Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shaar

Baldur's Gate 2

Polecane posty

Mam problem z Aerie w Tronie Bhaala. Ikona specjalnej zdolności jest nieaktywna, a symbol na portrecie świadczy, że sekwenser jest uaktywniony. Gdy chce wyczarować nowe (każdy z trzech) sekwensery, wyświetla się komunikat, że nie można uruchomić wielu czarów WARUNKOWANIE. Samo warunkowanie działa poprawnie. Sen oczywiscie nic nie pomaga. Chyba trzeba bedzie się przeprosić z modami i patchami. Ale którym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc. jesli chodzi o mody i ich kompatyilnosc to jest pare stronek co o tym mowia. dam link do stronki mowiacej w jakiej mniej wiecej kolejnosci powinno sie je instalowac :

http://ob.globtel.pl/donthon/oig/phpBB2/viewtopic.php?t=59

a tak apropo podzielam zdanie woj/zlo/mag to najlepsz solowa postac. szkoda tylko ze nie ma 10-tego poziomowego czaru akceleracja :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Utknąłem w podmroku po tym jak skończyła się iluzja (zamiana w drowa). Czy jest jakiś sposób żeby wyjść z miasta drowów? Kiedy podszedłem do wyjścia z miasta jeden drow powiedział, że bramy są zamknięte. I co teraz? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy podszedłem do wyjścia z miasta jeden drow powiedział, że bramy są zamknięte. I co teraz? :(

A na pewno nie wyglądasz już jak drow? Bo jeśli są zamknięte bramy to znaczy, że zaczęły się przygotowania do rytuału. Czyli musisz iść do pałacu albo robić questy z jajami smoczycy (nie wiem co już zrobiłeś).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem drowem, iluzja się skończyła właśnie w momencie, kiedy szedłem

po fałszywe jaja. W świątyni nikogo nie ma (tzn. nikogo oprócz strażników którzy [jak zresztą wszystkie inne drowy] atakowali mnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem nie uciekać się do ostateczności, ale nie mam wyboru. Na szczęście sejwnąłem jakiś czas temu, więc nie ma problemu. A tak swoją drogą, to chyba przez przypadek znalazłem całkiem sporego buraka nie? Mamy materiał na następną łatkę :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwina spotkasz w Dokach, na najwyższym piętrze budynku tego gościa ze Złodziei Cienia, którego zdradę masz udowodnić (nie mam pamięci do imion, sorki :? ). Po wykonaniu tego questu (zleca go... eee... Renall Krwawy Skalp (???) ze Złodziei Cienia) Edwin przyłącza się do Ciebie i niedługo zaczyna marudzić, że chce jakiś zwój. Znajdziesz go w tym "egipskim" grobowcu na Cmentarzu (bez Edwina go nie znajdziesz). Po jakiś czasie zacznie coś majstrować przy nim i - voila! - Edwinia gotowa. Ja już tego nie doczekałem, bo wcześniej podziękowałem mu za współpracę.

I przy okazji moje pytanie. Czy naprawdę przechodziliście tyle razy Badura? to znaczy, czy naprawdę jest sens i rozgrywka jest rzeczywiście inna? Co innego z modami. czy korzystał ktoś z modów z http://www.mody-bg2.end.pl/ ? Wyglądają interesująco, szczególnie te, które dodają nowe postacie. Działa toto? Pytam, bo jak wspominałem nie mam zaufania do modów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Chodzi o to, że jestem obecnie w II akcie ale mam BARDZO dużo zadań do zrobienia. Czy zadania które teraz wykonuje, nie powinny być wykonywane w innych aktach ? BG 2 daje cholerną swobode, mam nadzieje że nie wykonam połowe questów z gry w II akcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem;( III rozdział... a w zasadzie początek 3 rozdziału... Nie moge znaleźć tego maga w gildiii;( znalazłem tajemne przejście i szedłem, szedłem aż w końcu wyszedłem drugim wyjściem z gildii. Pojawiłem sie w drugim końcu miasta.. Proszę HELP!gram jedną postacią- magiem. Słyszałem ze jeden kolo przeszedł magiem. na jakiś czas dołączyłem jakąś postać ale zaraz ja wywale pewnie. Jest za cienka w porównaniu do mojej.:D HELP!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że nie wykonam połowe questów z gry w II akcie...

A co to za różnica kiedy je wykonasz? I tak je zrobisz, a kiedy to nie ma znaczenia. Zadań rzeczywiście jest sporo, żebyś mógł zdobyć doświadczenie. Najlepiej wykonać wszystkie, które będziesz w stanie wykonać, zanim pójdziesz dalej z fabułą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w grze nie znalazlem zadnej podpowiedzi do tego elemntu gry ale jezeli nikt ci nie udzieli tu odpowiedzi to poszukaj na necie bo na bank jest. Poza tym warto popracowac troche przy machinie Luma Szalonego (chyba tak sie nazywal) bo mozna sobie troche cechy podrasowac :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wpadłem sam na odpowiedź dziś rano.W sali były takie kolorowe trujkąty.Hez gdybym jeszcze mógł powiedzieć jakie miały kolory:)

_________________

Oki a ktoś wie jak mieć howańca.Kurde mam w drużynie maga i jak chcę mieć howańca.Pojawia sie komunikat że tylko główna postać go może3 mieć.Słyszałem jednak o tym że wszystkie postacie mogą go mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano można, ale to troszkę cheat, wykorzystanie błędu w grze. Wchodzisz do ekranu ekwipunku klikasz na dowolną miksturę prawym, klikasz wypij, następnie podmieniasz tą mikturę (która jeszcze nie znikła, bo w menu działa pauza) na zwój czaru np. własnie chowańca i przechodzisz do ekranu gry; postać rzuca czar, zamiast wypić miksturę. Jeśli chodzi o chowańca, to tą sztuczkę faktycznie można zrobić tylko z głównym bohaterem.

Tym sposobem możesz rzucić dowolny czar dowolną postacią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bg 2 ma doś trochwae wymagania ale JA2,5 to już raczej nie.Może masz problemy ze sterownikami.A bo ja wiem uszkodzenie karty spalenie pamięci.Przytrafiło mi się to kiedyś ale wtedy mi po ekrania latały plamki.

Dobrze rozumiem kolor biały kolor czarny?Czy widzisz jakiś obraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą BG2 , a także z Id2 ,P:T , JA2,5 , EU2 , Desparados i Robin Hood. Kiedy włączam te gry , ekran cochwila miga (światło - ciemność - światło...) tak , że nie da się grać. Mój złom- Celeron 733mhz , Riva 16mb , 304 Ram.

Jak pozostałe gry, to nie wiem, ale jeśli chodzi o Baldura, to problem ten da się rozwiązać kombinując w ustawieniach gry. Jest to problem typowy, opisany w readme, miałem to samo.

Teraz się zastanawiam, czy czasem skleroza mnie nie wprowadza w błąd, może chodziło o migotanie samego kursora...? Ale sprawdzić możesz (o ile już nie sprawdzałeś :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą BG2 , a także z Id2 ,P:T , JA2,5 , EU2 , Desparados i Robin Hood. Kiedy włączam te gry , ekran cochwila miga (światło - ciemność - światło...) tak , że nie da się grać. Mój złom- Celeron 733mhz , Riva 16mb , 304 Ram.

Też tak miałem z kilkoma grami ale przeinstalowałem windowsa i poszło

świetnie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam pytanie związane z ta grą. Czy jest możliwość ustawienia, powiedzmy takiego "autopilota" dla postaci w naszej drużunie? Chodzi mi o to żeby np. kapłan podczas walki sam uciekł na tyły i stamtąd siał zakleciami.

Czy da sie tak zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...