Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neo1122

Deus Ex

Polecane posty

konkretnie: spolszczenie w wykonaniu Tomasza Nagórki, które ukazało się na płycie dołączonej do majowego numeru CDA (2005)

Tymczasem ekipa z PSDX (www.deusex.pl) pracuje nad uzupełnieniem tegoż spolszczenia o zawartość datacube'ów i emaili, więc sprawa nie jest ostatecznie zamknięta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1.Jak się upgraduje wsczepy? Mam kilka kanistrów , ale nie wiem , co z nimi zrobić Crying or Very sad

2.Jak najłatwiej zabić Annę Navarra?

1. Wszczepy aktywuje sie przy nanobobie (to ten co przy którym sie leczysz)

2. Wczesniej przeszukaj biuro Mj12. W jednym z kompów (bodajże w biurze informatyka ktory tobie pomaga ale dawno nie gralem i nawet imienia nie pamietam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kill switch... he he he... a tak swoja droga najfajniej wybucha przez kill swicth ten no... Gunther? tak sie chyba nazywa. A zreszta kill switcha masz ty i Paul.

Hehe, pamiętam:

"J.C.: ...Laputan Machine.

Gunther: I am not a machine... :shock:

J.C.: Sticks and stones.

<<boom!!!>>"

Albo:

J.C.: Take your best shot..., Flatlander Women.

Navarra: :( How did you know...?

też <<boom!!!>>"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ma się tą pamięć :D (do tego, co nie trzeba :? ...)!

To było tak: w Paryżu musiałeś pójść do jakiejś kafejki, znaleźć swojego kumpla, doktorka z UNATCO i on to podawał Ci hasło. Nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, ale ja wyjeżdżając do Hong Kongu kazałem mu zostać w firmie, by szpiegował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na upartego... taki mod nie byłby specjalnie skomplikowany. Pytanie tylko, czy... komuś chciałoby się poświęcić kilka chwil na takie małe conieco...

*znacząco wskazuje na stos białych kopert na brzegu biurka...*

...

w sensie - ok - jeśli jest zapotrzebowanie, da się zrobić. Tylko potrzebuję conieco czasu, bo nie mam zdekompilowanego DXa na dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na upartego... taki mod nie byłby specjalnie skomplikowany. Pytanie tylko, czy... komuś chciałoby się poświęcić kilka chwil na takie małe conieco...

*znacząco wskazuje na stos białych kopert na brzegu biurka...*

...

w sensie - ok - jeśli jest zapotrzebowanie, da się zrobić. Tylko potrzebuję conieco czasu, bo nie mam zdekompilowanego DXa na dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mod? Przecież można pobrać edytor (chyba, że w wersji z CDA już jest :P ) i zmienić parę rzeczy w pierwszym etapie ;) , dodać na samym początku kilka wszczepów, jeden punkt który da np 20 tys. doświadczenia i powiedzmy 5 tys. gotówki. Tylko jak dla mnie, wtedy gra straci większość uroku - staje się za prosta :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz... ale po 6, 7 przejściu gry nie chodzi już czasem o stopień skomplikowania...

Dlaczego mod? Cobyś miał na wstępie wybór, czy pakujesz postać, czy nie... albo z przyzwyczajenia po prostu - engine DXa jest właściwie przyjazny i w granicach jego możliwości można sobie poszaleć z edycją. A czym różni się doraźna zmiana kilku elementów od moda? Niczym, poza tym, że moda możesz komuś podesłać, tak, żeby nie musiał sam grzebać po plikach.

Wstyd się przyznać - jeśli odpalam DXa, pierwsze co robię, to otwieram konsolę i zachodzę system 'od tyłu'. Głównie dlatego, że mod TNM przeszedł do stanu alpha - wersja bodajże 1.1 - i testujemy to bydle we wszystkie strony... bo oryginalnego DXa już nawet nie dotykam. Z braku czasu.

HDTP - czyli poprawa jakości grafiki (obecnie: modele dekoracji) powoli zbliża się do fazy testów. Powiedziałbym, że trzymam kciuki, ale... trzymam łapska na klawiaturze ;)

</pimp>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wrocilem dzis do deusa po jakims roku przerwy (?), i mam problem : Deus mi wlacza jakas dzika akceleracje gryzonia, i kazdy gwaltowniejszy ruch konczy sie patrzeniem w niebo/sufit/obrotem o 180 stopni itp, tylko nie tam gdzie ja chce... Nie wiem czy to ma znaczenie ale zmienilem ostatnimi czasy myche na logitecha mx510 i zainstalowalem mouseware. W mouseware specjalnie wylaczylem akceleracje w grach ale to nie pomoglo. Najgorsze jest ze po grze w Deusa ta debilna akceleracja zostaje i musze resetowac kompa zeby sie uspokoilo. Jest na to jakas rada ? Moze w plikach gry da sie to wylaczyc .. ? Tyle ze ja sie nie znam a nie chce grzebac bo popsuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można NIE przyłączyć się do Paula i terrorystów (prawie sam początek gry)? Gdy do niego wracam, nie wysyłając wcześniej sugnału, JC mówi coś o tym, że nie jest terrorystą. Gdy jednak próbuję potem opóścić obszar, to okazuje się, że wszystkie drogi są zamknięte (tzn. do magazynów, kanałów i metra, a śmigłowca na dachu już nie ma). Wie ktoś co zrobić? A może nie da się w ten sposób dalej grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex, zajefajna gra. Ukończyłem ją 3 razy. Co do spolszczenia, to ten kto się tego podejmie będzie miał niemało roboty. Ciekawostka: znalazłem w DE trzy miejsca, gdzie można dostawać skill powtarzając jakąś czynność

To cziterstwo :D

Ale mow gdzie.

Sam ja skonczylem 3x zawsze inna droga.Super gierka.Po prostu wgniata w fotel a cena jej dzis jest wporza.Warto szarpnac sie na 18 zl i zagrac w to.Gleboki fps z dodatkami rpg.WARTO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...