Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shaar

Baldur's Gate 2

Polecane posty

ha, udało mi się :D prawda, właściwie to był przypadek, ale co tam... zegar i czaszkę zamieniłem miejscami, medalion miecza i ta figurke skutego człowieka też...i wyszło...co prawda, do opisu "nazwij mnie i tak mnie złamiesz" bardziej od skutego humanoida, pasował mi miecz, ale co ja się będę czepiał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź zapsiz te pytania to razem pogłówkujemy na forum albo na gg(tylko napisz że jesteś z fa,nienawidze "chcesz poklikać"). Gra jest warta świeczki bo dosaniesz kamień loun albo kamien szlachetny który bedziesz mógł na przedmiot w lochach.

---EDIT---

Ha czyli zrobiłeś zanim odpowiedziałeś to git.Napisz jak będziesz miał uno problemo w przytułku jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, cienie amn jużem skończył...teraz gram w tron bhaala :D ..no i się pytam: co trza zrobić, żeby ten teleport, czy co to tam jest, ze 'sfery kieszeniowej' przeniósł mnie do 'finału'? zabiłem tego pustoszyciela (tak się to nazywało?), podchodzem do tego 'teleportu', stwierdzam, że 'jestem gotowy na finał', czy coś takiegoa to cuś oznajmia, że cos jeszcze trzeba zrobić ](*,) ...więc...?

btw: to normalne, że w tej 'sferze kieszeniowej' w drugiej od lewej 'sali' nic się nie dzieje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...no i się wyjaśniło - no, może nie do końca, bo ja np. nie rozumiem dlaczego dopiero za którymś wejściem do tej 'drugiej od lewej sali' coś się 'stało' - dlaczego nie mogłem dojść do finału... jak już zabiłem 'siebie' to bez problemu dotarłem "...tam, gdzie dotrzeć miałem" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie do czego słuzy ten kamien czy co to tam było ukryte w jednym z kurczaków na Wzgórzach Umar? :)

Ktos tam na pierwszych stronach tego tematu napisał ze przeszedł gre paladynem w 100% :P Co jak co ale tej gry nie da sie przejsc w 100%(przynajmniej zdaniem tworcow; pisali ze trzeba odkryc jeszcze dodatkowe questy w grze a te z kolei sa dla kazdej klasy postaci inne, no i trzeba gadac ze wszystkimi postaciami w grze az wkoncu trafi sie na jakis nowy quest; a i charyzma glownego bohatera miala tez jakis zwiazek z tymi zadaniami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie masz po co sie meczyc bo te "artefakty" nie sa nawet dobre :/ dostajesz np zbroje ktora zalozysz to wygladasz jak Żelazny golem i nie miescisz sie w drzwiach w sumie to strata czasu chyba ze juz koniecznie chcesz to miec a u mnie przeniosło sie normalnie bez zadnych problemów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złote pantalony są ukryte za obrazem na początku lochów Irka. A jak ich tam nie ma, to po rozpoczęciu nowej gry i skończeniu ładowania lokacji, w momencie gdy jest czarne tło, wciśnij spacje, wejdź do ekwipunku i wyrzuć pantalony na ziemie :].

Kamień z kurczaka jest potrzebny do ulepszenia rogu, który można znaleźć w jednym z domów w Dzielnicy Mostów - najpierw trzeba go ulepszyć diamentem, potem znalezionych wsześcniej kamieniem. Przedmiot może ulepszyć jeden z kupców na Promenadzie Waukeen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bezsens. Nie grać jakąś klasą tylko i wyłącznie dlatego, że jest jakaś niedogodność?

Inna sprawa, że grałem łowcą (łucznikiem) i nie miałem żadnych "punktów ujemnych" (w ogóle to nie wiem o co Ci chodzi - o spadek reputacji?), sprawdzałem dialog z Corneilem (czy jakoś tak) w Infinity Explorerze i nie ma tam żadnych warunków co do łowcy, jedynie gdy ma się słabą reputację (a dokładniej to reakcję wobec innych postaci), mag licencji Ci nie sprzeda. I to tyle gadania :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowca nie ma żednych niedogodności, to była moja ulubiona klasa w Baldurze 1 i Icewindach. Dopiero w BG2 postanowiłem grać zmiennokształtnym druidem(wilkołak).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w multiplayerze, ale sam :D

To pozwala na stworzenie wlasnej(zupelnie) druzyny !!!

I w dodatku mozna przyjac kazdego z normalnych NPCow.

A co do glownej postaci to najbardziej lubie elfa wojownika z sejmitarem i kataną :D

Wlasnie przechodze BGII po raz 11. Wie ktos ja k zajechac pół-lisza?

Zawsze mi kogos uwięża -.-

A co do lowcy to ma minusy do exp-a. Zawsze awansuje jako ostatni. Najgorzej to sien ma na 20+ lvlach. Wtedy lowca potrafi byc na 18 -.-

No ale co to za druzyna bez lucznika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowca jest opóźniony w awansach z prostego powodu - potrzebuje więcej expa do zdobycia na każdy poziom od wojownika np. Paladyn ma to samo.

A co do Pół-lisza... Jeżeli już możesz zmienić się w zabójce, to się zmień. Pokonasz go bez większych problemów. Jeżeli nie masz, przygotuj się na ciężką walkę. Rozumiem, że masz broń conajmniej +4. OpMB, Warunkowanie, Wyzwalacz zaklęć, Mamidło, Pułpki na czary, odbicie czarów i tego typu zaklęcia ochronne są niezbędne. No a potem walka. Pułapka na czary chroni przed Uwięzieniem (zaznaczam, że chyba...) więc masz z głowy, hehe. Rzucaj czary ofensywne, mamidło bardzo Ci w tym pomoże. I powodzenia... ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przechodze BGII po raz 11. Wie ktos ja k zajechac pół-lisza?

Zawsze mi kogos uwięża -.-

Eee, chodzi o Demilisza? Jeśli tylko masz dodatek "Tron Bhaala" zainstalowany od początku gry, to nie ma problemów - wojownikiem stosujesz atak tornada (możesz go wybrać jako bonus przy awansie postaci na wyższy poziom) i jest to lepsze nawet jak przemiana w zabójcę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, chodzi o Demilisza? Jeśli tylko masz dodatek "Tron Bhaala" zainstalowany od początku gry, to nie ma problemów - wojownikiem stosujesz atak tornada (możesz go wybrać jako bonus przy awansie postaci na wyższy poziom) i jest to lepsze nawet jak przemiana w zabójcę.

Ale ten atak nie chroni przed uwięzieniem - a to jest najgorsza broń demilisza... Grając Berserkerem można go łatwo pokonać - szał bojowy Berserka chroni przed tym czarem. W przeciwnym wypadku najlepiej zamienić się w Zabójcę. Po za tym tornado jest wspaniałą umiejętnością - mój krasnoludzki wojownik + Minsc + dwa tornada = wieeelki, smoczy trup :twisted:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...