry na dole pojawia się pasek, który wygląda dokładnie tak jak na trailerze battleloga BF4. Niby nic, ale widać że premiera coraz bliżej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mojego origina beta startuje 1 października o 10 rano, a pobrać będzie można od godz 19 w niedzielę.

@up potwierdzone przez DICE na twitterze, ale można było to przewidzieć. W minimalnych wymaganiach gry podane jest 4GB ram więc 32 bitowce i tak by sobie nie poradziły.

EDIT: Lista startowa dostawców serwerów: http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/pc-game-server-providers-for-battlefield-4/ Wygląda na to że G4G się nie załapało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc panowie, jutro od 19 armageddon na oridżinie. Ma ktoś pełne wymagania BETY? Tzn. ile do ściagnięcia.

EDIT: już mam. Szczegóły prosto z fejsbuka:

#BF4 #Beta waży: 6gb ( Potwierdzone )

http://i.imgur.com/QR3ndwG.png

Będzie można streamować mecze bez problemu

Electronic Arts i DICE - pozwalają.

https://twitter.com/...269418391711744

Grać można na:

- Podbój (Conquest)

- Dominacja (Domination)

Jednej mapie

- Siege of Shanghai

- ... (Druga mapa będzie dodana po czasie - NIEPOTWIERDZONE)

Maksymalny Poziom: 12 (ponoć rozważają podbicie do 15)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma znaczenia jaki będzie max poziom, bo za miesiąc i tak wszystko od zera :) Mnie bardziej interesuje czy do dyspozycji będą wszystkie bronie i dodatki do nich czy tylko kilka wybranych z każdej klasy. Pewnie to drugie, bo tak było w becie BF3 no i pewnie zechcą coś zostawić na pełną wersję.

Ostatnio na blogu BF pojawiło się info, że w Defuse będzie można zostać reanimowanym raz w czasie rundy. W sumie chyba najlepsze rozwiązanie, bo ważna rola medyka zostanie zachowana, a jednocześnie nadal będzie to napięcie związane z "jednym" życiem na rundę. Poza tym ujawnili nazwy i częściowe motywy każdej mapki. Wygląda na to, że będzie miejska mapka rozgrywająca się w nocy/o świcie. Całkiem prawdopodobne, że w ramach Levolution będziemy obserwować wschód słońca. Ogólnie na podstawie niewielkiej ilości informacji jakie są dostępne o 10 mapach z podstawki wygląda na to, że jest całkiem fajny balans między mapkami miejskimi i bardziej otwartymi. Ja osobiście jestem fanem miejskich scenerii w BF, więc cieszy mnie, że prawdopodobnie będą 4 mapy typowo miejskie z pojazdami(Shanghai, zalewana mapa, mapa z dużą tamą - bez zalewania, mapa nocna) i do tego Operation Locker, które ma być ulepszonym odpowiednikiem Metro rozgrywającym się w tunelach więziennych, z tymże tym razem ma być więcej możliwości flankowania. Oby się to potwierdziło. Jedyne czego nadal nie mogę zrozumieć to czemu zdecydowali się na Oman kosztem Strike at Karkand albo chociaż Sharqui w dodatku Second Assault.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co, jutro zabieramy się za ściąganie biggrin_prosty.gif 400GB na dysku zwolnione na nagrywanie, mam nadzieję, że uda mi się nagrać coś ciekawego i może rozkręcić mój jak na razie biedny kanał na YT smile_prosty.gif Fajnie, że dają od razu dwa tryby. Mogliby też dać jakąś mapkę, w której dostępne są odrzutowce. W sumie ciągle stosunkowo mało o nich wiemy.

Przez całą betę będę ćwiczył SRAW-a, póki co ciągle trenuję AT4 w bc2. Po releasie gry nic nie może latać w pobliżu mnie.

Dobre :D

Ja chyba się za snajperki wezmę, aczkolwiek też chciałbym sprawdzić jak SRAW będzie się sprawował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exeosus Heh mi właśnie padła myszka i klawiatura confused_prosty2.gif Przy BF3 musiałem wymieniać komputer, przy BF4 peryferia wallbash.gif

SVD jest bardzo dobrze znany graczom wychowanym na współczesnych FPSach, więc gdyby go zabrakło, to ludzie by narzekali. SVU był już w kilku BFach więc pewnie dodadzą go w DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko mi wywala błąd przy ściąganiu? Cały czas mam paseczek "pobieranie wstępne" a potem "BŁONT"... D:

EDIT: Cytuję:

"Wystąpił nieznany błąd pobierania. Anuluj i uruchom pobieranie ponownie.

Błąd: 7049:408"

Czasem kocham Origina D:

No nic, i tak dopiero od wtorku szczelamy biggrin_prosty.gif

Jak ktoś ma taki problem: https://help.ea.com/pl/article/what-can-i-do-if-i-get-origin-error-7049-408

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...