Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artez

Heroes of Might & Magic III

Polecane posty

Oczywiście ,że z legalnych:)

Heroes33.exe - Jest to plik który pozwala błąd wersji występujący podczas połączenia z innym graczem. Grę należy uruchamiać właśnie z tego pliku, działa jako crack, wiec nie potrzeba juz CD-ROM-u do uruchamiania Heroes. Prosze nie mylić go z innymi Crakami którymi zagrywa się orginalny plik exe

www.legendyheroes.webd.pl/liga/download/pliki/podstawowe/Heroes33.exe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, wszystko fajnie pięknie ,tylko problem polega na tym ,że jak próbuję otworzyć , mam komunikat- "uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, poniewaz nie znaleziono IFC20.dll . Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.

ściągałam kilka razy i nic... -.-

help.... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tłumaczenia' date=' ale ja znalazłem takie coś:
Mam problem z plikiem heroes33.exe .Gra od razu wywala się do windowsa . Plik skopiowałem do katalogu z grą.

Tzn. skopiowałeś plik z katalogu z grą do katalogu z grą?(bo nie znam innego miejsca gdzie mógłby się znaleść plik odpowiadający za uruchomienie gry,chyba że jestem jakiś niedouczony).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skopiowałem heroes33.exe do katalogu gdzie zainstalowałem herosa .

C:Program FilesUbisoftHeroes3Heroes3.exe*

Skopiowanie pliku,który znajduje się w folderze "Heroes3" do folderu "Heroes3" jest raczej mało prawdopodobnym zjawiskiem.

Mógłbyś podać dokładniejszy opis zdarzena,bo dalej nie wiem,o co ci chodzi.

*U mnie plik tak się zwie.Skąd wziąłeś to 33? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skopiowałem heroes33.exe do katalogu gdzie zainstalowałem herosa .

C:Program FilesUbisoftHeroes3Heroes3.exe*

Skopiowanie pliku,który znajduje się w folderze "Heroes3" do folderu "Heroes3" jest raczej mało prawdopodobnym zjawiskiem.

Mógłbyś podać dokładniejszy opis zdarzena,bo dalej nie wiem,o co ci chodzi.

*U mnie plik tak się zwie.Skąd wziąłeś to 33? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiowałem plik heroes33.exe do katalogu w którym mam zainstalowaną grę (D:Heroes of Might and Magic III - Zlota Edycja) . Po dwukrotnym kliknięciu na heroes33.exe pojawia się czarny ekran i gra wychodzi do windowsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzisz,nie widzę najmniejszego powodu dla którego miałbyś kopiować do katalogu z grą plik, który już się tam znajduje.

Przeinstaluj grę i uruchom ją ze skrótu na pulpicie/autoruna płyty/menu start/z czego się tam jeszcze da,jeżeli gra jest oryginalna,powinna działać ZAWSZE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...