Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shaar

Baldur's Gate 2

Polecane posty

Gość Andarion

Cóż, ani jedno ani drugie. Może to ma coś do sprawy ale opisze swoją postać. Paladyn cechy siła zręczność itp powyżej 20, po za tym zastosowałem dwa mody jeden na likwidacje limitu PDków i drugi zmieniający portrety NPC na fotki osób, które podkładały im głos (Minsc Arnoldzik rulez) może to jakieś problemy systemowe zna ktoś edytor postaci w którym można zmieniać płeć postaci ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś edytor postaci w którym można zmieniać płeć postaci ??

Apróbuj Shadow Keepera, tam możesz zmienić wszystko co dotyczy którejkolwiek z postaci (m.in. płeć, poziom, umiejętności itd.) Tylko to już jest straszne oszukiwanie... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andarion

Mhm mieliście racje z tą dziką magią. Mianowicie w Twierdzy Strażnika jest taka komnata dzikiej magi z bandą stukniętych chochlików to te skórkowńce przerobiły mi postać na kobiete. Zasłużyły sobie dranie na mogiłę jak to powiedział jeden Obserwator

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lars Ulrich
Mhm mieliście racje z tą dziką magią. Mianowicie w Twierdzy Strażnika jest taka komnata dzikiej magi z bandą stukniętych chochlików to te skórkowńce przerobiły mi postać na kobiete. Zasłużyły sobie dranie na mogiłę jak to powiedział jeden Obserwator

Hehehe ostre :D Mi tam tylko czary nie wychodziły, może dlatego że dość szybko ich zabiłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem... nie wiem jak zrobic zeby zagrac druzyna calkowicie przez siebie stworzona? gdzies o tym wyczytalem na forum i chetnie bym sprobowal 8) :twisted: :twisted: jesli ktos wie to moglby mnie wspomoc :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andarion

No cóż żeby to zrobić trzeba odpalić grę na wiele osób i tam stworzyć własną gre czy tam założyć swój serwer i tam tworzy się właśnie własną drużynę.

Btw. poszukuję moda do Baldurs gate 2 który podwyższa limit poziomów POWYŻEJ 50 levelu 50 level już zdobyłem, ale ja chcie więcej. Zna może ktoś linka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż żeby to zrobić trzeba odpalić grę na wiele osób i tam stworzyć własną gre czy tam założyć swój serwer i tam tworzy się właśnie własną drużynę.

Btw. poszukuję moda do Baldurs gate 2 który podwyższa limit poziomów POWYŻEJ 50 levelu 50 level już zdobyłem, ale ja chcie więcej. Zna może ktoś linka

Eeee... to jest takie cos ?:|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. poszukuję moda do Baldurs gate 2 który podwyższa limit poziomów POWYŻEJ 50 levelu 50 level już zdobyłem, ale ja chcie więcej. Zna może ktoś linka

Chyba Cię muszę zmartwić. Swojego czasu spędziłem (jeszcze na modemie :wink: ) w poszukiwaniu modów do baldura dobry miesiąc. I modu podwyższającego limit powyżej 50 poziomu nie znalazłem. Jeżeli bardzo chcesz, to możesz sam ustalić co ile doświadczenia jest nast. lvl i dodawać sobie odp. statystyk za pomocą Shadow Keepera (tylko uczciwie, bo ten program potrafi odebrać całą przyjemność z grania)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie wlasciwie do baldura I. chcialem zagrac z kuzynem przez tcp/ip, zalozylem serwer ale jak on chcial dolaczyc do gry to wtedy zaczal sie wydobywac caly czas taki sam dzwiek i wszystko stanelo. a obaj mamy dosc dobre lacza... co to moze byc :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie wlasciwie do baldura I. chcialem zagrac z kuzynem przez tcp/ip, zalozylem serwer ale jak on chcial dolaczyc do gry to wtedy zaczal sie wydobywac caly czas taki sam dzwiek i wszystko stanelo. a obaj mamy dosc dobre lacza... co to moze byc :?:

A ma ktorykolwiek z was wlasne ip? Hm, jesli jestescie na jednej sieci i nie macie wlasnego ip, to z tego co wiem, mozecie po prostu zagrac przez lan, a wtedy nie trzeba wlasnego ip.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ducker

kazdy z nas ma inne ip [ja mam neostrade a on lacze osiedlowe]. a nie mozemy sie polaczyc z zadna gra [np. Icewind Dale]. Nie mozna sie polaczyc z sesja gry. A moze ktos ma ochote zagrac w bg albo id? kontakt na gg albo forum :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Franek_Dolas

Mam niesamowicie denerwujący problem: gdy chcę z kimś porozmawiać, pojawia mi się komunikat : "Nie możesz rozpocząć rozmowy, ponieważ (tu jakieś imię) robi coś innego". Jestem w cyrku zabiłem udawanych wieśniaków, ale gdy wracam oddać klucz Aerie, ona nie ma czasu ze mną rozmawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niesamowicie denerwujący problem: gdy chcę z kimś porozmawiać, pojawia mi się komunikat : "Nie możesz rozpocząć rozmowy, ponieważ (tu jakieś imię) robi coś innego". Jestem w cyrku zabiłem udawanych wieśniaków, ale gdy wracam oddać klucz Aerie, ona nie ma czasu ze mną rozmawiać.

Zapewne masz Win2K lub pozniejsze. Sciagnij patche.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ducker

ja mam oficjalna latke ze stronki cdprojektu, windowsa xp. zainstalowalem tego patcha ale nic nie dalo. tez robili cos innego i nie moglem rozmawiac. tak w kolko. jedynym rozwiazaniem bylo wczytywanie ostatniego save'a i dojscie do postaci jeszcze raz :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fifczak
Nie moge gada zalatwic, wie moze ktos gdzie znajde zwoj Uwolnienie ???

Pisz dokładniej o co ci chodzi. Bo gada podobnych stworów jest pełno i w jakim momencie gry. Ja bym poszukał w sklepie magicznym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blobbel

Najpierw rozwal lisza a jak przybierze swoją prawdziwą postać na najlepszego wojownika rzuć ochronę przed magią (dwa zwoje kupisz u Ribalda) a resztą drużyny oddal się poza zasięg, oczywiście broń też musisz mieć bardzo dobrą ale jaką to nie pamiętam. Uwolnienie ci się nie przyda bo Kangaxx co turę może rzucić Uwięzienie.

Griszczuk_17 napisał:

Nie moge gada zalatwic, wie moze ktos gdzie znajde zwoj Uwolnienie ???

Pisz dokładniej o co ci chodzi. Bo gada podobnych stworów jest pełno i w jakim momencie gry. Ja bym poszukał w sklepie magicznym

Kangaxx jest tylko jeden 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Duncan

dobra a teraz z prawie innej beczki. Chodzi bowiem o BGI. Napisalem o tym w watku o bg1 ale tam to chyba nikt nie zaglada.

a moze mi ktos powiedziec dlaczego co jakis czas (ok 8h) minsc i branwen zamieniaja swoje piekne zielone obwodki, zamieniaja je na czerwone i atakuja druzyne??? nikt ich chyba nie zaczarowal. to sie zaczelo gdy walczylem z jakimis wilkami/wampirami/zczymsZczteremanogamipyskiemiwarczalo.atakuja od tak sobie! nie ma przy tym zadnych komunikatow. dopiero gdy ich zaurocze to nie atakuja, ale to trudne, bo np. przy podrozy gdy atakuja mnie bandyci i jeszcze do tego minsc ma "faze" to trzeba sie napocic! pomozcie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fifczak

Ja mialem to samo, atakuje cie bo nie w uwolniles jego przyjaciolki ktora jest w Twierdzy gnoli. Mnie tez atakowal(ale wtedy nie mialem zwoju i musialem wziasc od nowa:( Uwolnij ja i po sprawie.

Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze ten post z Oxfordu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...