Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

na początku byłem sceptycznie nastawiony do czwórki, ale teraz coraz bardziej się przekonuję. Szczególnie podoba się mi dodanie walki na morzu i ulepszanie łodzi. Mam nadzieję, że aspekt tej gry się sprawdzi. Tak czy siak oby trójka nie umarła za szybko, bo jeszcze nie pograłem w End Game, zresztą skoro Bad Company 2 ma się dobrze, to i trójeczka jeszcze pociągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exeosus

Bo to jest broń używana przez US Marines, ruską armię i chińską armię. Część z tych broni jest dopiero w prototypach, np. AK-12 (prototyp powstał 2 lata temu, ostatecznie ma być 20 wersji) ale będą używane przez te właśnie formacje wink_prosty.gif

LaRue, Tac-300 i Tac .50 (ŻADNYCH DOMYŚLNIE DOSTĘPNYCH .50!) to broń używana przez bardzo niewiele jednostek. Głównie przez jednostki specjalne.

BTW: dla tych, którzy BF4 nie lubią mają kolejny powód - M16A3 jest usunięte, cieszymy się prawda? Ktoś z DICE powiedział (ponoć na Gamescomie czy tam tym evencie w WWA), że M16A3 powróci w DLC... W DLC wyczuwam też AN-94 D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam battlelog? Bo ja nie mogę dołączyć do żadnej gry, jak klikam na serwer to mnie przenosi od razu na informacje o nim i jak kliknę dołącz do serwera to nic się nie dzieje... Nie wyświetla się też ping koło serwerów, ani czat, jakieś chwile przerwy czy ja mam coś zrypanego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tutaj nie zagladalem. Przeklalem bf3 za mikrolagi i za noobostwo juz pare miesiecy temu. Teraz przy wyjsciu bf4 mam 2 male pytania/spostrzezenia.

1. Osoby z moh/premium/preorder dostaja bete 1.10 a reszta 04.10 ? Serio? Serio? Jeden z glownych sells-point bf4 bylo to ze mozna bedzie sobie pograc w bete przed premiera (a i tak wydaje mi sie ze beta/demo powinno byc gratis dla wszystkich a nie wykorzystywane jako powod do sprzedazy nowej gry) a tutaj DOSTAJEMY(mam premium) TYLKO 4 dni przed WSZYSTKIMI? Hahaha, ale z nas elita :D Ale Ea kocha swoich fanow ktorzy wydali blisko 350zl na bf3.

2. Czemu tak wszyscy sie jaraja 60 FPS na konsolach next gen? Przeciez dla oka starczy 24 FPS. Ok, niech bedzie 30 FPS i wszyscy szczesliwi. Ale przeciez nikt nie widzi roznicy pomiedzy 45 a 60!? Wiec po cholere tak wszyscy przezywaja? :P

Krotko mowiac- zawiodlem sie na Dice. Tworzylo takie genialne gry jak Vietnam czy Bf2 a teraz komercha pelna geba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że ja również tą betą jestem zawiedziony. Tak chociaż tydzień by się przydał, ale z drugiej strony i tak wydałem tylko 75zł na wersję premium, więc nie mam na co narzekać. A co do fps'ów temat był powielany wiele razy. Jest OGROMNA różnica między 30fps a 60fps. Jeżeli nie widziałeś na własne oczy to nie masz nawet co porównywać niestety... Podczas gry spadek z tych 60 do 30 jest bardzo zauważalny i nawet ciężko jest się przestawić, jeśli to trwa dłuższą chwilę. Ale dalej mów, że ludzkie oko tego nie zauważy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee? jakich głównych sells point BF4? Czy ktoś normalny złożyłby preordera tylko dla bety? Przecież nikt nie wykorzystywał tego jako powód do sprzedaży gry. Było wiadomo, że każdy będzie miał do niej dostęp tak jak w przypadku BF3. Preorder był tylko jedną z 3 metod do uzyskania wcześniejszego dostępu. Nie obiecywali ile dni wcześniej będzie. I wszystko jest zgodnie z tym co mówili. Owszem DICE i szczególnie EA lubią okłamywać swoich klientów, ale akurat w tym przypadku nie można im nic zarzucić.

Z tymi 24 FPS to chyba żartujesz. Po pierwsze oko nie widzi w FPSach. 24 wystarczy w filmie do uzyskania wrażenia płynności obrazu, a nie pokazu slajdów. Natomiast w grze, gdzie gracz nie jest biernym obserwatorem absolutnym minimum jest 30 FPS - w przypadku gier mało dynamicznych (jakieś strategie z widokiem z lotu ptaka, czy turówki). W bardziej dynamicznych grach, a szczególnie FPSach do pełnego komfortu potrzeba 60 FPSów. Jeśli ktoś twierdzi, że nie ma różnicy między 30 czy 45 a 60 to znaczy, że nigdy nie grał w 60. Różnica jest ogromna. Po pewnym czasie każdy spadek poniżej tej liczby jest baaardzo odczuwalny i przeszkadza w szybkim celowaniu. Oczywiście 60 to tylko dolna granica. Przy monitorach o wyższej częstotliwości odświeżania im więcej tym lepiej. Różnice w płynności ruchu przy coraz większej ilości FPS są zauważalne. Pewnie przy 150 i więcej ta różnica już się zaciera, ale efekt po przejściu z 30 na 60 czy 60 na 120 widać przy pierwszym poruszeniu myszką w grze. I właśnie dlatego jest to taki przełomowy feature na konsolach. Gdybym miał wybierać między grą w 60 FPS w 720p, a 30 czy nawet 45 w 1080p to nie wahałbym się ani chwili.

Tutaj przykład obrazujący różnicę między 15,30 i 60 FPS w prostej animacji:

http://boallen.com/fps-compare.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam zamknięta beta BF3 zaczęła się 48 godzin przed otwartą, więc i tak jest lepiej. Bardziej mnie interesuje ile to wszystko będzie trwało. Dwa tygodnie byłyby ok, zwłaszcza że 1-2 dni stracimy na problemach z originem i przeciążonymi serwerami.

Co do FPS to różnica między 30 i 60 jest ogromna. Przede wszystkim oczy wolniej się męczą i staty idą w górę :) Poza tym przy większych zadymach lepiej spaść z 60 FPS do 30 niż z 30 do 5 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czemu tak wszyscy sie jaraja 60 FPS na konsolach next gen? Przeciez dla oka starczy 24 FPS. Ok, niech bedzie 30 FPS i wszyscy szczesliwi. Ale przeciez nikt nie widzi roznicy pomiedzy 45 a 60!? Wiec po cholere tak wszyscy przezywaja? tongue_prosty.gif

Gratuluję powtarzania durnowatych stereotypów.

Pewnie przy 150 i więcej ta różnica już się zaciera

Gdzieś czytałem testy monitorków i recenzent pisał, że nie odczuwał różnicy między graniem na monitorze 120Hz, a 144Hz więc chyba możemy założyć, że powyżej 120 nie zobaczymy różnicę. Chociaż gdyby spróbować na takim >200Hz? Ciekawe czy wtedy byłaby różnica.

@Edit: Literówka :F

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ten filmik na którym prezentowali nowe działka do little birda? Tu jest link: http://m.youtube.com/watch?v=29FlVoNXv9U. Z tego co widzę to nie robią większego wrażenia na piechocie, ale do niszczenia tych łódek bojowych (ale one będą mocne, już nie mogę się doczekać 01.10 ) nadają się całkiem całkiem. Szkoda tylko że pakowane są do 'magazynków' po 30 naboi, więc albo jest się precyzyjnym, albo martwym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kmm

Będę się czepiał trollface.gif W AH-1Z strzelec ma działko M197 20mm. Natomiast Havoc ma działko 30mm 2A42.

I jeśli dobrze widziałem to dwudziestki piątki będą po dwie tak jak normalne karabiny.

@FPSy

Panowie. Grać w 30-45 klatkach się da. Przez dłuższy czas grałem mając 20-24. Ale dropy do 3-4 klatek przy dużej rozróbie już bolą równie mocno co sól w ranie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...