Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość COmrat

DIABLO2:LoD

Polecane posty

Gość lethal2

dziwne bo mi leci szybciej, natomiast strasznie ciężko się zrobiło. potwory są dużo silniejsze. ja mam 44 poziom i jestem w IV akcie na koszu. wywnioskowałem to z wieloletnich doświadczeń, w końcu to nie pierwsza ma postać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

Swoją drogą lethal to ty musisz chyba iść jak burza prze tą grę jak ty masz 44 lvl na koszu w 4 akcie, ja taki miałem jak byłem w połowie 5 aktu na normie, ale to dlatego że musiałem dobijać nieco lvl, bo momentami bywało naprawdę ciężko. Dlatego że w łatce 1.10 znacznie podciągnięto poziom trudności całej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym expem to jest teraz tak że neci on normalnie tylko w okreslonych lokacjach. Znaczy to tyle że weź sobie numer aktu i pomnóż przez 5 i wychodzi ci level od którego możesz nabijać expa w tym akcie. (w 1 akcie zdobywasz od 1 , w drugim od 10 w trzecim od 15 itd) wkurzało mnie jak na b necie wchodził jakiś typ z 7 levelm na krowy na hellu a teraz to naprawiono. Patch 1.10 IMO jest super ze względu na zalezności między umiejetnościami . Teraz nie ma tak że "zmarnujesz" punkty umiejętności na jakąś niepotrzebną low levelową umiejętność. Necro rozwijasz od początku i gdzieś na 80 poziomie jego szkielety mają po ok.1000życia co do runów - można je mutować od El do Zod :D bodajże od Amn do 3 runek do kostki dorzucasz odpowiedni gem - o ile się nie myle wszystko jest na www.dalekaoaza.net z tym że dalszych runów nie opłaca się mutować bo 3 SOLe są więcej warte niż jeden Shael itd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm jeśli jest mowa o d2LoD v1.10 to ja mam pytanie: Skąd ściągnąć mody do d2lod?? przede wszystkim chodzi mi o moda The Hordes of Chaos bo bardzo mnie zaciekawił niestety jak go juz znalazłem to przekierowało mnie na www.fileplanet.com ale ogólnie chodzi mi o mody, które zmieniają gre ale nie tak że dostyajemy więcej doświadczenia za zabite potwory czy ze dostajemy same magiczne przedmioty mi chodzi o takie mody które zmieniają grę wizualnie np słyszałem o takim modze gdzie gra wygląd tak jak w diablo I i o takim który zmienia postacie i ich umiejętności i o takie mody właśnie mi chodzi

Jśli chodzi o mody do D2, to z ręką na sercu mogę Ci polecić mod "Hell on Earth"; zmienia praktycznie wszystko; imiona BN'ów, powiększa ponad dwukrotnie skrzynkę i ekwipunek, jakieś 4xkostkę horadrimów, chociaż jej objętość w ekwipunku zmniejsza do jednej kratki, zamiast czterech;

umiejetności są kompletnie pozmieniane kolejnością i właściwościami, na lepsze moim zdaniem, zmienione są również nazwy bohaterów(Neckromanta to Dark Mage, Paladyn-Holy Kight itd.; nie muszę chyba dodawać, że mod jest po angielsku?^^^"); Do tego pozmieniany jest wygląd przedmiotów; nie zdziwcie się, jeśli znajdziecie tam pas z MM7, bnuty z MM6, kamienie szlachetne z BG, sakiewki ze złotem i hełmy z HoMM'a itd...Pełno jest tam różnych "kfiatków"; np. gdy wejdziemy na deskę teleportacyjną, nad miejscami, do których możemy sie przenieść, pojawi sie napis "where do you want do die today?"^^^rotfl :D

Różnych ulepszeń jest tam więcej, ale nie chciało mi sie ich już wypisywać^^^"

<<EDIT>>

COmrat--->Niestety nie wiem, jaki jest adres tej strony, a nawet jakbym wiedziała, to wątpię, czy mogłabym podać(nie wiem, czy to legalne), więc ew. będziesz musiał sobie sam znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Mam oryginalne Diablo 2 PL (z dodatkiem) i jesli najade kursorem na niektore itemki (np runeword Doom) wylacza mi sie gra a windows pokazuje jakis błąd "ACCES VOLATION". Reinstalka nie pomaga a moj kumpel ma to samo. Czy ktos wie co to jest i jak to zlikwidowac ???

mail: v_kar@op.pl

GG: 4838788

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba wam sie to ze Blizzard z kazdym patchem zmienia gre o 180 stopni? Jak sie tak nudzicie ze szukacie modow stworzcie postrac hc:]

To jest po prostu piekne :). Np po 1.08 pozostalo wiele legendarnych wprost przedmiotow. Czy ktos ma jeszcze Grandfathera z 1.08? Albo Vampire Gaze z 1.08, albo Harlequins Crest z 1.08. Ech to byly przedmioty. Tak na prawde zaden przedmiot z 1.09 czy 1.10 nie dorownuje tym 3em ww.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kabraxis

w patchu 1.10 to trza jeszcze wiedziec gdzie tego expa zdobywac :P

Np. do 20 lvl sie robi w tristram i w kanalach/prastarych tunelach potem starzy i cow sie zabija do 25 na normie potem do wyboru albo baal run norm albo cow kosz . do 40 ptem starzy i baal run kosz do 60 potem starzy i baal run hell :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr

Sorry, ale mam pewien problem z Kostka Horadrimow. Mam zainstalowany doadatek LoD w wersji 1.07. i gdy wsadze np. 5 nadkruszonych brylantow i klikne 'transmutuj' to sie nic nie dzieje. Czy to wina wersji, czy moze ja gdzies popelniam blad?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu jak jescze nie mialem neta i gralem na zwyklym singlu,robiłem tak :D Robilem kopie zapasowa "sejfuw" i wkladalem runy do kostki i mieszalem na wszelakie sposoby 8) Naprawde polecam taki sposob wreszcie znajediemy swoja rune ,której nam pottrzeba :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglada tabela doswiadczenia:

LVL     1.10       1.07

=======================

70     95.31%    100.00%

71     90.63%    100.00%

72     85.94%    100.00%

73     81.25%    100.00%

74     76.56%    100.00%

75     71.88%     50.00%

76     67.19%     50.00%

77     62.50%     50.00%

78     57.81%     50.00%

79     53.13%     50.00%

80     48.44%     33.33%

81     43.75%     33.33%

82     39.06%     33.33%

83     34.38%     33.33%

84     29.69%     33.33%

85     25.00%     25.00%

86     18.75%     25.00%

87     14.06%     25.00%

88     10.55%     25.00%

89      7.91%     25.00%

90      5.96%     20.00%

91      4.49%     20.00%

92      3.42%     20.00%

93      2.54%     20.00%

94      1.95%     20.00%

95      1.46%     16.67%

96      1.07%     16.67%

97      0.78%     16.67%

98      0.59%     16.67%

99      0.49%     16.67%

70-74 jest gorzej niz bylo

75-83 jest lepiej

84 gorzej

85 tak samo

86-99 gorzej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak nie męczę :D Zarzuciłem sobie program do edycji savów upgadowałem wszystkie postacie do 99 levelu + wszystkie umiejętności też na 99 lev, sam zrobiłem wyposażenie i broń dla każdej postaci i wyszło na to, że najlepsza jest ... amazonka ! Oczywiście z moim łukiem, który przy strzale dodaje czary : meteor, zamieć, błyskawice i trująca nova. Wystarczy raz kliknąć i całe chmary wrogów wyciągają kopyta 8) No i jeszcze mam upgradowany amulet, dzięki któremu kupcy nie sprzedają mi za darmo (bo to za proste), ale jeszcze dopłacają do transakcji. hehehe :wink: Jak ktoś chce to mogę komuś wysłać te cuda, razem żrą 20kB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...