Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

@dark elvis

Poza bajkami, w BC 2 każdy sprzęt był przydatny. W trójce tak już nie jest. I nie było rzeczy (kamuflaże np.), które zapowiadały "koniec walk klonów". A jak jest, każdy widzi.

Próbowałem z tymi kamuflażami chyba każdego sposobu, żeby uzyskać pomoc od EA. Ale:

EA Live Support - wysyła mnie na forum.ea.com które jest chyba zamknięte, bo nic nie można na nim napisać ...

Battlelog Forum - napisany wątek, nikt nie odpowiedział.

Pomoc na ea.com - wysłane zapytanie, ale jak to !@#$% sprawdzić czy ktoś odpowiedział to nie wie nikt ...

Support, którego wiedza kończy się tam, gdzie zaczyna się gra.

@Devius

Całkiem sporo ludzi gra. Uważam, że warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zbierzecie się z pochodniami i pójdziecie prosto pod siedzibę EA i DICE, żeby spalić ich żywcem chciałbym wyrazić swoja opinię o produkcie waszych przyszłych ofiar.

Jak dla mnie BF3 nie jest prawdopodobnie najlepszym shooterm jaki se kiedykolwiek ukazał, ale jest wystarczająco dobry, bym co jakiś czas z przyjemnością do niego zasiadł i miał z tego wystarczająco dużo radochy, wymieszanej czasem ze stekiem przekleństw. Nie jest jak najbardziej gorszy od bc2 bo z tamtej gry jedyną rzeczą jakiej mi brakuje to AT4 (zabawne, że wszyscy odkryli to cudo dopiero po wprowadzeniu flar dla heli) i mapy lepiej zbalansowane pod rush. Cudowności jakich mi nie brakuje to: spotowanie graniczące z wallhackiem, ostrzeliwanie mcomów z czołgów, strzelanie do budynków z rpg by bez jednej ofiary zdobyć mcom, podnoszenie broni przy próbie rozbrojenia mcoma, magnum ammo by lepiej gnębić nowych, OP snajperki, bardzo częste crashe gry, słynny nigdy nie naprawiony "zoom out" zaraz po spawnie itd... Coś by się znalazło, ale musiałbym znowu gierkę odpalić, żeby sobie przypomnieć. BF4/bc3 kupię, podobnie jak i nadchodzący MoH (prawdopodobnie). A poki co czekam na Armourded Kill :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowności jakich mi nie brakuje to: spotowanie graniczące z wallhackiem, ostrzeliwanie mcomów z czołgów, strzelanie do budynków z rpg by bez jednej ofiary zdobyć mcom, podnoszenie broni przy próbie rozbrojenia mcoma, magnum ammo by lepiej gnębić nowych, OP snajperki, bardzo częste crashe gry, słynny nigdy nie naprawiony "zoom out" zaraz po spawnie itd...

Spotowanie mnie bardziej denerwowało gdy nie działało kiedy trzeba, można by lepiej wrócić do tylko spotów 2D jak było w BF'ie 2

Strzelanie do M-COM'ów? Troszkę denerwujące, ale jakaś ogarnięta taktyka jest i da się z tym walczyć.

Podnoszenie broni przy m-comie - fakt, irytuje. Ale nie jest to na tyle duży błąd i można go łatwo wyeliminować.

Magnum ammo - 15 lvl wbijało się szybko, a potem po prostu jakby miało się jednego perka mniej, bo był cały czas zajęty przez magnum.

OP snajperki? W którym miejscu? Że na hita zabijały? Żeby to na prawdę dobrze wykorzystać to trzeba było je dobrze ogarnąć.

Zoom out - mam wrażenie, że po którymś patchu zmniejszyła się częstotliwość występowanie tego błędu. Na tyle, że nie był już tak irytujący.

Ale były fajne bronie (niektóre troszkę OP jak MG36 i ogólnie były ciut za celne, ale fajnie się grało), przemyślany mapy itd. itp.

Dalej uważam, że BC2 było dużo lepsze od BF'a 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF4/bc3 kupię, podobnie jak i nadchodzący MoH (prawdopodobnie). A poki co czekam na Armourded Kill smile_prosty.gif

Tak tylko rzucę na początek, że nadal nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia, że czwarta część powstaje, ale z dużym prawdopodobieństwem można to założyć ;) Tak czy inaczej, nieważne jak dopracowanym albo nie produktem będzie Battlefield 4 to najpewniej go nie kupię, bo mam multi z trójki, którego nie poznałem nawet w 1/4 (pograłem z kilkanaście godzin a potem coś mnie odciągnęło ;p) a naprawdę nie podejrzewam, że w multi nastąpi jakaś rewolucja. Najwyżej może dodadzą nowe frakcje/pojazdy/bronie/mapy czyli standard. Chciałbym się jednak mylić ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym Batllefieldem, którego kupię to będzie ten z multi na 128 graczy i lepszym mapkami. Niestety majlepsze mapki w Battlefield 3 to te z dodatku Back to Karkand... Czyli tak naprawdę mapki z Battlefield 2. Czemu oni nie dadzą jakieś wielkiej mapki ale dziejącej się w mieście a nie na otwartej przestrzenni. Choć wydaje mi się, że już raczej nie doczekamy się takiej genialnej jak Strike at Karkand.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, Bazar jest przyzwoity, Seine Crossing masz w mieśćie. Mi osobiście brakuje jakieś mapki typu Valpa czy Laguna presa z BC2(o Caspianie nie wspominam, bo średnia mapka imo).

@EDIT: Poza tym 128 graczy? Co to to nie... przy obecnych zasadach rozgrywki i samych graczach to będzie chaos. Do czegoś takiego potrzebny by był dobry commander i przede wszystkim gracze, którzy by się go słuchali. Teraz ludzie nawet olewają czat i używają go tylko do rzucania mięchem na innych graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazar fajna mapka, jedna z moich ulubionych ale brakuje takiej naprawdę dużej, czegoś na wzór wspomnianego Strike at Karkand albo nawet większego.

O mapie w dżungli zapomniałem, a to prawda brakuje takiej,

Co do 128 graczy to wydaje mi się, że wystarczyłoby przywrócenie funkcji commandera, który by zarządzał cały tym "burdelem" i powinni być w miarę dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby prócz wielkiej mapy miejskiej i takiej, która byłaby w dżungli, była jeszcze jakaś zimowa. Może w kolejnych DLC jakaś zaśnieżona lokacja może się znaleźć, choć i tak na razie nie mam w planach kupowania Premium. ;P

Niezła dżunglowa mapa byłaby, gdyby działa się nocą podczas typowej dla lasów deszczowych ulewy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

128 graczy w multi? Bycz plis, przecież to by była jedna wielka sieczka, co to ma być Quake czy BF? Już teraz na 64 graczy na większości map nie da się grać, gdyż jest za dużo osób. Najlepsza imo ilość to 32 graczy, chyba, że minimum mapy byłby Caspian, to wtedy dopiero 64 miałoby rację bytu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

64 jest dobrą liczbą, ale jak dobrze suteq zauważyłeś potrzebne są do tego mapy typu Caspian lub większe jak Gulf Of Oman czy Strike At Karkand. I żeby nie było znowu takich jaj z wielkością map jak z Firestormem, że niby mapa jest wielka, ale większośc to pustynia bez niczego gdzie nikt nie biega, a flagi są z ciśnięte na 1/4 powierzchni mapy bo to nie ma sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są skonstruowane tak samo, różnią się tylko ustawieniem flag, ilością graczy oraz ograniczeniem pola walki.

A mapy są ciasne, niestety confused_prosty.gif

A zatem stało się, beta BF'a 4 jesienią.

The exclusive Battlefield 4 beta will be available in autumn 2013. Additional details regarding Battlefield 4 will be revealed at a later date.

http://www.ea.com/uk/news/medal-of-honor-warfighter-battlefield-4-beta

Ehh..czyli jednak z EA robi się drugie Acti, oni mają dla nas CoD'a co roku, EA będzie robiło na zmianę MoH'a i BF'a. Great :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to sensowna rozgrywka na 128 graczy albo nawet większą ilość jest do zrealizowania, ale potrzebne jest do tego przede wszystkim techniczne wykończenie gry aby sprzęt nie z najnowszej półki nie dostawał zadyszki przy naprawdę konkretnych bitwach, innymi słowy - optymalizacja (rozumiana jako optymalizacja a nie narzekanie, że gra nie chce się odpalić na kilkuletnim komputerze, który nie spełnia minimalnych wymagań ;]). Poza tym po stronie EA/DICE jest jeszcze kwestia odpowiednich map i wstrzelenie się w balans, żeby z jednej strony pewne części nie wiały pustką a inne były totalnie zawalone i panował na nich chaos oraz wprowadzenie większej ilości mechanizmów wymuszających albo chociaż nakłaniających graczy do współpracy zespołowej. Punkty za transportowanie kolegów przez pole bitwy (bo ja wiem, przykładowo dziesięć punktów za każde 50m ;p), za wydawanie i wykonywanie rozkazów (np. dowódca fireteamu daje rozkaz zajęcia flagi, jeśli cel zostanie wykonany dostają jakąś pulę punktów a potem 'badge' i medale jeśli wola) także przez ogólnego "commandera" na daną stronę, który mógłby także wzywać wsparcie? IMO wszystko da się zrobić tylko trzeba chcieć i dać impuls community, żeby oddolnie organizowało się a nie urządzało na każdym publiku death i chaos fest :D

Jeszcze na temat właśnie zapowiedzianej bety Battlefielda 4 to wolałbym zachować jednak trzeźwą postawę i nie wpadać w nurt hejtowania EA, bo tak teraz jest w modzie. Owszem, wiele tej firmie można zarzucić, ale jak dla mnie przesadą jest stwierdzanie już teraz, że następna część Battlefielda będzie syfem jeśli nie widziało się tej gry na oczy. Opinie nt. danej firmy swoją drogą, nt. gier swoją - jeśli już na własne oczy zobaczymy, że będzie to skok na kasę i będzie wiadomo, że dwuletni cykl produkcyjny tylko tej serii zaszkodzi (jeszcze bardziej...) oraz dostanie tonę DLC (co jest prawdopodobne, ale nie dzielę skóry na niedźwiedziu =]) to wtedy można hejtować i serię i ich autorów do woli. Na razie wiadomo tyle, że będzie beta następnej części co do jej powstawania nikt nie powinien być zdziwiony ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezus! :O

Chyba kupie Premium tylko dla tego dodatku, albo kupię go jako samodzielne DLC. Szczena mi opadła totalnie, gdy zobaczyłem zimową mapę. To jest to, czego chciałem! :D

Pustynne i w ogóle te które już są, to bardzo fajne mapy, ale przydałaby się zmiana klimatu. I jest! :D

Ta mapa, jak i ta ogromna wyglądają przecudownie. Ta zimowa w niektórych miejscach wygląda jak Skyrim.

I AC-130, a także cała reszta nowych pojazdów. KOKS! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko wygląda to niesamowicie już nie mogę się doczekać. Pokazali dopiero połowę map a już mi slina cienkie mogli by też dać coś w stylu laguna presa.

Dobrze że artyleria nie ma zasady działania moździerzy bo troszkę się o to martwiłem, no i nareszcie pokazali AC 130 w akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak jak Close Quaters w ogóle mnie nie obchodzi, tak już to DLC... Łał. Zapowiada się świetnie. Oczywiście skręca człowieka w środku, jak sobie pomyśli, że moglibyśmy je mieć za darmo, ale cóż :f

Odnośnie Battlefielda 4 - mam wielką nadzieję, że to nie będzie kolejny "modern" shooter. Mamy Battlefielda 3, będziemy mieć Warfightera, co tak naprawdę nowego będzie mógł zaoferować BF4 w tym temacie? Lekko podrasowany wygląd? Marzy mi się ostry futuryzm albo powrót do II wojny światowej. Wyobraźcie sobie - wszystkie teatry działań II wojny w multi na Frostbite 2.0... Ach, marzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm-hm-hm, jasne, całość może i zapewne jest wyreżyserowanym spektaklem, ale co nie zmienia faktu, że całkiem nieźle nakręca na nowy dodatek pokazując nowe mapki :D... a przy okazji to, że AC-130 nie będzie przepakowane z jednego prostego względu - znajduje się w zasięgu myśliwców a i pewnie gracze z wyrzutniami p/lot dadzą radę namierzyć tą 'latającą fortecę' jak nazywa się ją w prawdziwym życiu. Na razie kolejne potwierdzenie tego, że zakup Premium okazał się trafionym pomysłem ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję że bf4 powstaje już na konsole nowej generacji, przecież już teraz wersja xbox/ps jest nie najlepsza a gracze nie kupią nowego bf z tą samą grafiką ,stylem gry itp.

@DOWN

Wiedziałem że ktoś walnie nawiązanie do coda :) ale cod był robiony bardziej pod konsole a bf już nie za bardzo no i bf jest ograniczany przez słabsze już konsole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję że bf4 powstaje już na konsole nowej generacji, przecież już teraz wersja xbox/ps jest nie najlepsza a gracze nie kupią nowego bf z tą samą grafiką ,stylem gry itp.

Na next-geny? Jestem pewny, że BF4 będzie jeszcze grą na obecną generację konsol. Ani Microsoft, ani Sony nawet nie zasugerowały, że coś chcą zapowiedzieć, jeżeli chodzi o nowe konsole. BF4 ukaże się w październiku/listopadzie przyszłego roku. Do tej pory konsol następnej generacji na pewno nie będzie ;P

A gracze... Zapaleni gracze kupią. Kupują DLC, zapisują się do Premium, to i BF4 kupią. Z takimi seriami jest tak, że większość graczy kupi kolejną część, bo to ich ulubiony multiplayer. MW3 się kończy, większość graczy przesiada się na Blopsa 2. Tak samo z BF-em będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest dobry. Choć pewnie będzie tak jak z Kaspijką. Przelot nad mapą skończy się lagami grafiki i ostatecznie rozbitką. A wymiatarki z joystickami/klawą i myszkami znowu zapaskudzą mapy odrzutowcami, co skończy się tym, że człowiek nie polata. Mogliby dać tryb, w którym nie ma odrzutowców. Ale to moje zdanie.

Mapy wyglądają fajnie, zwłaszcza zimówka.

Ale, do cholery, niech zbalansują grę i broń DOBRZE. Do RPG i M320 trzeba dwóch trafień, jeśli nie trafi się bezpośrednio. Moździerzem TRZY, jeśli ktoś ma pełne HP.

No i te nieszczęsne kamuflaże ... Nadal nie można grać z innymi. Tylko i wyłącznie jeden ...

Mimo wszystko, ja kończę z FPSami. Multi prędzej czy później wymrze, a single i Coop się znudzi. Ciekawe, czy dadzą jakieś nowe misje do kooperacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...