Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neo1122

Deus Ex

Polecane posty

Gość JackMan
Możliwe że DeusEx gryzie się z systemami Win2k i XP, możliwe, że to kwestia ustawień systemowych.

a mógłbyś podać linka do łatki która niweluje ten problem?

Nie mam pojęcia, czy taka łatka w ogóle istnieje. Ściągnij najnowsze sterowniki do wszystkiego co masz. Może zadziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -Sus3l-
OMG a mi po prostu się sypie !:/ MAM sprzęt : 256 ddr ram; GeForce 2; Win XP; Athalona 2,5 (nowy); VIA KT600 (nowa). Problem jest taki : Gram sobie, robie postac ide sobie wyskakuje komunikat czyta gość i potem :

a) gra się wiesza i dźwięk beblocze

B) gra się wiesza i dźwięk działa płynnie

Włączyłem sobie trening. Patrze a tu lipa... obracam myszką i taki sam efekt jak przy rozpoczynaniu gry. Co mam robić?? Wie ktoś ?? HELP

A na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi??:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zephon

ja mam ten problem co ktos tam powyzej, przy 100% gra sie wiesza a jak odpalam to wyskakuje komunikat o braku płyty.. heeelp plz......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Sluger
Hehe chyba jedyny mam problem ale mogę grać.To jestem w Mieszkaniu brata a on powiedział że jakby co to w jego domu jest wyposażenie.Za obrazem jest urządonko gdzie trzeba kod wpisać, ale nie kce marnować mutlitoli.WIecie jak jest od nich kod?

Hmm raczej nie powinienem tego podawac no ale coz trzeba pomagac kumplom z korporacji:P:P numer jest nastepujacy 4321.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Sluger

Mam powazny problem jestem w podziemiach do ktorych wlazlem przez babska toalete teraz musze isc do przejscia ktore jest w menskiej toalecie lecz jest zamknieta a otworzyc mozna to tylko nano kluczem. CZy kto swie gdzie go znalesc??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość YPSYLON

mam problem. gdy instaluje Deus Ex'a to przy samym koncu instalacji, kiedy juz jest 100% wyskakuje blad o dosc dlugiej tresci. mialem nadzieje ze to nie zaszkodzi i sprobowalem go uruchomic ale wyskakuje blad - tyle tylko ze krotszy. probowalem zainstalowac jeszcze raz ale jest to samo.

winXP, Duron 1Ghz, 256RAM, GeForce MMX 400 64mb

help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Conic

Blood Sluger: pojdz w drugim kierunku (poludnie?) az dojdziesz do konca tunelu, tam skrec w prawo. Przypatrz sie uwaznie podlodze, w pewnym miejscu jest wysunieta cegla, ktora musisz nacisnac. Otworzy sie przejscie gdzie zdobedziez klucz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Sluger

Fajnie jest..... :):) choc moglo byc lepiej. No coz poto czlowiek uczy sie angielskiego by moc grac w takie gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Duncan

jak insztaluje to wyszkakuje blad critical error iakisz i jak sze wlacza to wyszkskuje sze nie szainsztalowalo czosz tam i sze tyle. insztaluje kilka razy i to nicz nie daje. widzialem sze inni tesz maja problemy sz tym i nie szuwaszylem szeby ktosz czos napiszal o tym, a ja kce sze pograc!!! j jusz! (mycie szebow to szmudna pracza)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Duncan

ja wiem ze dzis jes juz 22, a CDA bylo w kiosku 18, (u mnie 19 [agrh!]) a ja dopiero dzis chcialem zainstalowac Deus ex, ale mialem kupe (luuubie takie zwroty) roboty i jeszcze czytalem caluskie CDA i przegladalem stare n-ry i nie mialem czasu zeby sobie zagrac:( no i tak wyszlo ze dopiero dzis sie dowiedzialem ze nie moge normalnie zagrac w Deusa, a dzis sobota... jest troche wolnego czasu i chcialbym sobie pograc, i jak nie zainstaluje to sobie nie pogram. logiczne. no wiec co mam zrobic zeby to sie zainstalowalo i brykalo?opis czo jeszt nie tak jest wyzej. aha oczywiscie mam pozadny sprzet :) ale z XP nie wiem czy to moze przez to? ale chyba nie. rodacy pomozcie bo bede musial grac w cos innego, a ja kce w to! j jusz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam problem z deusem ! coś się chrzani z grafiką, tekstury mają jakies kosmiczne kolory np niebo jest poprzecinane pionowymi i poziomymi żółtymi pasami a ściany wygladają jak różnokolorowe ceraty :) i nie wiem co moze pomóc, nowe stery do karty graficznej (mam gf mx440 64mb) ? albo jakis patch?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Furek99
Możliwe że DeusEx gryzie się z systemami Win2k i XP, możliwe, że to kwestia ustawień systemowych. Podaliście za mało danych wyskakujących błędów.

Mi Deus chodzi spokojnjnie na xp:D wiec raczej nie o to chodzi :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość batorex

Ludziska a wy też macie takie brzydkie czcionki :?:

czasami musze sie przybliżyć na odelgłość 2cm,a i tak nie moge przeczytać :twisted:

Może da sie to jakoś zmienić?

Dodam mój konfig jakby ktoś pytał:Celek500,128 RAM,RIVA TNT2.

3majta sie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żeszszszsz kurrrrrrr...de :) szlag mnie zaraz trafi :!: gram sobie ok. 10 minut i po tym czasie... gra zaczyna ciąć jak cholera... musze wylaczac a po jakichś 10 minutach gry znowu tnie... co jest :?:

moj komp: P4 1,8 GHz, 256 DDR, GF 4 MX :? , Win XP

podobnie mialem z demem, ale tam cięło caly czas... plusik ze pelna dopiero po pewnym czasie...

w demie dalo sie grac po... zmniejszeniu jakosci grafiki... maaatko - mam za slabego kompa :?: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jasiur
no żeszszszsz kurrrrrrr...de :) szlag mnie zaraz trafi :!: gram sobie ok. 10 minut i po tym czasie... gra zaczyna ciąć jak cholera... musze wylaczac a po jakichś 10 minutach gry znowu tnie... co jest :?:

moj komp: P4 1,8 GHz, 256 DDR, GF 4 MX :? , Win XP

podobnie mialem z demem, ale tam cięło caly czas... plusik ze pelna dopiero po pewnym czasie...

w demie dalo sie grac po... zmniejszeniu jakosci grafiki... maaatko - mam za slabego kompa :?: :lol:

Jestem pewien ze to nie karta, bo jak wiesz ja tez niestety ja mam i mi deu sex chodzi jak ta lala, wiec to nie to. moze standardowa rada: sciagnij stery, jak to nie pomoze przeinstaluj winde, jak to nie pomoze sformatuj dys, jak to nie pomoze kup nowego kompa :)

EDIT:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, mianowicie kiedy uzywam pistoletu to na końcu jego lufy znajduje się taki biały półprzezroczysty kwadrat...i tu pytanie czy to jest normalne i tak wygada model broni czy to jakis problem z gaficzka czy cus, czy da sie to wylonczyć bo mnie to denerwuje gdy widze cos takiego na lufie pistoletu. Na screenach w innych czasopismach czegos takeigo nie widac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie pomoze kup nowego kompa

oo, no tak... nie wzialem pod uwage ze moj komputer moze jest za slaby na tą gre... :?

reinstalka windowsa moze byc problemem (chyba ze zwykla reinstalacja pez formata), sterowniki... niedawno instalowalem ale dla spokoju zainstaluje te nowe z CDA oczywiscie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Duncan

a na moje? dzis juz niedziela!!! ja chce pograc! ok moge w co innego ale po co? ja chce w to! j jusz! przypominam ze u mnie przy instal. wyskakuje critical error i tyla! nic WINcyj! mam XP ale to nie to bo na 98tez juz probowalem (mam oba) i nic! jescze na dodatek pada i nawet na miasto nie pojde :( pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...