Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Szkoła

Polecane posty

Gość Popa w mieście

Podstawówka była jeszcze do zniesienia ale gimnazjum to beznadzieja, nienawidze swojej szkoły, jest beznadziejnie beznadziejna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Carti

O, szanowny Qn'iku, widzę, że Ty jednak doceniłeś mój pomysł :). Proponuję wobec tego przenieść się z dyskusją na temat egzaminów do tego wątku.

Nie lubię szkoły, choć sobie dobrze w niej radzę. Jestem teraz ciekaw, jak będzie w liceum... Prawdopodobnie towarzystwo fajniejsze, a z nauką gorzej, tzn. trudniej. Takie mam przypuszczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan
Twoj pomysl ;) To chyba bedzie teraz najpopularniejszy topic na forum :] Hej no szkola nie jest taka zla, (gdyby nie dodatkowe jezyki grr... Jak ja nie znosze wloskiego...) kumpli masz, jaja se robisz, troche sie uczysz (w III gimnazjum niewiele.. wiecej sie uczylem w II) i jest git :] I plz nie zwalajcie wszystkiego na nauczycieli.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jak tam po egzaminach ? jak dla mnie human był prosty bo o modzie (temat przewodni w Uckim) chyba każdy coś wie :D a i pytanie które mnie rozwaliło

"okres do którego odnosi się zdanie

okres gdy hitlerowskie niemcy panowały na ziemiach polskich...

to

-1939-1945

-1798-1918

-1917-1919

-1969-1989

a najlepsze jest to że parę osób podało odpowiedź B - 1798-... nie ma to jak wiedza historyczna :D

(aha i pytanie mogło mieć nieco inną formę ale sens zachowało)

na ile pkt. liczycie ? ja tak koło 40 :D z humana :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fr0nieK

Mam pytanko. Gdzie można znaleźć odpowiedzi do testu humanistycznego? I czy już dzisiaj będą? Bo se szukam, szukam i odnaleźć nie moge.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers
dobra jak tam po egzaminach ? jak dla mnie human był prosty bo o modzie (temat przewodni w Uckim) (..)

na ile pkt. liczycie ? ja tak koło 40 :D z humana :D

spoks w Slaskim w Gliwicach byl ten sam temat przewodni i pewnie te same pytania bo akurat to mialem

i tez licze na 40 z humana:D

jutro bedzie jazda bo mat-przyr sie szykuje :D

do rozprawki nawet Dune wrzucilem :D ja to mam talent :D(do zaproszenia dodalem akcent z Discworld :D)

a zreszta gim to czysta zaje##*^! :D fumfle, dziewczynki, zero nauki (no prawie zero) i jaja se czlowiek porobi ;-) a jak dobry wychowawca sie trafi to juz naprawde odjazd

(u mnie tak jest :D)

pozdrofki dla ALL gimnazjalistow z klas trzecich i piszacych te koszmarne egzaminy

I...... j%$!c Łybacka !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przenosimy dyskusję...........

Obraz mi się przypomniał... :( Cholercia, to było dosyć trudne. Jak wzięliscie to pytanie na samej górze? Chodziło o fakty dot. obrazu.... JA zaznaczyłem "D" i myślę, ze to zła odp. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karjax

A ja chodzę do drugiej gim. (leszcz ze mnie) i mam dzisiaj wolne, i jutro też :D Ale nie mam się co cieszyć bo w piątek.... HO HO sprawdzian z niemieckiego (to mój znienawidzony przedmiot), a dalej:

- poniedziałek, sprawdzian z WOS'u

- wtorek, sprawdzian z Chemii

- środa, sprawdzian z matematyki

- czwartek ?

I z tego wszystkiego najgorszy będzie niemiecki, (jak ja nie cierpię kuć ze slówek). Druga gimnazjum to masakra, tylko kucie, kucie, kucie, kucie.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers
Dobra, przenosimy dyskusję...........

Obraz mi się przypomniał... :( Cholercia, to było dosyć trudne. Jak wzięliscie to pytanie na samej górze? Chodziło o fakty dot. obrazu.... JA zaznaczyłem "D" i myślę, ze to zła odp. :roll:

to o tym Diego jakims tam .... hmm ja chyba B zaznaczylem (ta moja pamiec :(

a co do kucia to zalezy od podejscia i nauczyciela :(

niestety jak trafisz na pajaca to przechlapane :/

ale spoks wez na looz i nie kuj tylko na logike bierz bo potem na egzaminie se nie poradzisz (ja tak sie ucze na logike oczywiscie o ile sie ucze)

Takie jest moje zdanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym o obrazie na pewno odpadało B i C bo w pytaniu było gdzie są FAKTY a w tych dwu było odpowiednio "myślę że" i "sądzę że" czyli jest to opinia a nie fakt, a sam zaznaczyłem D choć teraz myślę że powinno być A - to z tym że malarz malował wiele obrazów na dworze ...

hmm a w rozprawce moja standardowa grupa trzymająca władzę i czasopisma :D to znaczy

Władca, Kamienie na szaniec, Pan Tadeusz i Krzyżacy, a nie użyłem mojego ulubionego motywu Obcy i Ufo :D bo jakoś niestety nie pasował mi :D ale przynajmniej zaproszenie odbywa sie w spodku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karjax

[quote="*P* Flakers

a co do kucia to zalezy od podejscia i nauczyciela :(

niestety jak trafisz na pajaca to przechlapane :/

ale spoks wez na looz i nie kuj tylko na logike bierz bo potem na egzaminie se nie poradzisz (ja tak sie ucze na logike oczywiscie o ile sie ucze)

Takie jest moje zdanie

Wiadomo, ale z tego (cenzured) niemieckiego nie da się nic wziąć na logikę, z WOS'u z Chemii i Matmy.. to tak, oczywiście. Zawsze się staram brać na logikę, ale i tak trzeba duużo kuć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fr0nieK

Jeśli chodzi o ten obraz, to była ta odpowiedź w której nie było żadnych słów: myślę, uważam, moim zdaniem. U mnie poprawna była odpowiedź A, ale jak widze nie wszyscy zauważyli że były 3 różne grupy testu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym o obrazie na pewno odpadało B i C bo w pytaniu było gdzie są FAKTY a w tych dwu było odpowiednio "myślę że" i "sądzę że" czyli jest to opinia a nie fakt, a sam zaznaczyłem D choć teraz myślę że powinno być A - to z tym że malarz malował wiele obrazów na dworze ...

Ta... Też mam teraz wątpliwośći.. Jutro Gazeta Wyborcza będzie miała rekordową sprzedaż coś tak czuję. :D

A co ćwiknęliście z pytaniem o te drzwi na obrazie? Ja zaznaczyłem... no właśnie jakie były odpowiedzi? :P Chyba jednak D...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to te drzwi "zamykały kompozycję..." coś takiego że dzięki nim kończył się obraz z tyłu, a co z tym światłem ? to że pada nierównomiernie na wszystkich ??

a i na ilenapisaliścierozprawke,bo mi zajeła dokładnie stronę :D :=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten obraz, to była ta odpowiedź w której nie było żadnych słów: myślę, uważam, moim zdaniem. U mnie poprawna była odpowiedź A, ale jak widze nie wszyscy zauważyli że były 3 różne grupy testu.

Dokładnie nad tym samym się zastanawiałem. Ktoś rzucił, że były rózne testy, ale to w sumie nie mozliwe, bo karty z pytaniami zamknietymi sprawdza komputer. A na kartach zamkniętych nie było żadnej informacji o grupach testów. W rogu był czarny kwadrat, moze to..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan
w tym o obrazie na pewno odpadało B i C bo w pytaniu było gdzie są FAKTY a w tych dwu było odpowiednio "myślę że" i "sądzę że" czyli jest to opinia a nie fakt, a sam zaznaczyłem D choć teraz myślę że powinno być A - to z tym że malarz malował wiele obrazów na dworze ...

Odpowiedz dobra to D. Akurat mielismy lekcje o tym w poniedzialek. Hmm to byla odpowiedz ze nadaje glebie? Czy to to pytanie z oswietlaniem? Bo na pewno to nie bylo z tym ze malowal na dworze krola.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten obraz, to była ta odpowiedź w której nie było żadnych słów: myślę, uważam, moim zdaniem. U mnie poprawna była odpowiedź A, ale jak widze nie wszyscy zauważyli że były 3 różne grupy testu.

Dokładnie nad tym samym się zastanawiałem. Ktoś rzucił, że były rózne testy, ale to w sumie nie mozliwe, bo karty z pytaniami zamknietymi sprawdza komputer. A na kartach zamkniętych nie było żadnej informacji o grupach testów. W rogu był czarny kwadrat, moze to..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to była jedna grupa tylko, a kwadraty to są "kotwice" dzięki którym program który obrabia te testy w kompie wie za co ile pkt sie należy uczniakowi i po to aby nie odczytał na przykład odwrotnie (po to trzy u góry a dwa na dole i jeden kolorowy po prawej był)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to te drzwi "zamykały kompozycję..." coś takiego że dzięki nim kończył się obraz z tyłu, a co z tym światłem ? to że pada nierównomiernie na wszystkich ??

a i na ilenapisaliścierozprawke,bo mi zajeła dokładnie stronę :D :=)

Napisałem całą długość wyznaczonego miejsca. A ze światłem to walnąłem odpowiedź o coś tam ze światłem, że nierównomirnie pada na wszystkich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z rozpędu napisałam o egzaminach w fos2, ale skopiuję tutaj ;)

"Rozprawka była extra :) Nie ma to jak rozpisać sie o Gollumie albo Carycy Katarzynie :P

A.L.>> Z tym wiekiem zbyt nie wiedziałam... napisałam XIX. "

Aha, WaFeL, co do tabelki... to się chyba pomyliłeś. Te perfumy są od kształtu kolumny jońskiej [st. Grecja], a okładka płyty od peruki Kleopaty.[st. Egipt].

EDIT> Ja zaznaczyłam też ze światłem, ze pada nierównomiernie na kobiety i mężczyzn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.L.>> Z tym wiekiem zbyt nie wiedziałam... napisałam XIX. "

Ja najpierw napisałem XIX, lecz poźniej przeprawiłem na XVIII i myślę, żę to był rozsądny wybór. :roll:

Aha, WaFeL, co do tabelki... to się chyba pomyliłeś. Te perfumy są od kształtu kolumny jońskiej [st. Grecja], a okładka płyty od peruki Kleopaty.[st. Egipt].

E tam. :D Myślę, żę jednak mogą mi to uznać, w końcu tyle się naczytałem o Kleopatrze. :) Ale te włoski - pierwsze skojarzenia przyszło mi właśnie z faraonem. :D

EDIT> Ja zaznaczyłam też ze światłem, ze pada nierównomiernie na kobiety i mężczyzn.

To chyba mamy dobrze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wiekiem napisałem że XVIII (18) bo tam było na końcu tekstu z PT że wg. Podkomorzego to przez Francuszczyzne polacy stracili niepodległość a stało się to o ile dobrze pamiętam w 1798 czyli jeszcze w XVIIIw. a nie w XIXw.

a wy czemu tak a nie inaczej ?

też napisałem że perfumy -> kolumna recka

fryz na okładce -> egipt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...