Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

HoMM - wszystkie części

Polecane posty

Gość Ornmoth

No bedzie jak z TR:AoD. Premiera zapowiadana rok wczesniej ale programiści coś znależli. Mam nadzieje że nie będzie tak z Heros 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Te posty sie powtarzają bo forum sie pieprzy! A tutaj swoich postów usówać nie można. Na samym dole masz wypisane co możesz a czego nie. MODERATORZY DO ROBOTY FORUM SIE SYPIE!!! :!:

A ja i tak pewnie w H5 nie pogram dopóki nie zmienie kompa!:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth

Słyszałęm że piątka ma być połączeniem trójki i czwórki.

Czyli KASZANA :!: :!: :D:D

Ale jak im wyjdzie to wicie nie bedzie na co narzekać.

Poczekamy zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Słyszałęm że piątka ma być połączeniem trójki i czwórki.

Czyli KASZANA :!: :!: :D:D

Ale jak im wyjdzie to wicie nie bedzie na co narzekać.

Poczekamy zobaczymy.

Jeżeli wezmą tylko niektóre elementy z czwórki tzn. walczący bohaterowie, wędrujące potwory, karawany i ewentualnie parę innych i włożą to do podrasowanego engine'u trójki to chyba tak źle nie będzie.

Powiem więcej, będzie rewelacyjnie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth

Mogą dodać jeszcze kilka nowych umiejętności dla bohatera, więcej stworów, większą rozbudowe miast no i jeszcze jeden nowy minerał (np. adament) potem by zrobili nową grafe (troche z III i troche z IV).

Ja wtedy to bym grał w to dzień i noc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Ja również. Dziwi mnie, że producenci nie zrozumieli, że im więcej (potworów, artefaktów, umiejętności) tym lepiej i w IV nie pozwolili na ulepszanie jednostek. Skandal!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Muszę was zmartwić, H5 powstanie na podrasowanym enginie h4, ponadto, inteligęcja kompa ma być z h3 (jejeje). Przypłacimy za to kompletnym brakiem podziemi. I zamki nie są uzalerznione od szkoły magii. To wszystko co dotychczas wiadomo o h5!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth

Nic dodać nic ująć.

Tym razem 3do powinno posuchać fanów a nie robić wszystko samemu bo rezultat jest widoczny.

W czwórce było dużo artefaktów lecz dziwnych, ja mam przynajmniej takie wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

CO? Brak podziemi?

Nie wiem czy to przeżyję. Przecież dzięki nim można było stosować ciekawsze taktyki i zawsze mogłeś być zaskoczonym, gdy niespodziewanie pod głównym zamkiem pojawiał się napakowany heros przeciwnika i gdzie teraz będą mieszkać troglodyci? :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth

A po co są jaskinie, pamiętam że oni też tam mieszkali.

Jestem jednego ciekawy, czy będą jakieś nowe jednostki ale na wyższych i najwyższych poziomach.

A i czy potwory będą mogły zdobywać pd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth

Tak jakoś mi wpadło do głowy z tymi PD.

Ale pomyślcie mogły by ewolułować w czasie walki (albo dzięki walce) na wyszy poziom np. ognisty ptak po osiągnięciu tylu i tylu PD ewolułuje w feniksa.

Czymś mi to śmierdzi :D:D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Pomysł niezły, ale skoro w oddziale nie ma 1 stwora ale np. 100 to jak to rozwiązać? Jeżeli punkty będą przyznawane "pojedynczo" to będzie się to odbywać strasznie wolno, jeżeli grupowo to chyba za szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth

Troche mnie z tymi PD poniosło :D:D .

No ale zawsze jakiś pomysł.

K3rm!'][' mówiłeś że H5 będą tworzone na enginie 4, ej to do czterech liter. Mam nadzieje że troche podkrencą (ten engin) aby grafa inaczej się prezentowała. Każda część poczynając od pierwszej miałą inną grafike. Jak oni zrobią na podstawowym silniku 4 to ja ich zaszczele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

A ja bardzo ten engin polubiłem, jest fajny kolorowy, ładny i przejrzysty (ooo tu czuje ironiczy uśmiech na twarzach innych)... no mooże przejrzysty za bardzo nie jest ale oddaje magię H2. tak mie się wydaje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Mi chodzi tylko o to aby piątka nie była tak "cukierkowa" jak czwórka.

Dla mnie przez te kolorowe pierdoły na mapie wyglądało to jak jakaś bajeczka dla dzieci, a nie świat zamieszkiwany przez smoki, wampiry i takie tam jak w trójce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Poza tym gra mogłąby być trochę dynamiczniejsza. Jak nieraz widziałem te wielkie przestrzenie i mijały trzy tygodnie, nim odnalazłem przeciwnika, to mnie już trochę nerwica brała.

Dla mnie to nie była wada. Ja lubię duże mapy, bo można nieźle bohaterów podpakować :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...