Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

A niby kiedy mieliby ogłaszać jakie gry mogą dać? Przed zawarciem umowy z producentem? Raz, że byłoby to pewnie złamaniem tajemnicy handlowej, dwa, jakby jednak do zawarcia takiej umowy nie doszło, to czytelnicy by ich zjedli. Już widzę te listy "Głosowaliśmy na grę X, a i tak daliście Y". Trzy, że producent kpem nie jest, a konkurencja tym bardziej. Równie dobrze redakcja mogłaby dawać ogłoszenia: "zamierzamy kupić grę X, możecie spokojnie zawyżać cenę, bo czytelnicy jej pragną". A jeśli głosowanie miałoby być po zakupie, to jest bezcelowe. Skoro grę kupili, to przecież nie po to, żeby trzymać ją w szufladzie. Prędzej, czy później i tak się pojawi na coverze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniac23

Nie chodzi mi o to ale np. (nie jestem pewien czy tak jest) kilku producentów proponuje grę dla CDA a jedna z tych gier to taka którą chcą czytelnicy więc wybór jest prostszy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniac23

Wiesz, sądzę, że jakby to było takie proste to już dawno odpowiedni temat by się pojawił;) A redakcje nie raz wspominała, że od nas, czytelników, niestety niewiele zależy;p

Ale wracając do tematu: pomysł z tematem o intrach bardzo dobry, oczywiście zakładając, że rozciągnęłoby się go także na wszelkie inne filmiki w grach;) no i to chyba nie jest odpowiedni dział na pomysł z tym tematem ale skoro już tu padła propozycja to się podłączyłem;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialbym prosic o stworzenie tematu dotyczacego " Antologii AR"

Bardzo dobry pomysł, bo skoro Yilmaz & Gofer tak się dla nas (czytelników CD-Action) napracowali to powinni mieć "swój" temat, bo praca na pewno jest tego godna. No bo w końcu nie każdy ma możliwość przeczytania wszystkich edycji AR. :thumbsup:

Naprawdę szybko działacie xD Albo to ja mam taki dar przekonywania ... :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat o gazetach typu Playboy i CKM?

Nie widzę sensu robienia tematu na forum CDA o periodykach takiego pokroju, bo nawet nie przychodzi mi na myśl o czym konkretnie można by tam dyskutować, a jak ktoś chce naprawdę o CKM pogadać to te czasopisma na pewno mają własne fora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat o gazetach typu Playboy i CKM?

A co to, jakaś manga jest? Nie no, żartuję ;). Moim zdaniem pomysł nie wypali, bo za dużo tu dzieci w wieku wczesnoszkolnym, np. taki Lokiwitcher (10lat) i weź z takim gadaj o pismach +18.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...