Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość COmrat

DIABLO2:LoD

Polecane posty

kto sie czepia rozmiaru diablo ten jest gupi bo nie liczy sie ile zajmuje tylko ile sie w to gra!!!

Sam jesteś "gupi". Wiem o co ci chodziło ale nie masz prawa dyskryminować ludzi ze słabszymi kompami. Liczą rozmiar by móc liczyć ile w to grają kapujesz? :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh
Mam jednak pewna obawe co do grania w sieci na battle.net - czy jak ktos gral juz w nia na sieci i teraz odsprzeda mi to czy nie bede mial problemow z zalozeniem konta na tej samej oryginalnej wresji (tzn. z tym samym cd-keyem)? - czy po prostu istnieje ryzyko, ze jesli sprzedawca jest nieuczciwy to nie pogram sobie na sieci? - jak to jest z ta gra?

Jeśli sprzedawca jest nieuczciwy to sobie nie pograsz - wynika to z tego, że w tym samym czasie na BN może być tylko jedna osoba zarejestrowana z tego samego CD-keya. Jeśli był cd-key już kiedyś wykorzystywany - to nie szkodzi (chyba, że Blizz założył bana...) - wyobraź sobie sytuację gdy robisz format dysku, wgrywasz drugi raz diablo, a tu Ci wyskakuje info, że cd-key był używany. Nie może być takich sytuacji. Problem polega tylko na tym, żeby sprzedawca nie korzystał z Twego cd-keya, gdy już Ty go masz.

To jest także sposób na złodziei kont itd. - jeśli Ci włamują się na konto (albo sprzedawca go ciągle używa), to czekasz na moment gdy idą spać i włączasz diablo2 na jakieś 3 dni ciągiem - większości złodziejów się odechciewa i szukają innej ofiary.

Generalnie - na 90% nie będziesz miał kłopotów -chyba, że trafisz na wyjątkowego oszusta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość s2nto

Jak zrobic gdy mi zniszą postac podczas gry, ponownie nią zagrac, wiąże się to z konwercją savewów? Jest to problem który trapi mojego kumpla i chciałby on znac odpoiwedź na to pytanie :D z góry dzięki za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mamznowu pytanko odnosnie battle.net (teraz juz jestem posiadaczem gry :) ) - otoz, na czym polegaja pojedynki miedzy dwoma graczami (okazujacymi sobie wrogosc) - i co daje zwyciestwo?? Czy zyskuje sie doswiadczenie czy tez zawartosc jego plecaka, zbroje, bron itp.?

P.S. stworzylem sobie druga postac na battle.net i pokazalo sie przy niej, ze "wygasnie za 10 dni" - o co chodzi? nie mozna miec drugiej postaci??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Zyskuje sie ucho z imieniem i levelem. Zadnego XP. Zadnego przedmiotu

2) Musisz grac nowa postacia przez co najmniej 2 godziny (w sumie, od zalozenia), wtedy limit zniknie. Pozniej musisz ja tylko odpalac raz na 90 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie uszu czytałem kiedyś, że po zdobyciu dziesięciu uszu, jest do kupienia u Charsi sznur uszu, który po kupieniu i zmiksowaniu w kostce da perf sznur uszu, który można nosić na szyi, ale ja tego nie próbowałem inie wiem czy to prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm
Odnośnie uszu czytałem kiedyś, że po zdobyciu dziesięciu uszu, jest do kupienia u Charsi sznur uszu, który po kupieniu i zmiksowaniu w kostce da perf sznur uszu, który można nosić na szyi, ale ja tego nie próbowałem inie wiem czy to prawda.

Nieprawda. Kostka sie za to naprawde przydaje :P takie rzeczy mozna tam 'zmiksowac' ze ho-ho ;D pomaranczowe przedmioty itd ;P

Tak propo Gl1zDa jak pograsz te 2 godziny to masz 60 a nie 90 dni... :-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh
sznur uszu, który po kupieniu i zmiksowaniu w kostce da perf sznur uszu, który można nosić na szyi, ale ja tego nie próbowałem inie wiem czy to prawda.

eee, Sznur Uszu to jest unikalny pas z demoniej skóry, a nie żaden naszyjnik... Pełno podobnych bzdur zostało wymyślonych.

A co do PvP to można zabrać przedmioty zabitego gracza- gdy gramy na Hard Core...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znowu pytanie odnosnie gry w sieci - gdy zabija mnie potwory i nie moge odzyskac ciala to wychodzac z gry trace te przedmioty kotry byly w ekwipunku/plecaku czy nie?

I jeszcze jedno - czy jak jednak odzyskam to cialo to czy odzyskam tez doswiadczenie stracone po zabiciu mnie? - bo wydaje mi sie, ze tak wlasnie bylo pewnego razu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli cie zabiją i wyjdziesz z gry to ciało będzie w mieście ze wszystkimi rzeczami, ale nie odzyskasz straconego doświadczenia. Jeśli nie wyjdziesz z gry tylko pójdziesz po ciało to odzyskasz doświadczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh

Uściślijmy - odzyskasz 50% straconego doświadczenia. A do zebrania w mieście po śmierci będa tylko przedmioty z ekwipunku. Jeśli coś leżało na ziemi to odchodzi w niepamięć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuugim czasie grania w D2 na Hell On Earth'cie stworzyłam sobie postać profesjonalną i mam w zawiązku z tym pytanie: czy jest jakaś różnica między nią a postacią zwykłą poza tym, że gdy zginie to już na zawsze? czy są jeszce jakieś? (np. silniejsi/słabsi wrogowie, mniej/więcej doświadczenia, potężniejsze przedmioty itp.? )

Z góry dzięki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bonkol

Główną różnicą pomiędzy sc i hc jest to, że postać ginie definitywnie (to chyba każdy wie). Trzeba więc bardzo uważać na siebie nie tylko podczas starcia z potworami. Spotkałem się z następującą sytuacją: pewien bone necro (będąc w party) puścił kilka duchów, otworzył tp, szybko uciekł do miasta i okazał wrogość. Chyba można się domyśleć co stało się z graczem, który stał najbliżej duchów. Spotkałem się także z sytuacją zabicia postaci w mieście (są specjalne sposoby). To odrzuca mnie od gry na hc.

Hc od sc różni również siła potworów (nie wiem dokładnie o jaki %, ale na hc są silniejsze), a co za tym idzie dają więcej xp. To dlatego większość wyścigów do 99 levelu wygrywają postacie zawodowe. Na hc trudniej o dobry sprzęt, ale zato można go dużo drożej sprzedać na allegro. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bonkol
Nie wolna handlowac przedmiotami z gier Blizzarda. Jest to niezgodne z uwowa licencyjne. Wszystkie przedmioty w grze naleza do Blizzarda i nie wolna ich sprzedawac za pieniadze.

Może i nie można, ale się sprzedaje i to za niemałą kasę. Widziałem konto (sc nl), które poszło za 600 stów. Moje poszło za skromną stówkę.

http://www.allegro.pl/showcat.php?id=5935 <--- aukcje przedmiotów z D2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie moze co jest przyczyna tego, ze za kazdym razem gdy zakladam gre na battle.net dopiero za trzecim razem wszystko jest ok - wczesniej zawsze mnie rozlacza po parunastu sekundach - dopiero po trzecim zalozeniu dziala normalnie...

Troszke to uciazliwe wiec moze ktos wie jak temu zaradzic i co jest przyczyna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio B.Net był testowany dla WoW'a i nie wiem jakim cudem wszystkie serwery sprawiały jakieś kosmiczne problemy (np. wspomniana już niemożnośc pisania na czacie). Ale nasz Blizz walczy z tym i teraz już wszystko powinno być ok;). A co do tekstów w stylu "transmutuj 10 uszu i sznur uszu a otrzymasz naszyjnik" to bujda. Tak samo jak serce gracza i cow level w Diablo 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...