Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artez

Heroes of Might & Magic III

Polecane posty

mam problem normalnie wlanczam gre, zaczynam kampanie i gdy skoncze kolejke (dam koniec kolejki) to mi wychodzi :( czy moze mi ktos powiedziec dlaczego tak sie dzieje :?: mam win xp i czy ktos moze mi podac adres strony z ktorej moge sciagnac patcha do herosa :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem normalnie wlanczam gre, zaczynam kampanie i gdy skoncze kolejke (dam koniec kolejki) to mi wychodzi :( czy moze mi ktos powiedziec dlaczego tak sie dzieje :?: mam win xp i czy ktos moze mi podac adres strony z ktorej moge sciagnac patcha do herosa :?:

Czy wyłącza się ciągle w tym samym miejscu? Jeśli tak to miałem taki sam problem i powodem była uszkodzona płyta. Tyle jeśli chodzi o grę z płytą. Jeśli chodzi o grę bez płyty to u kolegi widziałem bład związany z tym, że płyta z której instalował nie miała(?) jakiegoś pliku czy czego tam, w każdym bądź razie, gdy wchodził do któregoś budynku w Twiedzy, gra mu się wyłączała. Może to oto chodzi w twoim przypadku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to nie ten problem z twierdza, a plyta ryski nie ma zreszta kiedys mi normalnie chodzilo lecz musialem przeinstalowac windowsa :( a mozecie mi przypomniec gdzie sie wylanczalo autosave'a :?: bo zem se zapomnial :lol:

dodano 16.09.2004 09:40

QRDE znalazlem ryske na plycie :evil: moze to jednak dla tego :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie jaki jest najnowszy pacz do 3,5(WoG)? Ja mam 3.57f i niemoge grać przez neta, chyba przez ten pacz, moglibyscie mi pomuc?

P.S Jak zrobić by co tydzień w siedzibie jednostki 7 poziomu w zamku można było kupić i 8 poziom? Kiedyś tak miałem ale po zmianie ustawień znikło mi to i niewiem jak do tego powrucić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze mam problem z misją w drugiej kampani - Samarytanin (dodatek Wake of Gods). Misja to uratuj Behemota. Otóż czy ktoś mógłby mi podać strategie na te misję. Zaczynam z dwoma Behami strzelcami mrozu (tymi białymi) i miastem Barbola. uruchamiam trzy obeliski i wychodze przez portal i tu kończy mi się inwencja bo obojętnie do którego portalu wchodzę później to:

1. Wyjeżdżają ziomki z min. 5 jednostkami 8 poziomu

2. nie mogę siedzieć u siebie w zamku bo nie ma tam tylu kopalni żeby rozruszać zamek

3. Potworki na mapie to poziomy 6-8 i praktycznie wszystkie mnie klepią

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a nie jest to przypadkiem pierwsza ta która zaczynasz ze scrollem Armageddonu? klucznik jest troche wczesniej chroniony przez Archanioly jak wyjdziesz z podkopu to zakup na mapie ghosty i zdobadz miasto btw zombiaki daja wskazowki co i jak masz robic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przejść pierwszą misje w tej kampaniji gdzie to duze miasto jest i sie na początku ma tylko jednego żołnieża jestem wlasnie kolo tych ptaków i mam maga i zołnieza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a nie jest to przypadkiem pierwsza ta która zaczynasz ze scrollem Armageddonu? klucznik jest troche wczesniej chroniony przez Archanioly jak wyjdziesz z podkopu to zakup na mapie ghosty i zdobadz miasto btw zombiaki daja wskazowki co i jak masz robic.

No niby dają wskazówki ale zrobiłem wszystko i nic nie moge więcej. Zająłem miasto i cały teren aż do tej bramy przez którą co jakiś czas komp się wdziera ale baty dostaje;). Co robić???:)

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplem mam inny problem: gramy sobie normalnie w AB przez TCP/IP

i wszystko jest w porządku aż nie dojdzie do starcia między naszymi oddziałami. Po paru turach nie możemy wykonać ruchu bo u niego jest że teraz moje elfy albo coś tam a ja widzę że teraz jego krasnoludy czy inne karyple. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przejsc pierwsza misje pierwszej kampani w WoG? droge zagradzaja mi krzyzowcy i nie bardzo umiem ich przejsc...help!!!
Może zbyt długo nie grałam w HoMM3, ale co to jest WoG? Bo ja kojarzę tylko dodatki takie jak SoD i AB oO A co do krzyżowców- albo poszukaj innego wyjścia, albo przeczekaj tydzień-dwa żeby sobie wzmocnić armię(o ile tylko masz swój zamek). Ewentualnie, jeżeli żadna z tych możliwości ci nie pasuje, proponowałabym- o ile masz tylko łuczników - zestrzelić denerwujących krzyżowców przy okazji rzucając przyjemnymi zaklęciami takimi jak klątwy(spowolnienie) i typowo ofensywnymi(jak np. magiczna strzała itd).
Ja z kumplem mam inny problem: gramy sobie normalnie w AB przez TCP/IP

i wszystko jest w porządku aż nie dojdzie do starcia między naszymi oddziałami. Po paru turach nie możemy wykonać ruchu bo u niego jest że teraz moje elfy albo coś tam a ja widzę że teraz jego krasnoludy czy inne karyple.

Hm, a każdy z was ma zainstalowany AB? Jeśli mimo to wam nie działa, spróbujcie może inaczej zagrać - choćby przez Spy Arcade :?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zbyt długo nie grałam w HoMM3, ale co to jest WoG? Bo ja kojarzę tylko dodatki takie jak SoD i AB

WoG --> Wake of Gods, dodatek nieoficjalny, stworzony podajże rpzez wschodnich sąsiadów, jak mnie pamięc nie myli, zrobiony na wyjątkowo profesjonalnym poziomie. Nie wiem, czy ktoś się pokusił o wersję polską, ale zrobione to jest bardzo porzadnie, z wieloma dodatkami, a nawet z przerobioną "nieco" grafiką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zbyt długo nie grałam w HoMM3, ale co to jest WoG?

WoG (Wake of Gods) jest nieoficjalnym dodatkiem do HoMM3, stworzonym przez fanów. Wnosi naprawdę sporo innowacji, m.in. nowe kampanie, potwory (w większości są to poprzerabiane potwory z oryginału przez co wyglądają dość groteskowo), artefakty, zdobywanie doświadczenia przez wierzyczki w zamku oraz (chyba) przez jednostki. Do tego dochodzi spora grupa nowych herosów. Dodatek byłby całkem fajna rzeczą, gdyby nie te nieszczęsne potwory, (np. skrzyżowanie hydry ze smokiem (sic!)). Mnie on tam nie ruszył, mimo tych kilku fajnych pomysłów. Jakoś brakowało mi klimatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety twoje porady w niczym mi nie pomogly, bo dysponuje jedynie jednym chlopem i nawet nie mam ksiazki zaklec...wiec o pokonaniu krzyzowcow nie ma mowy, jednak cos tam jest ze mozna ich wcielic do jakiegos rycerza tylko ze nie bardzo wiem co zrobic...

no ale nic, mam nowy problem: probowalem zagrac w inna kampanie i wszystko ok, tym razem jakos mi szlo tylko ze dochodze do pewnego momentu ze musze wyjsc z podziemi i wtedy gra mi sie chrzani, pokazuje sie blad: ERM syntax error i cos tam dalej...

W ogole gdy zawsze biore WOGify map (w kampani) to gra mi sie chrzani, co moze byc zle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole gdy zawsze biore WOGify map (w kampani) to gra mi sie chrzani, co moze byc zle?

Właśnie to! Nigdy przenigdy nie Wogifujcie kampanii! Wogifujcie sobie mapki. Dodatek ten jest właśnie robiony pod mapki i tam sobie uzywajcie Wogifikacji. Kampy są już zwogifowane. A i jeszcze jedna ważna sprawa kampy są robione raczej w rpgowym stylu i są nastawione na wykonanie zadań a nie walkę! Są trudne trzeba po prostu robić po kolei to co sobie autor zamyślił co czasem jest frustrujące. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.strategyplanet.com/homm/wog/index.shtml

Tu masz linka do angielskiej(niestety dobrej Polskiej nie znam) strony Woga moze sie przydać jeśli nie masz.

no ale nic, mam nowy problem: probowalem zagrac w inna kampanie i wszystko ok, tym razem jakos mi szlo tylko ze dochodze do pewnego momentu ze musze wyjsc z podziemi i wtedy gra mi sie chrzani, pokazuje sie blad: ERM syntax error i cos tam dalej...

Ok ktorą kampe bo nie napisałeś! Czy masz najnowsza wersję WoG'a 3.58f z tego co pamiętam. szczerze nie wiem czego moze dotyczyc ten błąd moze sprzętowy. A i jeśli wcześniej zwogowałeś tą mapke to zagraj jeszcze raz i sprawdź czy błąd także wyskakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...