Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2009

Polecane posty

Witam.

Jade Empire to dobra gra i warto było ją dodać na dvd.

Natomiast Sins of a Solar Empire to średniak i na dodatek jakieś chore akcje z cd-key'em.

Belief and Betrayal: medalion Judasza to chyba jakiś żart ?!?!? Ok ja rozumiem że hitów w cdaction nie można się spodziewać ale taka "kupa" z oceną 4+, na 10 ? To nawet nie średniak tylko gniot.Rok wydania 2007 i już w cda. ? teraz już wiadomo dla czego -.-

Imperium Galactica - To oczywiście klasyk ale z 1997 ??? Takim hitem można było się chwalić w cdaction 3,4 late temu ale nie po 12 latach od premiery na miłość boską !

Rozumiem że polskie realia,kryzys światowy,branży czasopism "growych" ale jeśli trzeci pełniak będzie tak "dobry" jak BAB: medalion judasza lub tak zardzewiały jak Imperium Galactica to powoli lecz nieuchronnie podzielicie los Clicka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nom, to zarypiasta gierka, fajnie jakby ją dali. :D Ja to bym chciał, żeby CDA dało Commandos 3, moze Herosy III ZE lub IV ZE, moze PoP Dwa Trony albo nawet AoE I/II z all dodatkami. Jakby któryś z pełniaków się ukazał byloby super, jak nie cudownie! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał, żeby CDA dało Commandos 3, moze Herosy III ZE lub IV ZE, moze PoP Dwa Trony albo nawet AoE I/II z all dodatkami. Jakby któryś z pełniaków się ukazał byloby super, jak nie cudownie! :wink:

Te gry mają zbyt wysokie oceny i dlatego nie mogą one być na coverze w CDA. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał, żeby CDA dało Commandos 3, moze Herosy III ZE lub IV ZE, moze PoP Dwa Trony albo nawet AoE I/II z all dodatkami. Jakby któryś z pełniaków się ukazał byloby super, jak nie cudownie! :wink:

Te gry mają zbyt wysokie oceny i dlatego nie mogą one być na coverze w CDA. :happy:

:laugh:

Tym mnie rozwaliłeś. Jak masz takie durnoty gadać, żeby licznik postów wzrósł to daruj sobie. Gry owszem mają od 8-10, ale Fable to myślisz, że ile dostawał? 4-5? 9, a nawet dychy! I jest na coverze, więc czemu może nie być Commandos 3 albo nawet AoE I? To kwestia ugadania ceny z producentem i po prostu budżetu w danym miesiącu na pełniaki. Wszystko zależy od czytelników - jak CDA się sprzeda i od Pana, który załatwia licencje. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, skoro jeden pełniak to przeciętniak, a drugi jest naprawdę OLDSKULOWYM klasykiem to trzeci musi być czymś nowym i do tego fajnym.

Ale ja co do tegorocznych pełniaków bym nie narzekał, bo w przeciwieństwie do tamtego każdego miesiąca był tytuł:

-Psychonauts

- Two Worlds

- BS IV

- Legend: Hand of God

- Bloodrayne 2

(w wydaniu specjalnym nawet Advent Rising nie był jakiś szczególnie dobry)

- Tunguska

- Call of Juarez

-Sacred

-Ceville

-Puzzle Quest

-Jade Empire

-Sins of a Solar Empire

Ktoś jeszcze wybrzydza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wybrzydzam? Nie! Tylko podrzucam propozycje. :wink: Bardzo się cieszę, że dostałem CoJ albo świetne Two Worlds. Oby tak dalej. Tylko nie rozumiem takiego zachowania: jest gra, ktoś ją zbeształ w CDA, że gniot, że nie da się grać itp, dostała ocenę 4, a potem ląduje na coverze w CDA. Po co? No właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Sami się śmieliście kiedy Play dał na swoim coverze starego Baldur&039;s Gate a teraz sami dajecie starocie. :mad:

Kto, i kiedy? I z czego? Mimo, że Baldura nie obdarzam taką czcią, jak Tormenta, czy Gothica, to należy on do legendarnych gier, które nieprędko, jeśli kiedykolwiek zostaną zapomniane.

Takie myślenie jest idiotyczne - stara gra? Buu. Znowu jakiś staroć. Nowa gra? Spróbuję, może mi się spodoba.

Co do pełniaków z tego miesiąca:

Mnie te gry raczej nie zainteresują.

Ostatnio dawaliście naprawdę dobre gry, takie jak Call of Juarez (w formie mocno skróconej niestety), Sacred, Puzzle Quest (miałem już od dawna), Psychonauts, Ceville, Tunguska, czy też Legend: Hand of God.

Oby tak dalej, i mam nadzieję, że trzeci pełniak mi nie podpasuje, bo w tym roku mam kupę nauki, a 3 gry już czekają w kolejce do przejścia. A ta kolejka się zwiększy, bo przecież niedługo premiera Risena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie ale mogli by dac jakiegos jeszcze rpg-a albo rts-a :D

Ja chcę samochodówki np Juiced :ermm: P.S. Sami się śmieliście kiedy Play dał na swoim coverze starego Baldur&039;s Gate a teraz sami dajecie starocie. :mad:

Tak samochodówki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Diex jak to CoJ w skróconej wersji? Tzn o co ci dokładnie chodzi... Bo grę z CDA mam ale czeka na nowego kompa, zresztą nie grałem wcześniej więc z własnego doświadczenia nie dowiem się czemu skrócona jest ta wersja z CDA.

A gry z nadchodzącego nr? Jak już wcześniej pisałem B&B fakt faktem średnia gra, grałem to wiem ale sorry - jak ktoś oczekiwał, że trzecia (teoretycznie najsłabsza) pełna wersja będzie jakimś HITEM no to najwyraźniej jeszcze śpi.

Imperium Galactica - fakt stara gra.. osobiście nie gustuję w tych gatunkach i gra krótko pisząc nie dla mnie. Ale w przeciwieństwie do co niektórych nie narzekam i nie lamentuję "jejku takie coś, dalibyście lepiej grę x bo przecież jest super i z mojego ulubionego gatunku!"

Zobaczymy jaki będzie ten najlepszy pełniak (znów teoretycznie) - mam nadzieję, że coś co zadowoli większość malkomentów bo wszystkich rzecz jasna się nie da...

P.S. Wracając do IG i jej starości, że niby bezsens takie coś dodawać. Pewnie jakby na coverze znalazł się Diablo II z dodatkiem to było by ok (ja np bym się chyba zesr.. ze szczęścia ;)) ale przecież ta gra też ma te swoje 9 lat a w tej dziedzinie jest to naprawdę kawał czasu.

@up twoja logika powala - gry są beznadziejne bo nie ma ich na miastogier :laugh: Jak się nie ma konkretnych argumentów to się takie głupie rzeczy wypisuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Diex jak to CoJ w skróconej wersji? Tzn o co ci dokładnie chodzi... Bo grę z CDA mam ale czeka na nowego kompa, zresztą nie grałem wcześniej więc z własnego doświadczenia nie dowiem się czemu skrócona jest ta wersja z CDA.

Ja też nie wiem, czemu. Niektóre etapy, jak np. pierwszy* są po prostu okrojone z pewnych fragmentów.

* UWAGA: SPOILER! W wersji z CDA, od razu po ucieczce przez okno z saloonu, przełazimy przez płot. Tymczasem, w "normalnej" wersji, musimy kryć się przed napastnikami w mieście.

Tak samo, kolejny etap Billym jest skrócony z kilku cutscenek (niewnoszących nic do fabuły), oraz niewielkiego kawałka rozgrywki. Przynajmniej tak wynika z poradnika na Gry-Online, który przeczytałem, bo utknąłem w pewnym momencie któregoś epizodu (czwartego, jeśli mnie pamięć nie myli. Skradankowy etap w wąwozie, grany Billym)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubią przygodówki - ok, inni strategię / grę akcji - dla każdego się coś znajdzie...

Bullshit. To nie jest tak, że ludzie grają tylko w JEDEN, określony gatunek. Myślisz, że jeżeli ktoś gra tylko w FPS-y, to już w Gears of War nie zagra? Dla każdego się coś znajdzie? Super, tylko że ludzie widzą takie gnioty i nawet nie chcą tego instalować. Poza tym nie oszukujmy się - w przygodówki gra zdecydowanie mniej ludzi niż w FPS-y, RTS-y, czy chociażby samochodówki - jeżeli dana gra jest DOBRA, to zagra w nią zdecydowanie więcej ludzi, również ci, którzy nie grywają w słabsze pozycje z określonego gatunku.

Pamiętajcie, że przygodówką możecie zająć młodsze rodzeństwo, bądź rodziców

Rodzeństwa nie posiadam, a moi rodzice w ogóle nie grają na komputerze ("nie mają czasu").

Rozumiem, że nie jesteś entuzjastą przygodówek, ale pisanie opinii, językiem rodem z rynsztoka mógłbyś już sobie darować.

Kolego, ty chyba nie wiesz jak wygląda "język rodem z rynsztoka".

argument o "małym odsetku ludzi grających" jest po prostu idiotyczny i obłudny.

A co, może tak nie jest? Może mi jeszcze powiesz, że więcej ludzi gra w przygodówki, niż w FPS-y, czy gry akcji?

IMO zamiast dawać takie "zapchajdziury" typu B&B, czy Imperium Galactica, moglibyście dać więcej dem najnowszych hitów. Ważą one w dzisiejszych czasach tyle, że na pewno dla wielu osób byłoby to wygodniejsze, gdyby dostali je na płytce. Oczywiście zaraz wyskoczy Smuggler ze swoją teorią "każdy fanboj danego gatunku ma coś dla siebie". A tak sobie myślę, że zagrałbym i w FPS-a, i w jakiegoś dobrego RTS-a, i w dobrą grę akcji, cRPG-a, a nawet samochodówkę - i na pewno nie jestem sam. Jeżeli gra jest naprawdę dobra, to przyciągnie zdecydowanie więcej ludzi niż 3 gnioty razem wzięte. A jeżeli ktoś naprawdę nie cierpi danego gatunku, to mógłby poczekać miesiąc, wtedy kolejna gra z innego gatunku niż poprzednia pasowałaby mu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wohoo. Niezłego kalibru pełniak, dla fanów 4X, pomimo ze staroć. Master of Orion 2 mógłby tylko dorównać. Dawno jakiegoś pożądnego klasyka nie było, choć żałuję trochę że Imperium Galactica 2 nie dali..

Mam nadzieję w sumie że to będzie stała tendencja i będą się jakieś circa 10 letnie klasyki dużego kalibru pojawiać, od razu np zintegrowane z DosBoxem jak gry z gog.com. Wtedy pomysł ma lepsze szanse na aprobatę graczy. A ja się np. ostatnio zagrywam w kilkunastoletnie Jagged Alliance 1, w sumie najstarszy klasyk w jaki na PC grałem i zabawa kapitalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem to po prostu grałeś na niższym poziomie trudności, niż ten, na podstawie którego grano poradnik. W CoJ z tego co wiem na każdym poziomie etapy wyglądają ciut inaczej. Więc nie dramatyzuj z tymi spoilerami ;)

Na najtrudniejszym mnie taka sytuacja spotkała.

Krzyhu dobrze gada :D

Pawsik dobrze spamuje :D

Jeśli chodzi o pełniaki: Fajnie byłoby wiedzieć, o której będą te przecieki. To pierwszy raz, jak mam ochotę się w to pobawić, a nie wiem, o której mam się stawić przed kompem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...