Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skuter

WarCraft3 i FT

Polecane posty

Gość Marcus Antonius

Sorry masz rację. Ale spróbuj zrozumieć biednego gracza który 40 zł miesięcznie (a nowy orginalny Warcraft 3 FT kosztuje min 69+koszty wysyłki ok 12). Staram się przerzucać na orginałki ale no wiesz... Polska mimo wszystko nie jest zbyt bogatym krajem i nikt zbyt wiele kasy nie ma. Więc piszcie orginałki do 60 zł (nie zmieniłem poprzedniego posta żeby Szaitis nie wyszedł na kretyna)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark_Sanguinius
Sorry masz rację. Ale spróbuj zrozumieć biednego gracza który 40 zł miesięcznie (a nowy orginalny Warcraft 3 FT kosztuje min 69+koszty wysyłki ok 12). Staram się przerzucać na orginałki ale no wiesz... Polska mimo wszystko nie jest zbyt bogatym krajem i nikt zbyt wiele kasy nie ma. Więc piszcie orginałki do 60 zł (nie zmieniłem poprzedniego posta żeby Szaitis nie wyszedł na kretyna)

Zbyt wiele kasy nie ma- moze to i prawda, ale okradanie firm nie jest w porzadku... :evil: skoro 40zl miesiecznie, to niech wytrzyma te 2 miesiace i juz! Ma 80zl i stac go na TFT...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus Antonius
Sorry masz rację. Ale spróbuj zrozumieć biednego gracza który 40 zł miesięcznie (a nowy orginalny Warcraft 3 FT kosztuje min 69+koszty wysyłki ok 12). Staram się przerzucać na orginałki ale no wiesz... Polska mimo wszystko nie jest zbyt bogatym krajem i nikt zbyt wiele kasy nie ma. Więc piszcie orginałki do 60 zł (nie zmieniłem poprzedniego posta żeby Szaitis nie wyszedł na kretyna)

Zbyt wiele kasy nie ma- moze to i prawda, ale okradanie firm nie jest w porzadku... :evil: skoro 40zl miesiecznie, to niech wytrzyma te 2 miesiace i juz! Ma 80zl i stac go na TFT...

Prawda... Tylko tak się nieszczęśliwie zbiegło, że najpierw dostałem Reign of Chaos (orginałka) pogiercowałem miecha czy dwa i patrzę na nowego CDA... Warcraft. A że jestem typowym strategiem (multilotek RuLez :D) oczywiście kupiłem. I znowu zasiadłem do kompa z zapałem (innych gier oprócz strategi nie ruszam). Lecz tym razem trochę się zawiodłem. Tym czego mi brakuje jest wciągająca fabuła. Więc teraz poluję na TFT. Jeżeli ta giera mnie nie wciągnie to THE END, kompa nie ruszam do dwudziestki

BTW. Nie wie ktoś skąd można ściągnąć demko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro sprawa piractwa zamknięta to mogę się udzielić......... otóż mam problem tego typu...... uruchamiam Warcrafta Frozen Throne i czekam może z 2 sekundy i kaboom, wyskakuje mi błąd....... w pliku Kernel32.dll

pewnie to pomoże więc, mam athlona 1ghz i geforca 2 MX 384 RAMu....błagam o pomoc bo mi ślinka cieknie na myśl o tej gierce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus Antonius

Kernel32.dll to plik systemowy a nie gry. Upewnij się że nie masz wirusa. Jeśli nie to obawiam się że jedynym rozwiązaniem będzie reinstalka OS (napisz jeszcze jaki masz system bo to może być też kwestia niezgodności)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zna ktoś linku, gdzie solucja do Frozen Throne znajduję się na polskiej stronie.

Cóż, wcześniejsze nasze wypowiedzi usunąłem, bo do niczego nie prowadziły. Powiem tylko tak: znalezienie tego:

http://frozen-throne.webpark.pl/html/solucja.html

zajęło mi 5 sekund...

Have fun, mam nadzieję, że pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro sprawa piractwa zamknięta to mogę się udzielić......... otóż mam problem tego typu...... uruchamiam Warcrafta Frozen Throne i czekam może z 2 sekundy i kaboom, wyskakuje mi błąd....... w pliku Kernel32.dll

pewnie to pomoże więc, mam athlona 1ghz i geforca 2 MX 384 RAMu....błagam o pomoc bo mi ślinka cieknie na myśl o tej gierce

Ja też kiedyś miałem problem z tym plikiem, błąd mi wyskakiwał podaczas gry w War 3, no ale uporałem się z nim problemem była uszkodzona kość pamięci RAM :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość n00bster™

Co do początku. Ja bym wszedł na Battle.net i ściągnoł patcha (1.13 nowa kampania) oraz 1.14 z tinkerem, 1.17 z Firelordem i Goblin Alhemikiem. Ew mozan wejśc na strone http://wordlofwar.net/ na której jest dużo kapani i filmów(polecam Illidians revange i the fight of heroses.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wedlug was warto kupic teraz WC3 + FT za 100zl by pozniej (jak to CDP mowi) kupic WoW za 150zlotych??

Wydaje mi się to dosyc dziwne "Wszyscy Ci co są zalogowani na BN z Polakow beda mogli kupic WoW za 150 zeta a inni za 200

niewiem. Niewspominajcie ze 10euro miesiecznie trzeba placic :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mam dylemat z tą 6 misją w kampanii nieumarłych. Bo nie wiem, czy niszczyć wszytkie bazy, bo jak niszczę tylko małą pomarańczową, to brakuję mi złota, by ukończyć misję. :(

Proponuję zacząc od zniszczenia bazy w prawym dolnym rogu ekranu . Gdy ci się złoto skończy każ Akolicie Opętać Kopalnię złota z bazy , którą zniszczyłeś .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla by to ingerencja w kod gry a to jst nielegalne, zabronione i w ogole.

Przykład:

Starcraft 2: Xel'Naga Vengeance - ROsjanie chceili zrobi sobie moda do C&C czyli SC w 3d :) i dostali list od samego BLIZZARDA

Dear Sir or Madam:

Recently, we have received an increasing amount of feedback from our customers in regard to the probable copyright infringement of Diablo, Diablo II, StarCraft, Warcraft II: Battle.net Edition, Warcraft III and World of Warcraft products (each, a "Program") on the Internet. We here at Blizzard share the concerns that many gamers are voicing. In this regard, we have contacted one of your users in connection with the aforementioned site and the infringement of Blizzard intellectual property...

źródło: http://sc2.fargus.com/index_eng.html

P.S

Zmiana tego pulpitu jest niemozliwa (w sensie prawnym)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli screen jest w jednym z plikow MPQ (wysoce prawdopodobne ze jest), to mozna go zmienic - nie jest to ingerencja w kod gry. Sprobuje poszukac cos o modowaniu Warcraft'a. (Mozesz tez znalezc jakis program do rozpakowywania MPQ i recznie poszukac obrazka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest już temat o WarCraftcie, więc się dopiszę ;)

Ostatnio znowu się zabrałem za granie na BNie, tylko tym razem nie w AOS'y czy 10 Heros :lol: , ale w normalną grę. Trochę pograłem elfami, teraz przerzuciłem się na ludzi. Znacie jakieś dobre taktyki ? Dowolną rasą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...