Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neo1122

Deus Ex

Polecane posty

a ja nie mogę przejść pierwszego robostrażnika :oops: ale może muszę wziąc od tego mojego brata tą ciężką broń bo kusza i snajperka są do niczego. ale to jest fajna gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak: zainstalowałem grę - zero błędów. Włączam grę - zero błedów. Włąćzam new game - zero błędów. Oglądam filmik - zero błędów. A potem lipa. Nad napisem loading jest coś napisane. Bardzo ciemnym granatowym kolorem (trudno przeczytać). Pisze coś, że nie udało się połączyć z URL czy tam czegoś się nie da otworzyć. Jak kliknąłem w myszkę to znowu się włączył ten fimik, lecz postacie nie ruszały buziami, nie słychać było odgłosów rozmowy, ani nie było napisów - oni nie rozmawiali. Znowu kliknąłem w myszkę - gra weszła z powrotem do menu. Teraz na żadnym przycisku nie ma napisu. Włączam new game. Po ustaleniu opcji postaci włączam start game i... znowu wchodzi do menu (bez napisów na przyciskach). I tak w kółko. Help! :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że masz uszkodzony jeden z plików map... Hmm dziwne to troszkę bo powinien wyskoczyć błąd lub coś w tym stylu w czasie instalacji. Postaraj się dopatrzeć co jest napisane tym ciemno-granatowym tekstem. Oraz mógłbyś spróbowac przeinstalować grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mogę przejść pierwszego robostrażnika (...)

Dlaczego o poprostu nie ominiesz ? ja tak zrobilem i jakos mi nie przeszkadzal, jezlei chcesz go rozwalic to polecam albo rakietnivce albo granaty EMP.

hmm... właściwie to niezła myśl. chyba dałbym radę mu zwiać. zablokuję go o skrzynkę i ucieknę. wprawdzie mógłbym obejść statuę ale tam jest dużo wrogów więc lepiej iść koło robota. dobra spróbuję mu uciec jeśli nie odstrzeli mi nóg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem gierke pare dni temu - musze przyznac ze z poczatku gierka toche odpycha wkurzajacym interfejsem - ale pozniej oakzuje sie bardzo pomocy gdy sie juz go rozgryzie - fabulka tez spoko - jak sei zna anglieslki to mozna niezle sie wczuc w klimacik gry :D - ale najciekawsze jest zakonczenie gry - sa rozne mozliwosci.

Dla osob poczaktujacych - na poczatku gry radze wybrac rakietnice GMP - w sumie bron o wiele lepsza niz minikusza czy snajperka - jedna rakietka jest w stanie rozwalic wielka grupe wrogow (raz sie zdazylo w Paryzu ze gonilo mnie z 10 gosci z Majestic 12 i tali wgrupie - jeden z nich wystrzelil rakiete i rozwalil siebie i cala reszte podczas gyd ja staelm 0 metow dalej - wygladalo to conajmniej smiesznie kiedy kawalki miesa walal sie po calej ulicy) :lol:

Z umiejetnosci radze rozwijac Lockpic(otwiranie zamkow) i electronics(lamanie zamkow komputerowych) na poziom 1 - w grze jest tyle wytrychow i urzaden do lamania zabezpieczen ze wystarczy na poz 1

Melee - czyli walke bronia biala warto dac conajmniej na poziom 2 - a to dlatego ze pozniej w grze znajdujemy cos na wzor miecza swietlnego z gwiezdnych wojen :twisted: - 1 cios - zadko az 2 - i po przeciwniku - a wiekszy poziom umiejetnosci zwieksza predkosc cisow

Plywanie warto dac na poz 1 - jest to tanie i przydaje sie czasami umiejetnosc plywania, w envoiremental armor nie dawac nic - bezuzyteczne

Computers (hakowanie) warto dac na maksa - bedzie nie tylko skutecznejsze i szybsze lamanie alrmow, wiezyczek, kontoli robotow ale i wiecej kasy z bankomatow do ktorych sie wlamiecie :twisted:

w Heavy Weapon i Demolition warto rozwinac na 1-2 poziom - mimo wszytko sie jednak przydaje poziej w grze umiejetniosc rzucania LAM-ow i lazenia z raketnica GMP :twisted:

w Rifle nie dawac nic...i tak cienka bron ...ciezko trafic a jak traficie to z reguly i tak zabijecie po 1 strzale :P

w Pistol mozna dac na 1 poziom......ale dla ulatwienia gry na poczatku kiedy to latamy glownie z pistoletem lub pistoletem z tlumikiem

Co do umiejetnosci uzyskiwanych poprzez wszczepianie implantow - koniecznosc stanowia REGENERATION ( dzieki temu nie musimy chodzic z apteczkami i wielokrotnie ulatwia walke), Inceased Speed (zwikszona szybkosc) - bardzo przydatne, Power reculcilator (ikona akumulatora) dzieki temu zmiejsza sie zuzycie energii i ciekawym bajerem jest tez infravision

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o pierwszy etap to jak wychodzisz z molo patrz w lewo tam będzie duża zielona metalowa skrzynia z drzwiami.Jak je otworzysz i będzie medic-bot.Ja mam Dziwny problem>kiedy jakieś romy do smoczego miecza władowałem i miałeś isć do swiątynia tam był tylko gostek z lucky money i gadał to samo kiedy przyszyły roboty z mj12 a jak poszedłem do lucky money to on tam BYŁ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem popsuty komp. spoko. nie denerwowalem sie. ale teraz jestem zly!!! probowalem zainstalowac go z dysku twardego (taka rada byla wyzej) i nie pomoglo. nadal przy 100% wyskakuje blad, a pozniej jak wlaczam to tez jest blad (moze to niezybt poprawnie napisane, ale jestem zly) chyba odesle im plytke. na jaki adres? ok przeczytam faq :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Rifle nie dawac nic...i tak cienka bron ...ciezko trafic a jak traficie to z reguly i tak zabijecie po 1 strzale :P

No ja mam nadzieję że to ironia, bo Sniper Rifle to według mnie najlepsza broń w grze. Duży Damage, zasięg, luneta, i co najważniejsze - jest tak samo celna nawet bez trybu lunety, no i można robić Headshoty - z tłumikiem ta broń to po prostu POWER. Ale o amunicje może być ciężko.

Z cyklu 'Dobre rady'... jako że grałem na Realistic, to raczej nie stawiałem na walkę, tylko na skradanie się. Wogóle odniosłem wrażenie, że im wyższy poziom trudności tym bardziej opłaca się iść stealth. Więc kilka rad dla fanów Thiefa ;)

- Żadna umiejętność walki nie jest konieczna. Na początku można Downgrade'ować Pistols i wpakować punkty w Computers, Electronics i Lockpick.

- Ciche załatwianie gości: Najprościej jest Prod'em, ale na początku mało jest do niego 'amunicji'. Stosujemy więc 'pejcz' ;) czyli Baton. Z tym że o ile prodem można załatwić spokojnie jednym ładunkiem(Podkradamy się i walimy w nogi - tak, w nogi - z bardzo bliska - praktycznie kiedy będziemy już dotykać przeciwnika), to Batonem trzeba poprawić - na szczęście po jednym smagnięciu przeciwnik zaczyna uciekać, więc gonimy go i po plerach.

SPOILERTo załatwiania MIB, WIB i lepszej wersji żołnieży MJ12(Cyborgów) można wykorzystać Dragon's Tooth. Metoda taka sama, tylko że: Po pierwsze, przeciwnicy kwiczą - hałas. Po drugie, w przypadku MIB/WIB pamiętamy, że wybuchają - należy zadać cios i natychmiast się wycofać - Implant zwiększający szybkość bardzo przydatny. /SPOILER

- Opcja przenoszenia ciał jest zupełnie niepotrzebna, jako że przeciwnicy nic sobie nie robią z widoku poszatkowanych kolegów.

- Pole widzenia przeciwników jest ustawione na mniej niż 180 stopni, więc można staćz boku i nie powinni nas oni zauważyć.

- Włamujemy się do wszystkich ATMów w polu widzenia(Bankomaty) i wyciągamy forsę.

- Przy grupkach przeciwników, które trudno podejść, stosujemy granat gazowy - unieruchamia wszystko co żywe, łącznie z MIB. Potem zdejmujemy po kolei przy pomocy Tranquelizer Darts.

- Sprawdzamy każdy teren jeszcze raz jeżeli wrócilimy na niego. Pojawiają się przedmioty, nowe questy itp. To dotyczy też ATM.

- Modyfikacje. Warto wybrać, jakie bronie będziemy pakować już na początku gry i nie marnować modów - np. Range zostawiamy dla Flamethrowera - POWER.

- Beczki. Jest ich całkiem sporo, a efekty dają milusie. Czerwone wybuchają, ale słabo. Żółte mocno. Zielone kopcą trującym świństwem, jak granat gazowy - tyle że bardziej zabójcze, he he he. Zwab kilku(nastu) przeciwników w pobliże takiej beczki i rozwal ją, a szybko pozbędziesz się kupy przeciwników. I nie marnujesz amunicji. Pamiętaj, że możesz je nosić, jeżeli masz Microfibral Muscle przynajmniej na poziomie 1(Nie warto wyżej).

- Do shotguna dostępne są SABOT Shells - mozna nimi skutecznie rozwalać mechaniczne rzeczy, nawet kamery(Bardzo przydatne)! Zaś do Assalut Rifle można znaleźć granaty - dodatkowe ładunki wybuchowe zawsze się przydają. Czyli nie są to bronie tak bezużyteczne jakby się mogło wydawać :P

- Wydaje się, ze Silenced Pistol nie jest wiele wart. Mizerne obrażenia - możecie zapomnieć o Headshotach. No i jak to w przypadku pistoletów nawet przy minimalnym 'celowniku' kule i tak mają nieprzyzwoity rozrzut. Jak już się uprzecie na Pistols, to poczekajcie na Silencer mod i dowalcie go do zwykłego guna.

- Boty. Prawdziwa zmora. Zwykle można je jakoś zdezaktywować lub przejąć nad nimi kontrolę, ale czasami pozostaje walka albo cichacz. Najlepsze są EMP Grenades - jeden deaktywuje każdy rodzaj robota, nawet te największe. I dlatego warto je oszczędzać - mniejsze likwidujemy LAMami. Albo GEP Gun - dobra rzecz, tylko wielka jak cholera. Możemy też używać LAW, ale są to jednorazówki, jak ps20. Ale można je znaleźć w okolicy. Zwykle.

Dobra, idę spać, ileż można ;) Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta, w końcu nie po to siedziałem tą godzinę modząc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dam kilka rad, mianowicie jezeli wybraliście sposób rozgrywki któy balansuje na granicy średniej eksterminacji i skradania się to mam cos dla was :D.

1. Zapewne przekonlaiście sie jak bardzo upierdliwi i wytrzymali są MIB. do ich ( i nie tylko ich ) skutecznej ( cholernie ) eksterminacji polecam miotacz płomieni, podpalony wóg biega jak opetnay i jest praktycnzie bezbronny ale za to hałasuje co nie miara, ale widok fajny :D

2. Na początku gry ( okolo 2/3 misji ) znajdujemy Stealth Pistol, który pocżatkowo moze byc niedoceniany lecz bardzo szybko przekonacie sie o jego użyteczności...ja sam uzywałem go do samego końca gry. W połączeniu z mode który daje lunetke snajperską staje się on ciekawą bronią do zdejmowania wrogów z nieduzej odległości.

3. Na te ptako podobne zielone mutanty zdecydowanie najlepszy jest miotacz ognia oraz miecz Dragon`s Thot.

4. Roboty są chyba jednymi z groźniejszych przeciwników, tak iwec warto je omiajc lub zniszczyc ( EPG GUn lub LAW ) ale jeszcze inna alternatywą jest przeciągniecie robota na swą, mianoicie czasami znajdujemy granat podobny do tych które niszczą roboty lae ten wysyla do nich ładunek który przeprogramowywuje je tak ze sa przeciwko swoim, ale to dziala na niedługi czas, tak wiec jezlei robot sprzątnie za nas to pozniej my musimy go sprzątnąc ( albo i nie ).

5. Jezeli chcecie deaztywować robota granatami elektromagnetycznymi to po rzuceni takiego granatu oddalcie sie poniewaz jezeli jest sie w jego zasiegu odbiera on naszą bioenergię, które to zasila implanty.

No to by było na tyle :D miłej gry ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DJ Adamus

Jestem w 3 misji w Brooklyn Bridge Station na terenie Mole People i nie moge znaleźć sekretnego przejścia w toalecie to tajnego pokoju NSF comandera po nanokey. Żeby go otworzyć trzeba wcisnąć chyba jakąś cegłe? Gdzie ona jest? POMOCY!!! :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cegła znajduje sie w jedenj z tych drewnianych ruin, znajduje sie w tej najbardziej przy rogu, rozwal wszystkie worki ze śmieciami a przy podłodze zobaczysz wystająca cegłę, gdy ja naciśniesz dostaniesz sie do ukrytego pomieszczenie gdzie siediz lider terrorystów NSF.

BTW: ty juz czlowieku 3 raz tego samego posta napisales :D tylko teraz zrobiles nowe konto zeby cie nie rozpoznali co nie :D hehe post słowo w slowo taki sam jak 2 poprzednie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na gierke nie narzekam(i nie mam zamiaru). Ale coś jest nie tak z moją płytką bo nie działa autostart (wyskakuje jakiś nieokreślony błąd)

Ale gre zainstalowałem i gram w nią regularni (w ZODIACa też)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 misji w Brooklyn Bridge Station na terenie Mole People i nie moge znaleźć sekretnego przejścia w toalecie to tajnego pokoju NSF comandera po nanokey. Żeby go otworzyć trzeba wcisnąć chyba jakąś cegłe? Gdzie ona jest? POMOCY!!! :cry:

Nie wierzę własnym oczom :shock:

W końcu znalazłeś temat o Deus Ex i dopisałeś sie do niego zamiast zakładać nowy wątek. I to już przy czwartej próbie :twisted: .

Chyba się dziś upiję ze szczęścia :wink: .

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na gierke nie narzekam(i nie mam zamiaru). Ale coś jest nie tak z moją płytką bo nie działa autostart (wyskakuje jakiś nieokreślony błąd)

Ale gre zainstalowałem i gram w nią regularni (w ZODIACa też)

Jak nie działa autostart to chyba dobrrze...?

BTW, Deus Ex jest niesamowicie zasyfiony - Alt+Tab to zwieszka, w dodatku chodzi wolno(Włączanie/wyłączanie), a raz mi nawet zrestartował kompa przy Quick Save. Gram na Win2000.

No i... GDZIE JEST SOUNDTRACK DOŁĄCZANY DO NORMALNEJ WERSJI GOTY? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agent RAzOR

Hej Kot Behemot

Trzeba otworzyc pliki DeusEx.ini i Default.ini i odnaleźć linie

CdPath=X: i wykasować ją, ale zrób kopię zapasową w wypadku niepowodzenia. X oznacza literę twojego napędu napędu.

U mnie chodzi szybciej bez CD niż z CD

nara

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...