Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Co radzicie? Kupować Premium mając kartę graficzną GF8800GS 384MB?

W Battlefielda gram na całkowicie minimalnych i w rozdzielczości 1440x900. Chodzi płynnie, ale po tym czerwcowym patchu coś się rypło. Na Firestormie i Kanałach gra mi się zacina, a przed patchem na żadnej mapce się nie cięło. O dziwo, gdy ostatnio na Kanałach latałem całą rundę odrzutowcem, to się nie zacinało. Sam nie wiem.

Boję się tego, że na mapach z dodatku, którego najbardziej oczekuję, czyli Armored Kill będzie mi trochę się zacinało jak na Firestorm.

Ale z drugiej strony - przed patchem wszystko chodziło płynniutko, a teraz na tych dwóch mapach nie wiadomo czemu trochę się zacina. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - premium, lub poszczególne dlc warto kupić IMO, ale przydał by się poważny upgrade kompa. Choć nie wiem jak tam kaska u ciebie. A teraz troszkę prywaty - w czasie mozolnego szlifowania, lub raczej ciosania skilla bawię się nieco w różne stunty na Omanie. Tutaj jeden z trudniejszych - przelot w obydwie strony do góry nogami/podwoziem pod mostem przy Fort Bridge (w polskiej wersji chyba Fort Nad Rzeką). Nic w sumie nadzwyczajnego, ale ze 20 razy się rozwaliłem nim wreszcie się udało:)

[media=]

edit:ćwiczę na serwerze z limitem min 8 graczy do naliczania punktów więc pomimo masakrycznej liczby zgonów o k/d martwić się nie muszę:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja przedwczoraj grałem ze znajomymi w trybie rush to dwóch z nich zginęło od jednego, zwykłego pocisku moździeża. Na pewno mieli po 100% życia. Dziwne są te moździeże.

Z moździerzem jest tak, że bardzo ciężko jest trafić centralnie w kogoś, bo po wystrzeleniu pocisku trzeba chwilę poczekać, aż spadnie i wybuchnie. Musiało ci się trafić tak, że akurat jeden stał na drugim, albo bardzo blisko siebie i trafiłeś w nich centralnie. W sumie to nawet bardziej prawdopodobne jest to, że obok leżało C4 albo Claymore. Wtedy wybuch jest mocniejszy, a fraga zalicza jako z moździerza.

Ps. Moździerz piszę się przez RZ na końcu ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moździerz

Niekoniecznie, na Podboju (wszystkie odmiany) moździerz ma ultra-nerfa, a na takich DM czy Szturmach zachował swą zabójczą potęgę. Wczoraj strzeliłem sobie (wciąż widząc gościa) z mojej kryjówki na Karkandzie (Squad DM, najgorszy tryb EVER) i... padł na 1 pocisk. Jeszcze sam się dziwił na czacie, pisząc że miał 100%, a pocisk wybuchł obok niego...

Czas ponarzekać na BWP-y. Otóż, jako że mają cieńszy pancerz to powinno się na nie zużywać mniej rakietek niż na czołg... Od przodu (tzn. strzał w wieżyczkę, chowamy się itd.) potrzeba ok. 4 rakietek (przeciwnik nie miał pancerza reaktywnego) a strzał bezpośrednio w zad w 50% wypadków kończy się unieruchomieniem. Ja się pytam, co to ma być? Taki T-90A zdarzało mi się unieruchomić JEDNYM SMAW-em w tył, a drugim dobić. A tu? 3 rakiety minimum.

A może tak jest tylko u mnie? Już koledzy mówili, że u mnie coś chodzi nie tak (mniejszy odrzut? np) ale to już by była przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to TRANSPORTER opancerzony, służacy do przewożenia piechoty i wspierania jej w walce w tej grze jest mocniejszy od czolgu. Ot wystarczy zamontowac sobie wyrzutnie pocisków ATGM, troche pomanewrowac co przy tej szybkosci i zwrotnosci nie jest problemem, sieknąc z ATGM czołg od tylu dobic ze zwykłego działka i jezeli czolg nie wybuchnie to ma ze 5-6%. Bullshit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kmm

Jak mówi wikipedia: Bojowy wóz piechoty (BWP) ? uzbrojony i opancerzony pojazd bojowy, zwykle gąsienicowy, przeznaczony do przewożenia żołnierzy piechoty zmechanizowanej na polu walki i jej wsparcia ogniowego.

Podkreśliłem słowo transporter aby zaznaczyc ze to jest pojazd do wspierania piechoty.. A w super realistycznym bfie? Niszczymy najbardziej zaawansowany czołg USA 1 rakieta i działkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zarówno Battlefielda 3 w edycji limitowanej jak i całe to Premium kupiłem w wydaniu premierowym swoją kasę na to wydając a tak naprawdę mało teraz w to gram - robię sobie gigantycznie długi odpoczynek :D - ale jeśli komuś pasuje prezentowany tutaj model rozrywki, trochę większe mapy niż u rywala oraz jest w stanie przymknąć oko na sprawy z patchami, które mieszają w broniach (w sensie damage totalnie z czapy przykładowo) to w sumie można brać. Na pewno jednak, w swoim przypadku, nie będę kupował następnych odsłon dla multi chyba, że naprawdę... będzie rewolucja =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać, czy tylko ja mam problem natury sprzętowej taki: gram w BF 3, a tu nagle postać nie ma rąk, nie mogę strzelać ani nic, animacje się nie rozgrywają (np. wchodzenia po drabince). I albo jest zwiecha, albo BSoD. Czy ktoś tak ma również?

@kmm101

Dodam Cię ponownie do znajomych na Battlelogu, bo Cię omyłkowo usunąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos powiedzieć do czego służy wygładzanie danych sieciowych? Bawiłem się tym troche. sprawdzając jak to wygląda gdy to wyłączymy i jak damy suwak na 100%. Otóż gdy suwak jest na 0% o wiele rzadziej zdarza sie sytuacja, że znajdujemy sie juz za sciana a i tak giniemy. czesciej widac, ze po prostu nie zdazylismy sie dostac za ta sciane. Natomiast wyswietlanie grafiki np zabijanie z noza, ładujacy sie pasek przejmowania flagi zaczyna ostro klatkować. Natomiast na maksimum wszystko dziala pieknie, ladnie, ale jezeli chodzi o skutecznośc to chyba lepiej miec to wygładzanie wylaczone. Zawsze mamy ten lag o jakies ulamki sekund zmniejszony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=afmp139KReA&feature=player_embedded

Pewnie już każdy zainteresowany to widział ale i tak wkleję dla tych co nie mieli okazji sie zapoznać z tym filmikiem.

Ja osobiście już nie mogę sie doczekać nowego DLC szkoda ze premium nie dostanie go jeszcze w sierpniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premka czy się opłaca czy nie to osobna kwestia ale TEN dodatek się OPŁACA.

Dla Ciebie tak, ale dla kogoś, kto ceni tylko i wyłącznie walkę w zwarciu już nie. Premium to nic innego jak chwyt marketingowy EA. Lepiej kupić 5 rzeczy i płacić za to jak za 4 - tylko co z tego, skoro wśród tego całego stuffu znajdą się tylko 1-2 interesujące nas dodatki. Ważne, że kupiliśmy to TANIEJ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jakieś przeczucie że AK(pojazdy i DUŻE mapy to coś co uwielbiam :) ) będzie najlepszym DLC do bf3, troszkę lepsze od B2K(fajne mapki z pojazdami i giwerami już gorzej) a napewno od CQ(nieźle pukawki mapki średnie nie dla mnie), dogrywka jakoś tak wydaję się nieciekawa, natomiast ciekawe może być ostatnie dlc(motocykle XD). Kurcze ciekawe co.premium dostanie za bonus.w tym miesiącu może map packa :) wkońcu w tej samej kategori jest B2K.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam z CQ podobają się wszystkie giwery z wyjątkiem LSAT. Jeżeli natomiast chodzi o mapy to faktycznie są dosyć średnie. Fajnie się jednak spisują w nowym trybie gun master, który też jest dobrą odskocznią od klasycznego conquesta czy rusha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko Mam zamiar kupić premium ale najpierw części do kompa, czy niezależnie kiedy go kupię będą mnie obowiązywać wszystkie bonusy z Premium?

I tak się zastanawiam bo kupiłem grę później B2K czyli jak by nie było 2x kupię to samo DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...