Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość COmrat

DIABLO2:LoD

Polecane posty

Eee.. z tego co wiem to ten dodatek zajmuje tyle razem z diablo2. Jak chcesz zmniejszyć tą ilość to zainstaluj D2 - najmniejszą instalację, a później D2(LOD). I dlaczego chcesz ją zmniejszyć??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo dodatek do Diablo2 zajmuje 1500 mb. Jak zmniejszyc ta ilosc? (chocby kosztem muzyki) :?

Po instalacji można pliki music.mpq i speech.mpq z katalogu Diablo zastąpić plikiem patch_d2.mpq. Wystarczy tylko przekopiować sobie patch_d2.mpq, nazwać go music.mpq i zastąpić nim ten plik music.mpq z katalogu Diablo. Analogicznie postąpić ze speech.mpq. Przez to w grze nie będzie muzyki ani wypowiedzi postaci, ale gra będzie chodzić i co najważniejsze, zajmować mniej miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee.. z tego co wiem to ten dodatek zajmuje tyle razem z diablo2. Jak chcesz zmniejszyć tą ilość to zainstaluj D2 - najmniejszą instalację, a później D2(LOD). I dlaczego chcesz ją zmniejszyć??

Z tego co wiem, to podczas instalacji dodatku, aktualizuje instalację podstawki do pełnej. Czyli dogrywa m.in. muzykę, której nie ma w minimalnej instalacji Diablo 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku-mam tak zapchany programami dysk ( a właściwie z kazdego korzystam), ze dla mnie liczy się kazdy MB wolnego miejsca. :roll: (ale gierkom nie popuszczę :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sam nie wiem co robic z miejscem na dusku 40GB wolnego ^^

człowieku-mam tak zapchany programami dysk ( a właściwie z kazdego korzystam), ze dla mnie liczy się kazdy MB wolnego miejsca. (ale gierkom nie popuszczę )

Moze lepiej usunac jakies gry,albo oproznic katalogi z stronami z historii itd. Diablo2 chyba da sie zainstalowac bez filmow nie ??? Tak,czy siak mozna grac bez cd z filmami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wsciekly Barbar
człowieku-mam tak zapchany programami dysk ( a właściwie z kazdego korzystam), ze dla mnie liczy się kazdy MB wolnego miejsca. :roll: (ale gierkom nie popuszczę :) )

na co czekasz? formatowanie czeka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku-mam tak zapchany programami dysk ( a właściwie z kazdego korzystam), ze dla mnie liczy się kazdy MB wolnego miejsca. :roll: (ale gierkom nie popuszczę :) )

To popuść trochę kasy na nowy dysk :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
Czy trzeba mieć jakiś patch żeby grać na opcji Players 8?

Hehe u mnie akurat jest tak. ze Players x nie działa na patchu 1.10 :P Na 1.09 i wczesniejszych dzialal, ale na tym mi nie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMadriT

hmmmmm jeśli jest mowa o d2LoD v1.10 to ja mam pytanie: Skąd ściągnąć mody do d2lod?? przede wszystkim chodzi mi o moda The Hordes of Chaos bo bardzo mnie zaciekawił niestety jak go juz znalazłem to przekierowało mnie na www.fileplanet.com ale ogólnie chodzi mi o mody, które zmieniają gre ale nie tak że dostyajemy więcej doświadczenia za zabite potwory czy ze dostajemy same magiczne przedmioty mi chodzi o takie mody które zmieniają grę wizualnie np słyszałem o takim modze gdzie gra wygląd tak jak w diablo I i o takim który zmienia postacie i ich umiejętności i o takie mody właśnie mi chodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh
Czy trzeba mieć jakiś patch żeby grać na opcji Players 8?

Hehe u mnie akurat jest tak. ze Players x nie działa na patchu 1.10 :P Na 1.09 i wczesniejszych dzialal, ale na tym mi nie chce.

Bo w paczu 1.10 trzeba pisać tak:

/players 8 - łamańcem przed komendą

stawu napisał:

W ogule ten patch jest jakis dziwny.Podobno poprawia gre ale wedlugmnie to niwidze ruznicy a jeszcze na dodatek przez niego nieda sie laczyc miksturek w kostce a to juz wielka przesada bo duzer fioletowe miksturki sa najlepsze!!!!!!

a miksturki da się łączyć - z 3 małych fioletowych dostajemy jedną dużą, a z 3 życia, 3 many i chyba(nie jestem pewny) nadkrucha można mieć małą filoetową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bonkol

W pathu 1.10 nie można z 3 mikstur many i 3 mikstur życia otrzymać mikstury wzmocnienia, dlatego, że w tymże pathu do sklepów trafiły buteleczki z maną i można by sobie zmutować w kostce miksture pełnego wzmocnienia nie wychodząc z miasta! (uff... ale wyrąbałem zdanie :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz

Mi to sie wydaje, że wogóle wolniej leci doswiadczenie. Jak grałem na 1.09 to pod koniec V aktu miałem juz prawie 50 lvl, a na 1.10 musze sie niezle natrudzić zeby mieć 40 :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...