Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neo1122

Deus Ex

Polecane posty

Gość hirokaraka
mam pytanko, mianowicie kiedy uzywam pistoletu to na końcu jego lufy znajduje się taki biały półprzezroczysty kwadrat...i tu pytanie czy to jest normalne i tak wygada model broni czy to jakis problem z gaficzka czy cus, czy da sie to wylonczyć bo mnie to denerwuje gdy widze cos takiego na lufie pistoletu. Na screenach w innych czasopismach czegos takeigo nie widac.

Może twoja karta jest za słaba :twisted: ? Kiedy dawno temu grałem w demo, nie miałem jeszcze akceleratora, a zamiast kursora był biały kwadracik. Może u ciebie tak jest z błyskiem :P ?

PS: VIP- Very Imbecyl People :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johnisław
mam pytanko, mianowicie kiedy uzywam pistoletu to na końcu jego lufy znajduje się taki biały półprzezroczysty kwadrat...i tu pytanie czy to jest normalne i tak wygada model broni czy to jakis problem z gaficzka czy cus, czy da sie to wylonczyć bo mnie to denerwuje gdy widze cos takiego na lufie pistoletu. Na screenach w innych czasopismach czegos takeigo nie widac.

Może twoja karta jest za słaba :twisted: ? Kiedy dawno temu grałem w demo, nie miałem jeszcze akceleratora, a zamiast kursora był biały kwadracik. Może u ciebie tak jest z błyskiem :P ? :twisted:

Ja mam ten sam problem i posiadam karte Gforce 2 mx/mx 400 32mb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blobbel

Powyższy problem też miałem (ta sama karta) ale tylko w treningu, w grze jest wszystko normalnie jednakże grałem wtedy przez OpenGL a później Direct3D więc może zmieńcie sterownik w konfiguracji 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Duncan
Duncan: moze masz porysowana plytke? Oba systemy masz na tym samym kompie?

nie, moja plytka jest lsniaca i piekna!owszem oba systemy sa na tym samym kompie: duron 1,3; 256ram; geforce4 MX 440 (64mb); ale to juz nie wazne az do nastepnego weekendu, bo teraz znowu jestem na misji o kryptonimie (czy jakos tak) "oceny 2004" i musze troche popracowac nad fizą i chemią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MA veeeery duży problem.Władowałem rom do miecza w tajnym laboratorium mj12 w versali life itong kazał mi go zanieśc do świątyni.Więc ide do budynky koło bazy tonga a tam gostek który był w lucky money i mówi "you should be more careful.You led they ther." tak jak w lucky money po ataku komandosów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chessman

Ten problem z dźwiękiem to normalka. Ja mam o tyle gorzej że u mnie dźwięk się psuje po każdym zasejwowaniu gry i trzeba czekać z 5 min zanim zacznie normalnie działać:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ruck_sack

A ja mam inny problem. Wkłądam CD, otwieram folder. Odpalam "setupnow" tak, zgadzam się, i...

... kufno, nawet właściwy setup się nie odpala, tylko jakiś głupi error... );

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Duncan

ej no ludzie! co ja mam wreszcie zrobic?bo znowu mam nie zaplanowany czas i chce sobie pograc? chyba zadzwonie/napisze do CDA zeby mi na prawde cos pomogli, bo ja chce pogriercowac. na razie gram jeszcze w call od duty i warcrafta, ale dlugo tak nie pociagne. chce deusa. a tu juz pewnie nie zaglada za duzo osob, a ja potrzebuje pomocy. pomozcie? moj problem jest wyzej, na poprzedniej stronie. nie ma sensu pisac jeszcze raz. licze ze pomozecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Duncan
A masz sprawny i szybki CD-ROM?

a co ma CD-ROM do tego? mam DVD i nagrywarke CD (oddzielną)

ok. najpierw napisalem pozniej pomyslalem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus jest na silniku Unreala a ten nie lubi wszelkich emulowanych i starych kart dzwiękowych działających w XP na sterach windowsowych. Niestety nie ma ogólnej rady jak sobie z tym poradzić :(... bo wszystko zależy od karty i dostępnych sterowników... Łatwo poradzić sobie z dziećmi creative .. wystarczy poszukać nowych sterowników :D

Jeśli chodzi o problem z instalką.... i poszukiwaniami poprawek.... ta gra jest z serii soldout.... zawiera w sobie wszystkie możliwe patche i niestety jest w swoisty sposób scrackowana jak to mają zazwyczaj robić w tych seriach.... Wiem bo mam oryginała kupionego wcześniej i nie działa z płytką z cda .... A to że po restarcie gra szuka płyty to właśnie wina tego jak potraktowano grę.

A i jeszcze jedno..... czy każdy u którego instalka wysypała się na 100% próbował wyłączyć anatywirus na czas instalacji i co ważniejsze ma pełne prawa administratora ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kilerkuba182

Widze ze nikt na to nie odpowiedzial no to ja jeszcze raz napisze instaluje Deus exa i pod koniec wyskakuje blad ale wszystko jest ok ale jak wlaczam giere to tez wyskakuje blad ale krotszej tresci hlp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam windows xp, procka 2000mhz (podkreconego do okolo 2300), karte graficzna nivida geforce4, cos powyzej 500 pamieci ram i chodzi jak worms 1 :D (czyli szybko i normalnie wszystko wyglada na najwyzszych detalach). Mozliwe ze macie zbyt stare directX'y albo po prosru macie za dobry sprzet i gra go po prostu nie wykrywa. Sporobujcie cos pozmieniac w ustawieniach gry albo mozecie nawet sprobowac trybu zgodnosci jesli nic innego nie dziala. Zawsze mozna jeszcze wyslac maila do pomocy technicznej gry.

dobra a tera moj problem:

jestem w helskitchen (po raz trzeci). Śmigłowiec wysadza mnie na dachu hotelu i mam pojśc do baru z kimś się spotkać. Gościu mowi bym poszedł do sklepu osgod & sons (czy coś w tym stylu) kolo tuneli i spotkac tam kogos. no i tu jest pies pogrzebany. nigdzie takiego sklepu znajeźć nie moge. obieglem cala wieś i jest tylko 2 ludzi(wyjkluczjac zolniezy unatko): biedak miedzy barem a hotelem oraz jakis felek w skóże ktory zdaje sie mnie sledzic.

gdzie jest ten gosciu ktorego mam spotkac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blobbel

Przechodziłeś przez Osgod&Sons jak szedłeś rozwalić generator a teraz ten budynek jest spalony i w ruinach czai się ten gość, z którym masz się spotkać 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WRKQ

Szanowni Gracze,

z moich doswiadczen wynika, ze [patrz temat].

1.Gra NIENAWIDZI standardowych kart dzwiekowych z plyty glownej(AC'97, Realtek, itp) - na moim SB AudioPCI 128 zasooooooova i to z dzwiekiem przestrzennym.

2.Stanowczo preferuje starsze OS (choc u mnie i znajomych dziala zarowno na 98 jak i 2000), ale to zalezy od sterownikow.

3.Gdy odpali sie "Setup.now" nalezy go wywalic, i recznie uruchomic setup.exe.

4.Zalecany jest naped inny niz LG 52x lub 32x (charakterystyczna pomaranczowa lampka), poniewz ten nienawidzi plyt z antypiratami (przy normalnej pracy).

5.Zawsze byly problemy z nowszymi nVidiami. Dziala dobrze (sprawdzone na 60 kompach) na: GF do 2 (bez MX), nowsze - bywa roznie. ATI - od 9200 do 9800 dziala, inne nie testowane. 3dfx - dziala (i to szybko) na sterownikach Glide przy moim Voodoo3 2000 16MB PCI.

6.Poza tym, polecam miec duzego swapa o stalym rozmiarze(u mnie 64RAM - 256SWP, u kolegi 192RAM, 512SWP), bo gra zre go na tony.

PS dla cheaterow (uczciwi ominac)

a) jak ci sie nie chce ciagle wpisywac to set DeusEx itd to zmien skrot do gry, zeby bylo DeusEx.exe -hax0r

(to jest zero, nie duze O) - za CDA z okolo 11/00, sprawdzilem DZIALA

B) jak wpisywac AUGi, spis przedmiotow, itp. http://cheats.gamespy.com/pc-cheats/deus-ex/ (czasem pojawia sie reklama, w prawej gornej czesci masz Continue czy cos)

Pozdrawiam Wojtek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zasiadlem do starego dobrego Deusa... skonczylo sie na tym, ze po 2 minutach gry na Liberty Island wcisnalem Exit Game i popadlem w nielichy stupor. Problem jest nastepujacy: kazda proba zmiany broni/chowania/wyjmowania spelza na niczym - po prostu caly czas pozostaje na ekranie np. pistolecik. Hmmm... i jest to o tyle dziwne, ze w DXa gralem te trzy lata temu na dosc podobnej konfiguracji (Winda98SE) i nic podobnego sie nie zdarzalo.

Jak ktos ma jakiegos pomysla, to czekam z niecierpliwoscia :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kilerkuba182

ten blad wyskakuje jak wlaczam gre

Can't find file for package 'Engine'

History: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadClass <- InitEngine

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kilerkuba182

a to pod koniec instalki tzn juz jest 100% wyskakuje ten blad i dopiero pojawia sie menu z finish

ZIP damaged: file D:DeusExDeusExSounds.u: Bad CRC 7d193abb (should be 8e4afdd0). Possible cause:

file transfer error

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to pod koniec instalki tzn juz jest 100% wyskakuje ten blad i dopiero pojawia sie menu z finish

ZIP damaged: file D:DeusExDeusExSounds.u: Bad CRC 7d193abb (should be 8e4afdd0). Possible cause: 

file transfer error

1. Jeżeli jeszcze tego nie robiłeś to spróbuj przeinstalować grę.

2. Jeżeli dalej to samo, to spróbuj skopiować całą płytkę na dysk i zainstalować z niego.

3. Jeżeli dalej nic to chyba płytka jest uszkodzona i pozostaje ci ją odesłać do CDA.

4.Przeczytaj sobie post Ajaf'a :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...