Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neo1122

Deus Ex

Polecane posty

Ja mam inny problem. Podczas instalacji na samym końcu był zwis. Było 100% więc ctrl+alt+del. Gra zainstalowała się jednak. Gdy usiłuję ją odpalić wyskakuje mi komunikat, że mam włożyć płytę. I w 1 i w 2 napędzie jest nadal ten sam komunikat. help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cglred

A czy ktoś gra z tym spolszczeniem (do ściągnięcia ze strony głównej)? Jeśli tak, to napiszcie odpowiedz -> warto to instalować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kot Behemot
Ja mam inny problem. Podczas instalacji na samym końcu był zwis. Było 100% więc ctrl+alt+del. Gra zainstalowała się jednak. Gdy usiłuję ją odpalić wyskakuje mi komunikat, że mam włożyć płytę. I w 1 i w 2 napędzie jest nadal ten sam komunikat. help
Najłatwiej w twoim przypadku zrobić reinstalkę tzn. usunąć i wgrać jeszcze raz grę.

łech ja mam Winde 2k i pod koniec instalacji mi wyskakuje instalka programu Microsoft Premium :shock:

Gdy w końcu jakoś zainstaluję to mam wyzej wymieniony problem :/

Reinstal NIE pomaga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SomeonE
Mam problem z dzwiękiem raz jest dobrze a raz odgłosy gry brzmią jak rechot żaby co może być przyczyną?

Też tak mam. W Mobile Forces też są takie dźwięki :/ ale troche "porechocze" i jest O.K.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tzimisce

Mam problem, jak wkładam płytkę z Deus Ex, to ona przez chwilę żępoli i nic się nie dzieje, jak ręcznie biorę na setup now, to mi wyskakuje "E:SetupNow.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32" , a czasami nawet po prostu nie chce wejść do CDka. Podobnie jest z płytą z demami. WC jednak bez problemu mi chodzi, inne gry też. Aha, odpalałem u kumpla, u niego wszystko gra bez zarzutu. Wie ktoś, w czym może być problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość firelord

ja mam inny problem. Gra albo ciągle wyskakuje do Windowsa z dziwnemi komunikatami, albo prowadzi do krytycznych błędów. Mój sprzęt to Athlon XP 2000+, Nvidia GeForce FX 5200, Windows XP PRO, 256 MB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JackMan

Możliwe że DeusEx gryzie się z systemami Win2k i XP, możliwe, że to kwestia ustawień systemowych. Podaliście za mało danych wyskakujących błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś gra z tym spolszczeniem (do ściągnięcia ze strony głównej)? Jeśli tak, to napiszcie odpowiedz -> warto to instalować?

Warto:) ale masz tylko spolszczenie nazw tzn patrzysz na szkrzynke pojawia się polski napis skrzynka dialogi nie są tłumaczone :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość firelord
Możliwe że DeusEx gryzie się z systemami Win2k i XP, możliwe, że to kwestia ustawień systemowych.

a mógłbyś podać linka do łatki która niweluje ten problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
A czy ktoś gra z tym spolszczeniem (do ściągnięcia ze strony głównej)? Jeśli tak, to napiszcie odpowiedz -> warto to instalować?

Warto:) ale masz tylko spolszczenie nazw tzn patrzysz na szkrzynke pojawia się polski napis skrzynka dialogi nie są tłumaczone :(

To spolszczenie to tylko polski interfrejs. NIC WIECEj . Więc osoby , które się napaliły , że ważący zaletwie 25 kb pliczek spolszczy to co jest w Ddus ex'ie ( mniam) mogą sobie odpuścic i wogóle nie ściągać tego pliczku. To po prostu tylko lekko ułatwi grę , ale nie pomoże w rozgrywce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość epeK

Ja mam dziwny problem :? gram w Deusa, bywal niestabilny i wywalał sie na errorach ale po wlaczeniu ponownie i loadzie wszystko sie ruszalo.... az do pewnego momentu. Gdy wychodze z apartamentu Everetta, demaskuje szpiega etc i wsiadam do helikoptera.... pojawia sie loading i gra sie wywala do Windowsa. Probowalem to minac dziesiatki razy, raz rozmawialem z AI i z zamrozonym Illuminati, raz nie, nic nie pomaga:?

Moj sys :

Athlon 1.13

GeforceFX5600

512 ramu

WinXP

[ps: po nieudanych probach moge z cala pewnoscia stewierdzic ze najlepszy lek to reinstall :) tylko zrobice kopie zapasowa katalogu save... Deus nie lubi FX'ow zdaje sie... ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś gra z tym spolszczeniem (do ściągnięcia ze strony głównej)? Jeśli tak, to napiszcie odpowiedz -> warto to instalować?

Warto:) ale masz tylko spolszczenie nazw tzn patrzysz na szkrzynke pojawia się polski napis skrzynka dialogi nie są tłumaczone :(

To spolszczenie to tylko polski interfrejs. NIC WIECEj . Więc osoby , które się napaliły , że ważący zaletwie 25 kb pliczek spolszczy to co jest w Ddus ex'ie ( mniam) mogą sobie odpuścic i wogóle nie ściągać tego pliczku. To po prostu tylko lekko ułatwi grę , ale nie pomoże w rozgrywce.

wiem o tym. Mam takie wrażenie ,że piszesz ,że ja sie napaliłem ja się nie napaliłem ale tylko wyjaśniłem koledze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mastermisiek

Mario! Mi sie wydaje ze gdzies tam u niego byl schowany ten maly komputerek (kwadrat z niebiskim czymś :) ) A jak nic nie ma, to zobacz w notatkach (wystarczy wlaczyc inventory i ktoraśtam zakładke).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że DeusEx gryzie się z systemami Win2k i XP (...)

Raczej nie, ja mam Win Server 2003 (w sumie działa jak XP :)) i chodzi jak złoto.

Ja mam WIN XP i chodzi mi bardzo dobrze. Może to kwestia sterów albo czegoś w tym stylu...

To po prostu tylko lekko ułatwi grę , ale nie pomoże w rozgrywce.

No nie koniecznie ułatwi rozgrywkę, bo niby jak :?: Przedmioty i tak są przedstawione na obrazkach, a jak nie wiesz o co z jakimś chodzi to zaglądasz do słownika. Natomiast z dialogami jest gorzej, tutaj albo się zna dane słowa, albo się nie wie o co chodzi i przede wszystkim to oraz różne statystyki powinny być zlokalizowane. Na dodatek nie ma polskich znaków :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -Sus3l-

OMG a mi po prostu się sypie !:/ MAM sprzęt : 256 ddr ram; GeForce 2; Win XP; Athalona 2,5 (nowy); VIA KT600 (nowa). Problem jest taki : Gram sobie, robie postac ide sobie wyskakuje komunikat czyta gość i potem :

a) gra się wiesza i dźwięk beblocze

B) gra się wiesza i dźwięk działa płynnie

Włączyłem sobie trening. Patrze a tu lipa... obracam myszką i taki sam efekt jak przy rozpoczynaniu gry. Co mam robić?? Wie ktoś ?? HELP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blobbel
Hehe chyba jedyny mam problem ale mogę grać.To jestem w Mieszkaniu brata a on powiedział że jakby co to w jego domu jest wyposażenie.Za obrazem jest urządonko gdzie trzeba kod wpisać, ale nie kce marnować mutlitoli.WIecie jak jest od nich kod?

Gdzieś w tym mieszkaniu jest podany kod a jak nie chce ci się szukać to po prostu odlicz w dół od 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Master dYoda

Moze mi ktos powiedziec jak mozna rozjasnic grafike? Gamme wziolem na max, ale na moim gownianym monitorze jest ciemno jak w d... Probowalem grac w oknie i rozjasnic pulpit ale wtedy wszystko jest niewyrazne :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...