Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Tu macie ludziska nieskompresowany przez YT trailer 1080p 60fps, 270 MB.

http://www.gigafront...ll_trailer.html

Teraz pewnie premium pójdzie w górę jak się wszyscy na AK napalą.

Tak btw to obecnie uczę się latać jetami bo czasem maksymalnie mnie wk... jak w przeciwnej drużynie wymiatacz się trafi, albo helka która owni wszystko na ziemi. Wiem, trochę późno, ale cierpliwy jestem (do drugiego zgonu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej z AK ciekawi AC-130. Pewnie będzie tak jak z eskadrą bombowców w BF1943. Będzie kolejka do budynku na 10 osób, a jak ktoś już do tego wejdzie, to nie zrobi z tym nic przydatnego, a po prostu walnie bomby w byle jakie zabudowanie. Z drugiej strony, nie wiem ile osób do tego będzie wchodziło, więc może być różnie. Dochodzi jeszcze kwestia tego, czy obie strony będą miały takie same maszyny (czy może strona Rosyjska będzie miała jakiś odpowiednik).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zgłaszał ktoś kiedyś Oszusta w BF3? Gość miał w 32 minuty staty 332/6 Oczywiście go zgłosilem . Napisałem ,że prawdopodobnie ma aimbota . Hmm Czy mam się spodziewać jakieś wiadomości na E mail na którym mam zarejestrowanego BF3?

Dodam ,że serwer jest zabezpieczony Punkbusterem jednak to nic nie pomogło .Zaraportowałem i było ""Raport wysłany"".

Może ktoś już coś takiego robił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciekawi mnie to, czy AC-130 będzie czymś jak Amtrac, czyli że Rosjanie nie będą mogli w ogóle go używać, czy po prostu będzie tak jak z Javelinem lub granatem M67.

Wiesz co do Javelina to nie można się przyczepić, to tak samo jakbyś miał pretensje, że rosjanie mogą biegać z M16 czy ze SCAR'ami. Po prostu zwykły unlock i tyle. A granatnik zmienili po którymś patchu to może i naprawią granaty smile_prosty.gif

@EDIT: Z tego co mi wiadomo to ruscy nie mają niczego podobnego do Javelina

Chyba, że skład atomówek, lepszy efekt... po co bawić się małymi rakietkami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krex - nie no, nie mam pretensji ani do Javelina, ani do M16 czy SCAR-a w łapie Rosjanina. Tak w ogóle zastanawiam się, czy w rzeczywistości jest rosyjski odpowiednik FGM-148.

A co do unlocków - pierwszy dla technika jest Stinger i jednocześnie Igła. Po prostu ten pierwszy dla US, drugi dla RU. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krex: Raczej chodziło mi o zastosowanie go w praktyce, bo wygląda on na dość przydatny sprzęt. Pytanie tylko, czy nie skończy się jako "zabaweczka" która sprawia tylko, że 9 ludzi w ogóle nie gra, bo tylko czekają na AC-130 w menu odrodzenia. Z drugiej strony, wreszcie "genialni" snajperzy nie będą brali odrzutowców, tylko po to, aby dostać się do jakiegoś punktu (AC-130 będzie działać jak mobilny punkt odrodzenia).

@Rudy12: Dawanie odpowiedników broni byłoby co najmniej sztuczne. Trzeba pamiętać, że Battlefield to nie symulator pola walki, a typowy "shooter", tyle, że toczący się na większych mapach. Ogólnie nawet już podokiennik Igly za Stringera jest dla mnie okropnie wymuszony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? - cg noob. AT4 to najbardziej skillowa broń w bc2 i jej brak w bf3 boli najbardziej.

@chromu - zgłaszałem, po jakimś czasie zauważałem, że kolesie mieli staty zresetowane, choć nie wiem jaki w tym był mój udział. Generalnie to jest tak, że EA nie banuje graczy, wpierw tylko automaycznie resetuje staty po stwierdzeniu jakiś niedorzecznie wysokich wyników. Przy recydywie zdarza się ban, a ban na wszystkie konta gracza powiązane z grami EA to chyba jeszcze się nie zdarzył, choć tym się jakiś czas temu EA odgrażała.

Tak w ogóle to chodzą słuchy, że ten cały "team" przyjmujący raporty z battleloga odnośnie czitowania to dwóch gości, którzy na reporty mają maksymalnie wyj... bo nie tym się naprawdę zajmują i nie są w stanie przejrzeć i zweryfikować kilku/nastu/dziesięciu tysięcy zgłoszeń dziennie, zaś to całe zgłaszanie profilu gracza przez battlelog to zwyczajny fake mający dawać graczom wrażenie kontaktu z developerami, gdyż tak naprawdę ich zgłoszenia idą w próżnię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr Bulletproof Dzięki za odpowiedź .Tego się niestety obawiałem ,że to może w ten sposób wyglądać. Będę montorował czy mu skasowali staty czy nie . Jednego gościa co widziałem kiedyś 16000/min nie mogę teraz znaleźć jego profilu , więc może jednak oberwał bana . No nic pozostaje czekać być może w końcu gość oberwie. Wiem ,że na forum nie można o piractwie , ale może to niedokladnie o tym , tylko zastanawia mnie w jaki sposób oszust tak bezczelny wszedł na Legalny serwer? Po jego wyjściu bana od konsoli dostał jakiś inny gość który nie miał tak ewidentnie wykoksowanych statów, więc coś mi nie pasuje . Hmm tak sobie myślę bo to może 2 Cheater jakiego spotkałem na ponad 180 godzin gry. Fakt ,że serwer 1000 ticketów Mapka w kanałach 64 Sloty TDM przyciąga masę ludzi - to mogło przywiać ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przymierzam się do nauki latania wszystkim co ewidentnie potrafi latać. Idzie trochę mizernie, zabawa mała, no i cudem jest to, że jeszcze nikt mnie nie zbluzgał za marnowanie śmigłowca/ów. W powietrzu potrafię się utrzymać bez problemu, tak samo jest z wszelakimi manewrami. Gorzej z niedaniem się zabić. Niezależnie jak bardzo bym próbował i jak duże uniki stosował w końcu mój śmigłowiec i tak zejdzie w głębie dymu i płomieni. Nie mam zielonego pojęcia, jak ludzie potrafią się utrzymać w powietrzu pomimo tego, że strzela do nich wszystko co się rusza. Może ma ktoś jakieś rady? Bo chciałbym nauczyć się latać przed wyjściem AK, bo brak "wykwalifikowanych" pilotów w bf3 bardzo mocno uprzykrza życia, a i na nowych mapach będzie jeszcze gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o heli vs heli to zawsze staram się być ponad przeciwnikiem i nigdy nie odpalam dwóch rakiet naraz puszczam jedną koles puszcza flary czekam parę sekund i puszczam drugą gdy przeciwny guner nie ma flar to unieruchomienie jest pewne. A gdy jesteś na wysoko i jet zaczyna pruc to najlepiej jak najszybciej wykonać jakiś karkołomny manewr najlepiej w dół, parę razy się rozbijesz ale wkońcu nabierzesz wprawy. No i dobrze by było wyćwiczyć zdejmowanie pojazdów z daleka.

A i właśnie czy panowie z Dice zmienili coś z Ecm? wcZeśniej pociski były zmylane a teraz krążą wokół mnie tak długo aż dymek się skończy i bum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? - cg noob. AT4 to najbardziej skillowa broń w bc2 i jej brak w bf3 boli najbardziej.

Eeee wut? Najzabawniejsza i najprzyjemniejsza w użyciu to może tak, ale na pewno nie najbardziej skillowa (pomijam garstkę ludzi, którzy ściągali heli przez całą mapę, bo są też ludzie, którzy robili to snajperkami - a snajperki chyba niesą najbardziej skillowe co nie?). Poza tym skill zależy od gracza, a nie broni.

A i właśnie czy panowie z Dice zmienili coś z Ecm? wcZeśniej pociski były zmylane a teraz krążą wokół mnie tak długo aż dymek się skończy i bum.

ECM trzeba używać najlepiej przed wystrzeleniem pocisku bo inaczej takie wkurzające kwiatki się zdarzają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie of BF? Najlepszy FPS w jakiego grałem , gram, i będę grał w życiu. Od 1942 gdzie latałem sobie samolotami i jeździłem jeepami , po BF2 , następnie wyborne Bad Company 2 które zmiotło wszystkie inne gry tego typu , a nikt tego się tak niespodziewał , lecz Frostbite urzekł nawet fanboyów COD-a :) No i na koniec "wisienka na torcie" czyli BF3. Można by powiedzieć "gra idealna" ale takowej nie ma , choć BF3 prawie taką dla mnie jest. Od czasu pojawienia się Bety samej gry już nie mogłem doczekać sie premiery. Potem sama gra, model zniszczeń , rozmiar map, i ilość broni modyfkiacji i samych graczy wywołał na mnie kolosalne wrażenie. Później wyszedł B2K czyli Back to Karakand - swoją drogą świetna wspominka dla graczy BF2 , gdzie można było popykać w świetnym stylu na staro-nowych mapkach i nowym uzbrojeniu:) No i CQ - Close Quarters, dodatek który swoją walką "oko w oko" staję się prawie grą Idealną :) Mamy ogromne mapy , Ogromne dystanse , ale również malutkie przestrzenie - więc wszystko zależy od nas samych gdzie będziemy szerzyć rozpierdol na ekranie :) PS. CQ miażdży D**ę! Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raany. Nie sądziłem, że inżynier ma jedną broń tak OP, że rzeknę oto: M16A3 wysiada. A-91 to po prostu maszyna do ubijania mięcha armatniego. PKA-S Holo, chwyt i laser i możesz do 50 metrów nie celować a i tak zabijesz. No naprawdę. Albo to broń jest OP, albo nie dostała jeszcze nerfa.

@up

Dla mnie BF 3 ustępuje BC 2 pod kilkoma względami. Między innymi sile side guns i destrukcji otoczenia. Taki Port Arica w trybie Conquest. Kilka minut gry i z domków mało co zostaje.

BTW.

Czy maksymalna ilość gwiazdek do zdobycia w BC 2 to 10 gwiazdek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam bardziej podchodzi bf3 niz bc2. Oczywiście bc2 jest pod paroma względami lepsza od trojki ale to nie zmienia faktu ze lepiej mi się gra w 3.

@up

Niestety ale można zdobyć tylko 12 gwiazdek 10 kill to chyba brąz, 50 srebro , 100 złoto i 1000 platyna. troche szkoda bo za szybko to sie nabija a wiadomo lepiej się gra jak się ma jakiś cel, moze dlatego opuściłem bc2 na rzecz 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raany. Nie sądziłem, że inżynier ma jedną broń tak OP, że rzeknę oto: M16A3 wysiada. A-91 to po prostu maszyna do ubijania mięcha armatniego. PKA-S Holo, chwyt i laser i możesz do 50 metrów nie celować a i tak zabijesz. No naprawdę. Albo to broń jest OP, albo nie dostała jeszcze nerfa.

Jakieś około 2 strony temu pisałem o tym, że A-91 jest kozackie. Pytając o ulubione bronie technika jednak nikt nie wymienił tego karabinka, tylko były SCAR-H, M4A1 i ewentualnie G36C.

Mówiłem, mówiłem. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, że jakiś tam system anticzitowy działa, nawet jeśli to tylko automat. Zawsze to jakaś nauczka dla tych buców.

Ja obecnie tak jak zapowiadałem uczę się latać i zabijać jetami. Ło matko, idzie mi póki co jak krew z nosa. O ile strzelanie do nieruchomych i ruchomych celów naziemnych w miarę mi idzie o tyle próby nawiązania walk z jetami to poracha. Niby daję radę utrzymać w widoku FPP prawidłową prędkość i robić ciasne nawroty, ale i tak mnie po maks parunastu sekundach posyłają do piachu. Na razie gram klawiaturą + mysz, ale chyba spróbuję padem. Moje póki co najważniejsze problemy to utrzymanie odpowiedniej prędkości w widoku TPP i trafianie w odpowiednie klawisze, by zamiast zmiany widoku nie włączyć np flar. Oczywiście są jeszcze do nauki odpowiednie zwroty w powietrzu, ale to już na później. Na ostanie moje staty nawet strach patrzeć, chyba kupię jakiś klucz tani by poćwiczyć na nim, bo nim nabiorę skilla to skończę z k/d 0.01, a stat resetować nie chcę.

I tak mnie naszło, czy skoro mam wersję angielską to po zalogowaniu się na konto z kluczem rosyjskim będę mógł zainstalowaną już na dysku grę odpalić, czy tworzyć dwie niezależne instalacje.

edit: obczajcie ten krótki filmik stylizowany na czołówkę Drużyny A". rewelacja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cziter po raz kolejny czitował i po raz kolejny ktoś inny go zaraportował bo nie można samemu kogoś więcej niż raz . Ma znów wyczyszczone całe staty dziś rano sprawdzałem .. Hmm za 3 razem to może już bana oberwie? ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBulletproof - Ja mam zupełnie odwrotny problem jak ty, bo o ile samoloty łatwo mi niszczyć ( najciężej jest wejść na ogon, później serią z działka i na koniec dwie rakiety AA do kompletu) to celów naziemnych niszczyć po prostu nie umiem:/ Czołgi są na to za mocne, samochody za szybkie, a piechoty nie widzęconfused_prosty.gif I jak lecę w kierunku ziemi, by coś ustrzelić zazwyczaj zachacze o jakąś antenę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...