Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Szkoła

Polecane posty

Boże...2 miesiące nudów...całe szczęście, że 8 lipca jadę do szkoły na warsztaty( z moją wychowawczynią - będzie jaaaazda :lol: ) bo inaczej to bym oszalał z nudów.Strarsi mnie z domu nigdzie indziej nie wypuszczą(jak zawsze) - jedynym dowodem wdzięczności, że zdałem( :roll: ) była stówa od ojca i od babci(za 3 z religii, którą mi załatwiła przewodnicząca szkoły :lol: :lol: ).No ale nie narzekajmyyy...na nudy mamy CDa, Euro(w finale będzie Francja i Polska - postawiłem na nich forsę od babci :twisted: ) no i klocki LEGO. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Świnka-zgred DeBeZet
Boże...2 miesiące nudów...całe szczęście, że 8 lipca jadę do szkoły na warsztaty( z moją wychowawczynią - będzie jaaaazda :lol: ) bo inaczej to bym oszalał z nudów.Strarsi mnie z domu nigdzie indziej nie wypuszczą(jak zawsze) - jedynym dowodem wdzięczności, że zdałem( :roll: ) była stówa od ojca i od babci(za 3 z religii, którą mi załatwiła przewodnicząca szkoły :lol: :lol: ).No ale nie narzekajmyyy...na nudy mamy CDa, Euro(w finale będzie Francja i Polska - postawiłem na nich forsę od babci :twisted: ) no i klocki LEGO. 8)

To współczuję :P (warsztatów i tego że straciłeś kasę od babci :twisted: ) mnie wypuszczą gdzieś jeszcze-do sklepu i z powrotem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ?Sotha_Sil?

U mnie też już klasa się rozpadła i tak samo byliśmy razem 9 lat, a z niektórymi 10 (bo zarówka) :( . Pożegnaliśmy się imprezką na działce u qmpla . Całkiem fajnie było i z humorkiem :) . Potem jak o 24 na rynek poszliśmy to nauczycieli 4 spotkaliśmy, a oni do nas coś takiego : „pijcie ile chcecie” i gadaliśmy z nimi jak z qmplami :) (czyt. Byli nawaleni na całego :P ). Heh... tak głupio i dziwnie teraz będzie do nowej klasy iść...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oceny mam takie:

:arrow: Polski- 5

:arrow: Matma- 5

:arrow: Anglik- 5

:arrow: Fiza- 5

:arrow: Chemia- 5

:arrow: Biola- 5

:arrow: Gegra- 6

:arrow: Hista- 6

:arrow: WOS- 5

:arrow: Informa- 6

:arrow: Plastyka- 6

:arrow: Wf- 6

Chyba wszystko :wink: A jako nagrodę dostałem "Leksykon bitew", opisanych jest w nim ponad 1100 bitew! O jeah :twisted:

Moje oceny:

:arrow: Matematyka-5

:arrow: Polski-6

:arrow: Angielski-6

:arrow: Historia-6

:arrow: WF-6

:arrow: Muzyka-6

:arrow: Technika-6

:arrow: Plastyka-6

:arrow: Informatyka-6

:arrow: Przyroda-6

:arrow: Zachowanie-wzorowe

Średnia-5,9:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było najgorzej, każdy czy zdał czy nie zdał, czy miał średnią 5,9 czy -1 :wink: dostawał czekoladę :( (i to nie jakąś prawdziwą, tylko przeterminowaną z biedronki :wink: ). Ale już złożyłem papiery do innej budy :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia-5,9:(

Skąd to ' :( ' ? ? ? Każdy za taką średnią dałby się pociachać, a tutaj jakieś niezadowolenie. Rozumiem ambicje i tak dalej, ale to już jest dla mnie gruba przesada... Wyścig szczurów normalnie :?

To niezadowolenie jest z tego, że jakby się nam nie zmieniła nauczycielka Matmy to bym miał 6,0. A teraz skończyłem szóstą klasę SP. Dostałem chyba 2 kg nagród:D Powiem wam jeszcze jedno. Moje oceny z polaka to 9 szóstek i 5 piątek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia-5,9:(

Skąd to ' :( ' ? ? ? Każdy za taką średnią dałby się pociachać, a tutaj jakieś niezadowolenie. Rozumiem ambicje i tak dalej, ale to już jest dla mnie gruba przesada... Wyścig szczurów normalnie :?

To niezadowolenie jest z tego, że jakby się nam nie zmieniła nauczycielka Matmy to bym miał 6,0. A teraz skończyłem szóstą klasę SP. Dostałem chyba 2 kg nagród:D Powiem wam jeszcze jedno. Moje oceny z polaka to 9 szóstek i 5 piątek.

U nnie w szkole też taka jedna dziewczyna mialaby 6,0 gdyby nie baba od matmy. Tylko mi ze wszystkich osób które uczy postawiła szóstke :) Miałam średnią 5,7 a spodziewałam się 5,0. I nic się nie uczyłam!!! a co do nagród to ja też ich sporo zebrałam. Chyba najwięcej w szkole. Jeden konkurs to trzeci raz z rzędu wygrałam. Ale szkolny :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)
Średnia-5,9:(

Skąd to ' :( ' ? ? ? Każdy za taką średnią dałby się pociachać, a tutaj jakieś niezadowolenie. Rozumiem ambicje i tak dalej, ale to już jest dla mnie gruba przesada... Wyścig szczurów normalnie :?

To niezadowolenie jest z tego, że jakby się nam nie zmieniła nauczycielka Matmy to bym miał 6,0. A teraz skończyłem szóstą klasę SP. Dostałem chyba 2 kg nagród:D Powiem wam jeszcze jedno. Moje oceny z polaka to 9 szóstek i 5 piątek.

Ja wale co za ludzie...Niezadowolenie z takiej sredniej :shock: To ja nie wiem ile Ty musiales sie uczyc jezeli taka srednia Ci nie pasuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak podniecacie - zdobycie takiej średniej w podstawówce nie jest aż tak trudne - wystarczy spełnić trzy podstawowe warunki: 1. Chodzisz na WSZYSTKIE kółka, bez względu na to, czy ich tematyka cię interesuje, czy nie. 2. Bierzesz udział we WSZYSTKICH konkursach, jak wyżej. 3. Cały czas trzymasz rękę w górze, a jak nie znasz odpowiedzi, a nauczycielka każe ci odpowiedzieć, to zawsze możesz powiedzieć "zapomniałem, co chciałem powiedzieć" :wink: Ja korzystałem z tych zasad i miałem na koniec 6. klasy średnią 5.5 :)

p.s. Podkościelny - zobaczymy jaką będziesz miał średnią w gimnazjum i dopiero zobaczysz, jaka tam jest ciężka harówa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem średnia (szkoła) i zacznie się olewactwo skutkujące średnią (niższą :)) No, sorry, ale prawdziwa jazda zaczyna się na minimum gimnazjum (mam rację? bo mnie ta "przyjemność" ominęła) Wtedy dopiero przekonacie się co to weekend (nie mówiąc o innych "wolnych") i docenicie, że takie coś wymyślono :D Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem średnia (szkoła) i zacznie się olewactwo skutkujące średnią (niższą :))

Ejhm... nom... tentego, jakby to tak *dlubanie czybkiem buta w ziemi i niewinny wzrok* No jakoś tak wychodzi, noooo :)

A ja ze swojego miejsca pragnę złożyć gratulacje wszystkim, kto uzyskał promocję do następnej klasy (ja też zdałem). ;)

Kurde! Zdolny jesteś, że nie pogadasz! Zupełnie tak jak ja, coż za zbieg okoliczności! :D

HURAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEE. KONIEC SZKOŁY. WAAAAAAAAAAKKKKAACJEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HURA, HURA, HURa, HURa. Przpraszam poniosło mnie, ale dziewczyny, piwo i papierosy czekają. Nie ma co zwlekać!!!!!

Ekhm.... no... a z resztą :roll:

Koniec roku nie oznacza swobody, wakacje też wymagają myślenia.

To czas na moje oceny. Nie ma się czym chwalić, słabo mi poszedł ten rok, ale klasa maturalna najważniejsza.

Polski- 4

Niemiecki- 4

Anglieski- 5 <- wielka porażka

Historia- 3

WOS- 5

Matematyka- 3

Fizyka- 4

Chemia- 3

Biologia- 5

Geografia- 4

Przedsiębiorczość- 5

Technologia informacyjna- 6 <- z tego jestem dumna

Przetwarzanie informacji- 6 <- --||--

WF- 6 <- to jest największy LOL, bo ja się na WF normalnie nie nadaję

PO- 5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak podniecacie - zdobycie takiej średniej w podstawówce nie jest aż tak trudne - wystarczy spełnić trzy podstawowe warunki: 1. Chodzisz na WSZYSTKIE kółka, bez względu na to, czy ich tematyka cię interesuje, czy nie. 2. Bierzesz udział we WSZYSTKICH konkursach, jak wyżej. 3. Cały czas trzymasz rękę w górze, a jak nie znasz odpowiedzi, a nauczycielka każe ci odpowiedzieć, to zawsze możesz powiedzieć "zapomniałem, co chciałem powiedzieć" :wink: Ja korzystałem z tych zasad i miałem na koniec 6. klasy średnią 5.5 :)

p.s. Podkościelny - zobaczymy jaką będziesz miał średnią w gimnazjum i dopiero zobaczysz, jaka tam jest ciężka harówa...

Po pierwsze... Nie chodziłem na żadne kółka ani SKSy, po drugie... wziąłem udział tylko w szkolnym konkursie z anglika(2 miejsce), ucze się pół godziny dziennie albo na sprawdziany a warunkiem którego używałem było słuchanie na lekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie! Wielu może tylko pomarzyć o takich wynikach :) (to do tej pani na górze) Widzę, że umysł humanistyczny lekko przeważa. I dobrze. Nie lubimy przedmiotów ścisłych :P No właśnie, więcej tu humanistów czy ścisłowców? Jakby nie było, uzupełniać się trzeba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz moje oceny (od razu mówię - po pierwszej klasie liceum)

polak - 4

majza - 4

ang. - 4

niem. - 4

hist. - 4

biol. - 3

geogr. - 3

fiz. - 4

chem. - 4

PO - 4

Inf - 5 (hihi)

WF - 5

i powiem ze jestem z nich ZADOWOLONY. więc nie pitolić tu o srednich 5.x

bo u mnie nie ma wyżej niż 4.5 (klasa humanistyczna)

moja średnia to 4.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie! Wielu może tylko pomarzyć o takich wynikach :) (to do tej pani na górze) Widzę, że umysł humanistyczny lekko przeważa. I dobrze. Nie lubimy przedmiotów ścisłych :P No właśnie, więcej tu humanistów czy ścisłowców? Jakby nie było, uzupełniać się trzeba...

Ja jestem od wszystkiego. Wychodzę z założenia, że warto widzieć trochę tego, trochę tamtego, wtedy łatwiej się gada z ludźmi :) Sama określam się jako ścisłowiec humanista. Interesuję się komputerami, ale jak przychodzi matematyka, albo fizyka to spadam gdzie pieprz rośnie. Dlatego mam wielki problem z tym gdzie isc na studia :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od wszystkiego. Wychodzę z założenia, że warto widzieć trochę tego, trochę tamtego, wtedy łatwiej się gada z ludźmi :) Sama określam się jako ścisłowiec humanista. Interesuję się komputerami, ale jak przychodzi matematyka, albo fizyka to spadam gdzie pieprz rośnie. Dlatego mam wielki problem z tym gdzie isc na studia :?

Szczerze mówiąc to ja też miałem (mam) podobny problem. :? Polega on na tym, że mam o części umysł ścisły (matematyke, fizyka niee :? ) a z drugiej strony lubie też geografie :) Nie wiedzialem na co sie zdecydować, bo wiedziałem że jestem za słaby na jakąśtam politechnike, czy coś w tym stylu i za słaby też np na UJ na geografie. Więc wybrałem coś pośredku, czyli uczelnie ekonomiczne. :)

Własnie jutro wyjeżdżam pierwsze do Krakowa na egzaminy na Akademie Ekonomiczną (test z matematyki i angielskiego), i zaraz po tym jade do Warszawy i już na następny dzień, czyli we wtorek zaczynam egzaminy na SGH (bedzie ich troche: wtorek-geografia, środa- matma [paskudnie zakręcona :? ], czwartek-angielski, piątek-niemiecki).

Więc zapewne mnie nie bedzie do końca tygodnia. :( Jak wróce to sie wpisze i dam znać jak poszło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę podobnie do Amadrienii, ale jednak trochę inaczej. Tzn. lepszy jestem z polskiego, starzy i nauczyciele mówią, że mam łatwość przelewania swoich myśli na papier i bez większych błędów. Ja jednak polskiego specjalnie nie lubię, za to uwielbiam matematykę [chemii i fizyki nie znoszę - więc znowu na odwrót :wink: ]. W tym roku udało mi się z matmy skończyć z 5, ale zwykle była to 4, podczas gdy z jumanistycznych miałem piątki. Nie wiem na czym to polega, ale jest spoko . No oczywiście informatyka jest niczego sobie, zwłaszcza, że wygrałem już kilka konkursów programistycznych i web'owych :lol: [co?, ja się chwalę?? - wydaje wam się :D ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając na chwilę do średniej i w ogóle ocen... Czasem myślę sobie, że po części mijają się z celem. Zwłaszcza jeśli chodzi o studia i maturę. Jedna dziewczyna z mojej szkoły miała maturalną średnią 6.0... i nie dostała się na wybrane studia. Zdawała na 3 kierunki :? Czyli numerki w dzienniku nie są aż takie ważne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
p.s. Podkościelny - zobaczymy jaką będziesz miał średnią w gimnazjum i dopiero zobaczysz, jaka tam jest ciężka harówa...

Nie strasz chłopaka, bo się załamie. :wink: W gimnazjum trudno nie jest, w gimnazjum jest bardzo trudno. :twisted: (nie bierz tego zbytnio na serio :D)

A ja ze swojego miejsca pragnę złożyć gratulacje wszystkim, kto uzyskał promocję do następnej klasy (ja też zdałem). :wink:
Kurde! Zdolny jesteś, że nie pogadasz! Zupełnie tak jak ja, coż za zbieg okoliczności! :D

No nie. Cóż za sytuacja. Ja też zdałem. To nas jest już trójka. :D

Co do nauki wybranych przedmiotów to staram się uczyć wszystkiego. Czy to przedmiot humanistyczny, czy matematyczno-przyrodniczy to trzeba się przykładać. No i się oczywiscie przykładam (tak trochę:D). Nie idzie mi za to zupełnie z języków obcych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Go nie straszę - ja tylko ostrzegam :twisted: Aha - zauważyłem, że wszyscy podają swoje oceny, a więc ja nie pozostanę dłużny:

J. polski - 5

J. angielski - 6

Matematyka - 6

Historia - 5

Biologia - 6

Geografia - 5

Fizyka - 5

Chemia - 4 :evil:

Informatyka - 5 :evil:

W-f - 5 :D

Religia - 5

Plastyka - 5

Koss (ospowiednik WOSu) - 5

Średnia - 5.17. Nie jest źle, ale mogło być lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja 2 lipca dowiem się, gdzie się dostałem do liceum :roll: Szczerze mówiąc jakoś mi się nie spieszy do tego dnia.

A co do ocen no to i ja je mogę podać :wink:

J. polski - 4

J. angielski - 4

Matematyka - 4

Historia - 5

Biologia - 4

Geografia - 4

Fizyka - 4

Chemia - 4

Informatyka - 6

W-f - 4 :?

Religia - 5

Plastyka - 4

WOS - 6

Technika - 4

Muzyka - 5

Średnia bez religii - 4.43 Jak na mnie, to całkiem nieźle, w końcu troszke się uczyłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MiszczJan

Nie zamierzam nikogo nudzić moimi ocenami - powiem tyle - jestem humanistą, mam 6 z anglika i 5 z polaka i średnią 4,75. Tyle, że naciągałem z chemii 2 na 5. Taką mamy kopniętą nauczycielkę. :)

Kurcze dzisiaj pierwszy dzień "robotniczy" a bez szkoły. Fajnie się czuję. Zaraz pojadę rower naprawić, wpadnę do kumpla, oddam film, może odwiedzę innego. Potem poczytam Harrego Pottera I (jako fan załatwiłem u siory z Londynu w twardej po angielsku). I zacznę spisywać rzeczy, które wezmę do Grecji. Kurna, Akropol zobaczę w tym roku... nie mogę się doczekać.

To może w wątku szkoła w wakacje popiszemy o planach wakacyjnych (pomijając zjazd, bo on ma swój topik. Chyba mnie notabene nie puszczą... ale obiecali, że za rok!! :-) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planów wakacyjnych - ja jadę w tym roku na kolonię językową z English Unlimited do Durbaszki - to 200m od granicy Polski ze Słowacją. Mam nadzieję, że będzie fajnie... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...