Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skuter

WarCraft3 i FT

Polecane posty

Jam om problem z grą po po wielkich staraniach znalazłem i zainstalowałem a tu.. klapa!

Przy uruchamianiu gry robi się czarny ekran i słychać tylko dźwiek filmów a gdy wciskam esc aby przejść do menu gry koniec, czarno bez dźwięku komp się wiesza...

To nie powinna być wina sprzętu bo mam dobry komputer (wow i gw na nim działą więc wszystko powinno działać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z directem to napewno nie bo jak mówiłem wow i gw działa... :P

Jeszcze jednym problemem moży być to, że podczas instalacji wyskakuje mi błąd "nie można odczytać danyc, prawdopodobnie dydku nie ma w stacji" a gdy wujmuje plyte i wkładam z powrotem klikam resume i leci dalej, ale coś mogło się zje... rozwalić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..nie można odczytać danyc, prawdopodobnie dydku nie ma w stacji...

Więc zrób prosty obraz płyty (np. Alcohol 120%, Nero) i sprawdź czy nie znajdzie błędnych sektorów. Następnie zainstaluj grę z obrazu i odpal z płyty.

Radziłbym też przeinstalować kodeki, chyba że filmiki w W3 są z binka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie jakieś problemy z warcraftem, lub potrzebujecie porad do niego to radze sie zaznajomic z tymi stronami. Jeśli macie klan w Warcrafcie III i chcecie byc bardziej znani lub po prostu grac duzo Clan Wars to radze sie bliżej przyjrzeć 2 adresowi.:

1. www.warcraft.battlenet.pl <- Najważniejsze newsy, informacje,

2. www.warcraft.gieromaniak.pl <- Najważniejsze newsy, własna drabinka (ladder),

3. www.replays.pl <- Duża baza replayów polskich i zagranicznych

4. www.replayers.com <- Bardzo duża baza replayów zagranicznych

5. www.battle.net <- Oficjalna Angielsko języczna strona Blizzarda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie "własna gra" jakie opcje pozaznaczać w "zaawansowanych", żeby wyrównać szanse z kompem? Próbowałem coś majstrować, ale albo jest banalnie łatwy, albo niemiło dostaję po tyłku.

Nic nie da się w tej kwestii zrobić, co najwyżej sprawić sobie swoistego maphacka - czyli odkryć mapę :) Nie powinieneś mieć problemu z wygraniem z "normalnym" kompem (bo zakładam, że grasz w W3 dość krótko; w innym wypadku problemu nie może sprawiać "szalony")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z logowaniem do Battle Netu.Gdy próbuję wejśc na serwer Europe gra wyjeżdża mi z komunikatem; "Nie udało sie połączyc...ple ple ple"

Gdy zmienie bramke np. na Asia to gra chodzi jak trzeba.Co zrobic żebym mógł sie normalnie zalogowac na serwer europejski?? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arch Angel of Chaos

Zgaduje że masz wersje przegraną od kumpla lub ktoś przegrał od ciebie. Kiedy ktos loguje się na serwer Europy używając twojego cd-keya to ty nie możesz jednoczesnie go uzywac. Rozwiązania:

a) kup oryginał (jeśli go nie masz)

B) nie dawaj nikomu w3 żeby sobie przegrał...

c)próbuj się zalogować o różnych porach (3-4 w nocy będzie idealnym wyborem :wink: )

PS. Iron666Maiden chyba znam cię z battle-netu ale nie wiem dokładnie skąd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z logowaniem do Battle Netu.Gdy próbuję wejśc na serwer Europe gra wyjeżdża mi z komunikatem; "Nie udało sie połączyc...ple ple ple"

Gdy zmienie bramke np. na Asia to gra chodzi jak trzeba.Co zrobic żebym mógł sie normalnie zalogowac na serwer europejski?? :?

Pewnie dzielisz cd-keya z jeszcze kilkoma osobami, ja sam mam tak mam jeszcze z inną osobą i interes jest bardzo ekonomiczny. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piraci? ;)

Niedawno dostałem w posiadanie W3 z dodatkiem. Ale naturalnie znalazłem problem, z którym boryka się (lub borykało ;)) wielu graczy.

Podczas hostowania gry na Battlenecie, nikt z graczy nie może wejść na moją grę. Poszperałem w informacjach i znalazłem odpowiedź - winny jest firewall a także router. FW wyłączyłem, ale ciągle walczę z odblokowaniem portów dla routera.

Moje połączenie to Neo+, a router to 'D-link'.

Aha. Wchodziłem też na oficjalną stronę D-linka poświęconą właśnie problemowi Warcrafta. Fajnie, fajnie, ale nie ma poradnika odblokowania portów dla Europejskich modeli :? .

Tak w ogóle to przepraszam za chaotyczność, ale piszę tego posta o późnej porze :wink: .

mam podobny problem - właśnie kupuję w3 do bneta, i zastanawiam się czy w ogóle będę mógł grać przez tzw. internet osiedlowy, czy np. tylko dołączać się do gier? tak było np. z Polanami2, nie wogłem zakładać gry, ale na join już tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz publicznego IP (a mam uzasadnione podejrzenia, że właśnie tak jest), to nie będziesz mógł hostować gier i (jako bonus od Blizzarda :/) nie będziesz miał wstępu na bramkę europejską (od jakiegoś czasu mogą tam grać wyłącznie posiadacze publicznych adresów IP). Jest to, delikatnie mówiąc, śmierdzące zagranie ze strony Blizza (bo to normalnie krok wstecz pod względem technologicznym), podejrzewam, że jego celem było odciążenie bramki eu :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli posiadam Neostradę TP, to nie mogę tworzyć gier?

Jak masz modem to na 99% masz publiczny IP, więc nie ma problemu. Jeśli masz router (i na dodatek neo jest dzielona na kilka komputerów), to na 99% nie masz publicznego adresu (nie możesz hostować/zakładać gier). Jeśli masz router ale jesteś do niego podpięty jako jedyny, to da się tak zrobić, byś mógł hostować gry, nawet mimo prywatnego IP (statyczny NAT).

BTW słówko "posiadam" nie jest najlepsze w odniesieniu do neostrady, już lepiej by było, jakbyś napisał, że korzystasz z neo :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...