Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość COmrat

DIABLO2:LoD

Polecane posty

mam maly problem... wlasciwie to mam DUZY problem

a mianowicie: mialem orginalke D2: LoD PL, gralem, gralem, i brat porysowal plytke :( i teraz sie nie chce wlanczyc instalka :( czy mozecie mi podac adres jakiejs strony z ktorej moglbym sciagnac ta gre :?: bo nie chce drugi raz kupowac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozecie mi podac adres jakiejs strony z ktorej moglbym sciagnac ta gre :?: bo nie chce drugi raz kupowac

A mnie nie chce się po raz kolejny tłumaczyć Ci zasad panujących na tym forum. Skoro nie wyciągnąłeś wniosków ze swojego pierwszego ostrzeżenia za pytanie o pirata to widocznie jesteś niereformowalny. Do tej pory byłem cierpliwy, teraz zapraszam do baniaków.

Ewentualnych "uczynnych" forumowiczów lojalnie uprzedzam i zarazem przypominam, że po pierwsze nie ma już komu odpowiadać, a po drugie każdy kto poda tu jakikolwiek link do strony z piratami natychmiast pójdzie w ślady venoma95.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr2121

Mam pewien problem. Gdy odpalam grę w trybie grafiki 3D to widzę tylko czarny ekran. Gdy włączyłem grę w trybie grafiki 2D wszystko było ok. Co mam zrobić, aby zagrać a trybie grafiki 3D. Mam oryginalną wersję gry.

Sprzęt:

karta: Geforce 4200 + nowe sterowniki;

procesor: Athlon 2400;

512 DDRAMu;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo duży problem !!! Gdy po zdeinstalowaniu Diablo II chciałem je zainstalować od nowa ono sie nie da :cry: . dochodzi do pewnego momentu i sie instalator wiesza. Napeno nie jest to wina płytki bo sprawdzałem też na płytce kolegi, i to samo. Jeśli toś może mi jakoś pomóc to bardzo prosze o szybką odpowiedż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh

Kamień Jordana (SOJ - Stone of Jordan) - unikalny pierścień dający +1 do wszystkich umiejętności. Kiedyś na Battle Necie był nieoficjalną walutą - wszystko się przeliczało na SOJe - teraz raczej wszyscy przeliczają na runy...

A łatkę 1.08 kiedyś widziałem na www.diablo2.battlnet.pl, ale nie wiem czy jest tam jeszcze. A po co Ci ta łatka skoro jest już 1.10?

A do Dudka - jedyne co mi przychodzi do głowy od reinstalka windozy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.10 nie chce mi spaczować nawet świeżo zainstalowanej gry ("unable to unauthentic archive" czy coś takiego), na 1.09d nie działają mi postacie z 1.07 a chciałbym pobawić się runami co nie działa pod 1.07 no i nie działa players 8. Dałem znajomemu moje sejwy i działały mu na 1.09b tylko wątpie czy jest między nimi taka znacząca różnica.

A co do kamienia wiem już co to jest tylko skąd go wziąść?

Niestety na battle necie nie ma 1.08

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh

No to znalazłem Ci tego pacza 1.08, jest tutaj:

http://diablo2.cdprojekt.com/download.asp?kID=3

A co do SOJa - pierścień ma dość niski poziom, chyba 29 - więc jest szansa, że wypadnie Ci już na normalu z jakiegoś bosa, ale im dalej tym łatwiej. Stawiam, że najszybciej wypadnie Ci na hellu z mefa albo pindla..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki niepomierne :D za adres atha.

Mam nadzieje że mi sie trafi, bo znalazłem fajny przepis do którego jest mi akurat potrzebny, a poza tym właśnie jedtem moim barbem na helu w travincal, więc może...

Edycja:

Po ściągnięciu i zainstalowaniu 1.08 udało mi się przenieść moją postać do jeden 1.09 :) tyle, że w tej wersji hell jest o wiele łatwiejszy (zadaje potworom z 2x większe obrażenia :!: ) i miksturki pełnego wzmocnienia nie wypadają juz z każdego campiona i unikalnego :( ale przynajmiej magiczne przedmioty łatwiej znalęźć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh

Eeee, no nie mogę się zgodzić. Popierwsze można robić mikstury wzmocnienia, tylko trzeba wpakować jeszcze nadkruszony klejnot do kostki. Dobry pomysł - można przecież kupować w sklepie mikstury many, więc każdy by sobie naprodukował tyle mikstur wzmocnienia ile by chciał. Synergie to jest pomysł genialny. Ale w 1.1 doszło jeszcze sporo nowych przedmiotów, sporo słów runicznych, no i przede wszystkim World Event - Diablo Clone! No i hell jest naprawdę hell.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, juz od dluugiego czasu przegladam rozne fora na ten temat i ciagle nie moge znalezc odpowiedzie na swoje pytanie. Przy Patchu 1.10, Radeonie 7500 [bo o grafike tu glownie chodzi] i WinXp gra notorycznie mi sie wysypuje (raz jest to criciall error, a raz decompressing sprite). Na roznych forach i oficjalnych stronach znalazlem male wzmianki o tych bledach ale oddzielnie... probowalem sie zastosowac do podanych jednak to nic nie dalo. Reinstalka DIablo pomagala na jakies 3 godziny. Jednak po tym czasie grania nie bylo po prostu Baalruna bez wysypki gry do windy albo w gorszym przypadku samoistnego restartu kompa. Problem ten doprowadzil mnie do wscieklosci wiec postanowilem wydzielic sobie jeden dysk twardy specjalnie na Diablo 2 z LoDem i Win98 - pomoglo i nie napisalbym teraz nic gdybym nie musial jutro sprzedac tego dysku :(. Jesli bede chcial teraz zagrac to znowu bede musial zainstalowac D2 pod partycja Ntfs na Xp a to jak juz mowilem ciagle obfituje mi w errory. Na pomoc Cd Projektu ofcoz nie ma co liczyc bo jak dodzwonilem sie to uslyszalem super rade - "zainstaluj patcha 1.10' :? Jak mu powiedzialem ze Patch'a mam od roku to sie zdziwil i powiedzial ze nie jest w stanie nic zrobic... moge jedynie sobie pudelko na sciane wystawic. I co teraz? Moze ktos z Was mial podobny problem? Decompressing sprite to z tego co jeszcze dobrze wiem to problem z karta graficzna ktora nie jest w stanie w odpowiednim czasie przetworzyc tekstur... wszystko by bylo jasne gdyby gra nie dzialala pod 98 :wink: Paranoja, jesli komus sie przytrafilo i potrafil sobie z tym poradzic - prosze o pomoc.

Peace

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, no nie moge sie zgodzic. Popierwsze mozna robic mikstury wzmocnienia, tylko trzeba wpakować jeszcze nadkruszony klejnot do kostki. Dobry pomysl - mozna przeciez kupowac w sklepie mikstury many, wiec kazdy by sobie naprodukowa tyle mikstur wzmocnienia ile by chcial.

Atha, Atha napisalem mikstur wzmocnienia, nie pelnego wzmocnienia.

Chodzilo mi o przepis 3 many + 3 zycia=1 mikstura wzmocnienia

A co do Obi-Sana moze na 2d bedzie dzialac dobrze. Zreszta z radeonami ztego co slyszalem ciagle sa problemy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh

Komio napisał:

Chodzilo mi o przepis 3 many + 3 zycia=1 mikstura wzmocnienia

no mi też, teraz jest: 3 many + 3 życia + nadkruszony kamień= 1 mikstura wzmocnienia

a: 3 many + 3 życia + normalny kamień= 1 mikstura pełnego wzmocnienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komio napisał:

no mi też, teraz jest: 3 many + 3 życia + nadkruszony kamień= 1 mikstura wzmocnienia

a: 3 many + 3 życia + normalny kamień= 1 mikstura pełnego wzmocnienia

Aha :), myślałem, że nie można robić wcale, no ale cóż, człowiek się uczy całe życie :D

A z doświadczeniem na wyższych poziomach jest lepiej czy gorzej bo mam 76lev barb i nie wiem czy 1.1 instalować, czy nie. No i słowo runiczne 5 runowe na broń białą z zod ett el (+30 do wszystkich statystyk) działa na 1.09 czy dopiero od 1.1? Udało sie komuś kiedyś zdobyć zod czy to prawie niemożliwe (jak przeliczałem zod na shael to mi wyszło, że 1zod=jakieś 8500000shael :D może sie pomyliłem ale i tak wyjdzie dużo)

obi san, może pokombinuj ze sterownikami starsze może będą działać...

A tak wogóle to daruj sobie Xp, 98 jest dużo lepszy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do SOJa - pierścień ma dość niski poziom, chyba 29 - więc jest szansa, że wypadnie Ci już na normalu z jakiegoś bosa, ale im dalej tym łatwiej. Stawiam, że najszybciej wypadnie Ci na hellu z mefa albo pindla..

O ile mi wiadomo to SOJ najszybciej wypada z Andariel na koszu. Ale może sie myle, więc jeżeli ktoś wie lepiej niech mnie naprostuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az wstyd sie przyznac ale nie mam jeszcze tej gry a chcialbym kupic. W sklepach ceny sa, mimo wieku gry, wciaz wysokie ale znalazlem okazyjnie na aukcji. Mam jednak pewna obawe co do grania w sieci na battle.net - czy jak ktos gral juz w nia na sieci i teraz odsprzeda mi to czy nie bede mial problemow z zalozeniem konta na tej samej oryginalnej wresji (tzn. z tym samym cd-keyem)? - czy po prostu istnieje ryzyko, ze jesli sprzedawca jest nieuczciwy to nie pogram sobie na sieci? - jak to jest z ta gra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...