Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skuter

WarCraft3 i FT

Polecane posty

Witam mam taki problem. otóz gra wyskakuje mi do windowsa i pojawia się komunikat:

FATAL ERROR!

Program: F:GryWarcraft IIIwar3.exe

Exception: 0xC000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:6F02D5A8

The instruction at "0x6F02D5A8" referenced memory at "0x2D5E5193".

The memory could not be "read".

Press ok to terminate the application.

Stery mam najnowsze, Ram w porządku, scan i defrag zrobiony.

Athlon 2400

płyta K7N2 delta

512 Ram kingstone

GeForce FX 5600

Jeśli ktoś zna rozwiazanie proszę o posta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem. otóz gra wyskakuje mi do windowsa i pojawia się komunikat:

FATAL ERROR!

Program: F:GryWarcraft IIIwar3.exe

Exception: 0xC000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:6F02D5A8

The instruction at "0x6F02D5A8" referenced memory at "0x2D5E5193".

The memory could not be "read".

Press ok to terminate the application.

Stery mam najnowsze, Ram w porządku, scan i defrag zrobiony.

Athlon 2400

płyta K7N2 delta

512 Ram kingstone

GeForce FX 5600

Jeśli ktoś zna rozwiazanie proszę o posta

Piracka wersja zckrackowana z podmienionym plikiem .org

Widziałem już coś takiego. Jak jeden znajomy skopiował oryginał i go "połamał" .

Pomoc?

Proszę bardzo radzę kupić oryginał!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie na BN i jak już się zakończy misja lub w trakcie gry jak wcisne zakończ misje to wywala mnie do windowsa z błędem :

==============================================================================

Warcraft III (build 6030)

Exe: c:program fileswarcraft iiiwar3.exe

Time: Jun 18, 2005 2:03:01.312 PM

User: Jack

Computer: JACEK

------------------------------------------------------------------------------

This application has encountered a critical error:

FATAL ERROR!

Program: c:program fileswarcraft iiiwar3.exe

Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:12126B10

The instruction at '0x12126B10' referenced memory at '0x00000080'.

The memory could not be 'read'.

Played Maps(4)LostTemple.w3m

Player 0 jackoi_pl Race Orc StartLoc 2

Player 1 Hopeless Race Orc StartLoc 1

Player 2 Race Undead StartLoc 2

Player 3 Race NightElf StartLoc 3

Player 4 <Unused> Race Human StartLoc -1

Player 5 <Unused> Race Orc StartLoc -1

Player 6 <Unused> Race Undead StartLoc -1

Player 7 <Unused> Race Human StartLoc -1

Player 8 <Unused> Race Undead StartLoc -1

Player 9 <Unused> Race Orc StartLoc -1

Player 10 <Unused> Race Undead StartLoc -1

Player 11 <Unused> Race Orc StartLoc -1

------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------

x86 Registers

----------------------------------------

EAX=00000000 EBX=00000000 ECX=7FF3F000 EDX=121720A8 ESI=1217EAD0

EDI=00000000 EBP=00000000 ESP=12A9FF34 EIP=12126B10 FLG=00010246

CS =001B DS =0023 ES =0023 SS =0023 FS =0038 GS =0000

----------------------------------------

Stack Trace (Manual)

----------------------------------------

Address Frame Logical addr Module

12126B10 00000000 0001:00005B10 C:Program FilesNetLimiternl_lsp.dll

----------------------------------------

Stack Trace (Using DBGHELP.DLL)

----------------------------------------

12126B10 nl_lsp.dll <unknown symbol>+0 (0x00000000,0x00000000,0x00000000,0x00000000)

itd..

Odrazu zaznaczam że jest to oryginalna wersja z wgranym patchem 1.18. Reinstalowałem gre, defragmentowałem, usuwałem błędy i nie pomogło. Proszę o pomoc bo tak się nie da grać po każdej misji mi wywala do win.

Z góry thx za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą w tym ale wydaje mi sie że masz za mało RAM-u

(memory could not be "read")albo cos jest uszkodzone.I jeszcze sprawa dot. patchy - patche sciągane NIE przez battle neta często nie mogą sie odpalic na orginałach . nie wiem czemu wiec ja sciągam tylko wersje z battle neta wtedy mam 100% pewnosci ze zadziala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że się nie ściąga przez BN, ściągałem go ze strony więc raczej od patcha to nie zależy. Kiedyś jak miałem uszkodzoną pamięć to raczej wyskakiwał mi niebieski ekran, a nie taki błąd. Myślę że to raczej przez antywirusa (PANDE) strasznie mi on zwalnia kompa przy starcie (ilość wolnej pamięci pokazuje mi 32MB!!) a odinstalować się go nie da bo jak odinstaluje to potem net mi nie działa, a komp zwalnia tak jakby był z przed 10 lat

I jeszcze jedno wywala mnie tylko po grze w BN w normalnej grze z kompem nie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczam, że mam oryginała.

Gdy włączam grę pojawia się okienko, "Uruchamiam WarCraft 3", Ok, na razie wszystko w porządku. Robi się czarny ekran i słyszę taki sygnał jakby wyskoczył błąd.... faktycznie zwykły Window$owy błąd, o wykonanej nieprawidłowej operacji..... tak jest za każdym razem.

----------

Mam na kompie 2 windowsy (na każdego inna partycja), grę zainstalowałem na XP i jak piszę wyżej nie chodzi (ani nie biega :P ), a jak próbuję odpalic ją przez 98 z partycji XP to działa, bez jednego nawet zacięcia.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jackoi

patcha jak instalowałeś, radze zainstalować ściągając ze strony battle.net/blizzard, a nie przez warcrafta. Kiedyś miałem zainstalowanego przez warcrafta to cały czas mi wywalało, spróbuj tak chyba że masz zainstalowanego.

A pozatym masz zainstalowane najnowsze sterowniki, może błąd wyskakuje przez wirusy?. Poinstaluj najnowsze sterowniki, przeskanuj kompa, ponaprawiaj błędy programami narzędziowymi. Jak nic nie pomoże zrób format to napewno pomoże :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znika mi kopalnia slota, co srobic ? (gram ludzmi)

Tak btw to piraci sa najbardziej nie zbalansowana rasa w grze, podejdzie ci taki pirat do bazy podlozy bąbke i wysadzi mi wszystko, imba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piraci? ;)

Niedawno dostałem w posiadanie W3 z dodatkiem. Ale naturalnie znalazłem problem, z którym boryka się (lub borykało ;)) wielu graczy.

Podczas hostowania gry na Battlenecie, nikt z graczy nie może wejść na moją grę. Poszperałem w informacjach i znalazłem odpowiedź - winny jest firewall a także router. FW wyłączyłem, ale ciągle walczę z odblokowaniem portów dla routera.

Moje połączenie to Neo+, a router to 'D-link'.

Aha. Wchodziłem też na oficjalną stronę D-linka poświęconą właśnie problemowi Warcrafta. Fajnie, fajnie, ale nie ma poradnika odblokowania portów dla Europejskich modeli :? .

Tak w ogóle to przepraszam za chaotyczność, ale piszę tego posta o późnej porze :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znika mi kopalnia slota, co srobic ? (gram ludzmi)

Tak btw to piraci sa najbardziej nie zbalansowana rasa w grze, podejdzie ci taki pirat do bazy podlozy bąbke i wysadzi mi wszystko, imba.

eee.. lol? pomijając błędy ortograficzne, jak ci może znikać kopalnia; i co to są piraci?! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do początku. Ja bym wszedł na Battle.net i ściągnoł patcha (1.13 nowa kampania) oraz 1.14 z tinkerem, 1.17 z Firelordem i Goblin Alhemikiem. Ew mozan wejśc na strone http://wordlofwar.net/ na której jest dużo kapani i filmów(polecam Illidians revange i the fight of heroses.

Zapomniałęs o www.campaigncreation.org

Bardzo dobra strona z kampaniami do stara i warcrafta III

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Mam problem z misją "Zmierzch Bogów" (1. Powstrzymaj Archimonda A) Powstrzymaj Archimonda przez 45 minut B) Archimonde nie może dostać się do Drzewa Świata ).Męcze się z nią już prawie tydzień i za nic nie moge jej przejść,skończyły mi się nawet pomysły co robić.W związku z tym mam do was wielką prośbę.Napiszcie jak wy przeszliście tą misje(takie mini-solucje :P ).Z góry dziękuje i pozdrawiam.

P.S Czytałem solucje tej misji na necie ale i tak nie udało mi się powstrzymać legionu :twisted:

P.S 2 Rozwalają mnie mniej więcej 16 minut do końca czasu.Baza ludzi wytrzymuje około 13-14 min więc chyba dobrze,ale wydaje mi się że baza orków ginie zdecydowanie za szybko tj około 12 min.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, po przegranej misji możesz wybrać niedostepny normalnie poziom trudności "łatwy", więc może na nim spróbuj...

Ja tą misje przeszedłem za drugim razem w prosty sposób -> cały czas produkowałem łuczniczki i nic więcej. Zdobyłem szybko kopalnie która jest (chyba) na południu, wybudowałem 5-6 drzewek do budowy łuczniczek, studnie żeby mieć max limit i posyłałem ciągle oddziały kilkunastu jednostek. Baza ludzi trzymała sie aż do przyjścia samego Archimonda (raz chyba nawet zginął). Tak samo u orków. Moja baza padła jakieś 30 sekund przed ukończeniem misji ale to wystarczająca żeby zwyciężyć :wink: (swoją baze możesz zablokować strażnikami jeśli będziesz miał nadmiar kasy, opóźni to odziały chaosu i nieumarłych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od zajęcia obu dodatkowych kopalni(na wszchodzie i zachodzie- będziesz miał dość kasy przez całą misje) potem wyślij wszystko co masz do ludzi. W mniędzyczasie produkuj łuczniczki (dużo) i jednym bohaterem przejdź się po mapie i pozbieraj dodtkowe odziały (trolle, frulbogi). Ludzie w końcu padną(jak widzisz że nic sie nieda zrobić cofaj wszystko do orków) Baze orków broni się łatwiej bo masz do niej bliżej i jesteś już rozbudowany, najlepiej stosować tam łuczniczki ze wsparciem druidów szpona/frulbogów(z obozu najemników na północnym zachodzie). Jeśli nie uda ci się obronić bazy orków, a zostało więcej niż 7-10min to może być ciężko, więc najlepiej bronić się tam do końca. Jak będiesz dobrze używał deszczu leczącego i spadających gwiazd to niepowinno być trudno utrzymać się do końca u orków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja misję tak przeszedłem. Jak najszybciej posłałem wszystkie dostępne jednostki z jedną bohaterką do obozu ludzi. Warto przy atakach wykorzystać potężny czar bohaterki, ma on symbol gwiazdu. Należy pamiętać, że w pierwszej kolejnośći przy atakach nieprzyjaciela eliminować bohaterów wrogiej strony. Warto też kupować najemników przy obozie elfów, przy czym trzeba będziem mieć do tego celu 3 kopalnie. Kiedy będziesz bronił twierdzy ludzi warto tam postawić parę budynów produkcyjnych. Ludzka baza w moim przypadku wytrzymała 17 minut. Kiedy będzie ona powoli upadać trzeba pomyśleć o postawieniu paru drzewców w obozie orków. Oczywiśćie nie należy zapominać o wsparciu walce swoimi jednostkami. Poza tym warto też umocnić swoją bazę od zachodniej strony co najmnie 12 drzewcami. Nowe jednostki posyłać cały czas do boju. Aha, nawet nie warto atakować bazę nieumarłych, sam Archimonde jest zbyt potężny, żeby go zniszczyć na tym poziomie. Jeśli baza orków padnie i zostanie ci 5 minut do końca misji to ubezpieczas swoją bazę jak możesz. Jeśli ci zostało do końca poziomu 10 minut lepiej zacznij grać od początku. Te końcowe 5 minut wydają się naprawdę bardzo długie. Minutę przed końcem będzie przeprowadzony zmasowany atak, pamiętaj, że budynki elfów też mogą walczyć. Ten moment gry jest najgorszy, dlatego warto być w końcówce uważnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja misję tak przeszedłem. Jak najszybciej posłałem wszystkie dostępne jednostki z jedną bohaterką do obozu ludzi. Warto przy atakach wykorzystać potężny czar bohaterki, ma on symbol gwiazdu. Należy pamiętać, że w pierwszej kolejnośći przy atakach nieprzyjaciela eliminować bohaterów wrogiej strony. Warto też kupować najemników przy obozie elfów, przy czym trzeba będziem mieć do tego celu 3 kopalnie. Kiedy będziesz bronił twierdzy ludzi warto tam postawić parę budynów produkcyjnych. Ludzka baza w moim przypadku wytrzymała 17 minut. Kiedy będzie ona powoli upadać trzeba pomyśleć o postawieniu paru drzewców w obozie orków. Oczywiśćie nie należy zapominać o wsparciu walce swoimi jednostkami. Poza tym warto też umocnić swoją bazę od zachodniej strony co najmnie 12 drzewcami. Nowe jednostki posyłać cały czas do boju. Aha, nawet nie warto atakować bazę nieumarłych, sam Archimonde jest zbyt potężny, żeby go zniszczyć na tym poziomie. Jeśli baza orków padnie i zostanie ci 5 minut do końca misji to ubezpieczas swoją bazę jak możesz. Jeśli ci zostało do końca poziomu 10 minut lepiej zacznij grać od początku. Te końcowe 5 minut wydają się naprawdę bardzo długie. Minutę przed końcem będzie przeprowadzony zmasowany atak, pamiętaj, że budynki elfów też mogą walczyć. Ten moment gry jest najgorszy, dlatego warto być w końcówce uważnym.

Do tego wszystkiego dołożę jeszcze że należy niemal cały dostępny teren zabudowywać prastarymi obrońcami, nie ma co się czaić, gdzie nie ma miejsca to wywalać drzewa balistami i bunkrować się jak się da. Obaj bochaterowie na początku gry do bazy ludzi spadające gwiazdy i leczący deszcz dają radę, ciągłe uzupełnianie poległych nowymi jednostkami -głównie łuczniczki ale przydają się też driady i ich zdolności. Mnie osobiście udało się wytrzymać w bazie ludzi prawie 18 minut. Potem nawet nie musiałem za bardzo się wysilać w bazie orków, która i tak dosyć szybko padła, nie miało to już niemal znaczenia bo na tyle spowolniłem wspomniany ostatni atak, że po upływie czasu na obronę większość bazy elfów była nienaruszona. A podobno są ludzie którzy utrzymali się do końca w bazie ludzi...

Pzdr...

k_T...

EDIT: Nie jestem jakimś Warcraftomaniakiem;) ani nawet dobrym graczem, ale stosując tą taktykę udało mi się przejść tę misję za pierwszym razem <o wiele trudniejsza moim zdaniem jest misja Undeadów w której broni się tego lisza, nie pamiętam już jak mu było...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

zamierzam sobie kupić używany W3 Battlechest z zagranicy (zależy mi na eng wersji) do grania na BN. jeżeli poprzedni właściciel grał na battle.net, to czy BN nie potraktuje mnie jak pirata?

a w temacie ostatniej misji NE - bazę ludzi można w zasadzie bronić do czasu, gdy będzie się miało obsadzonych orków (+ miny goblinów ze sklepu obok) - łuczniczki przede wszystkim, parę driad i duużo studni... kiedy Archimonde biegnie do góry, można mu pod nos podstawiać po 1 ludziu - gośc nie przepuści okazji do rozwalenia 1 łucznika, i straci kilka sekund :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie powinieneś mieć problemów z graniem w wersję anglojęzyczną, o ile poprzedni właściciel okaże się uczciwy, czyli nie spisze CD-Keyów i nie będzie dalej na nich grał (dla pewności możesz go poprosić, by przekazał Ci swoje konto lub je skasował). Możesz go poprosić, by wraz z grą przesłał Ci dowód jej zakupu (z miejsca, gdzie kupił grę) - jakby Blizzard miał jakieś wątpliwości, to będziesz mógł im zawsze wysłać skan rachunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arch Angel of Chaos
Ehh.Przepraszam za niepełne pytanie.Chodziło mi o poradnik do kampani TFT.

Cóż najprościej wejść na >>>www.google.pl<<< wpisać "solucja do Frozen throne" i kliknąć ok :wink:

PS. Spotkaliscie sie ostatnio z problemem cheaterów na bn? Ostatnio potyka mnie to bardzo często i niemal za każdym razem przegrywam gdy po pięciu minutach wróg zasypuje mnie 30 gryfami i 2 hero na 10 levelu:/

(Sam mam trainera działającego na bn ale go nie używam bo jestem uczciwy.)

A co do CD-Keya to sam gram z kumplem na jednym i nie ma problemu tylko jak on siedzi na bn to ja nie moge wejść i na odwrót. Ale to chyba logiczne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...