Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

HoMM - wszystkie części

Polecane posty

Nie zepsóta tylko NIEDOROBIONA.. a to co innego........

Tak tak, masz racje, ale trojka rulez 4ever - jest debesciacka.

Gramy w nia z kumpami, zawsze z ta sama pasja i zangazowaniem :wink::D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprsutą można naprawic......

A niedorobionej dorobić sie nie da !

Tak, dokladnie, pozniej producenci i dystrybutorzy zasypuja patchami, ktore na dodatek trzeba samemu sciagnac z netu................................

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anioł_śmierci

Gra jest OK. Jest wiele ciekawych zmian na plus jak np. walka bohatera, możłiwość chodzenia potworami, zamki sąciekawe i ciekawie podzielone, ale nestety jest dużo błędów oraz niekorzystnych zmian. Bardzo mi brakuje polepszania jednostek, oraz czasami bardzo nie lubie wybierać kogo mam zroibć czy np. konie czy anioły.

Ja już czekam na czwórke i licze że producenci ustrzeżą siębłędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi najbardziej brakuje...hexów, teraz walki są beznadziejne, zero kombinowania już nie ma tej magii hirołsów-a szkoda bo trójka była idealna.

Ale jak już się zajdzie na sam szczyt, to trzeba też z niego zejść-niestety :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprsutą można naprawic......

A niedorobionej dorobić sie nie da !

Tak, dokladnie, pozniej producenci i dystrybutorzy zasypuja patchami, ktore na dodatek trzeba samemu sciagnac z netu................................

wg mnie każdemu kto kupił taką NIEDOROBIONĄ gre powinni wysyłać płytke z patchami gratis...ale to narazie tylko marzenia :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Ja nie mam nic przeciwko żeby programiści przyjechali do mnie:) Wtedy bym podał im parę fajnych pomysłów na h4, których tam brakuje. A gra swoją drogą pomimo kilku(set) błędów jest i tak wciągająca:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anioł_śmierci

Takie costo sąmarzenia żeby ci patche przywieźłi. Trzeba się cieszyc zę je można ściagnąć i ntenetu a nie trzeba kupywać!! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość [MiKu[

Dla mnie HOMM4 byla beznadziejna! Nie bylo tego klimatu z 3 czesci. W ta wlasnie czesc sie zagrywalem, ale w IV??? Pogralem chwile i mi sie znudzilo:( Ta gra nie ma tego "czegos", co by mnie przyciagnelo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
W Heroes 4 brakuje wszystkiego, to nie co trójka. Nie ma co czeba czekać na piątke.

Dlaczego?

Ja tam wierzę że panowie z 3DO potrafia się uczyćna błędach i wyciągną wnioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth
W Heroes 4 brakuje wszystkiego, to nie co trójka. Nie ma co czeba czekać na piątke.

Dlaczego?

Ja tam wierzę że panowie z 3DO potrafia się uczyćna błędach i wyciągną wnioski.

A czy ja coś sugerowałem, po prostu "Nie ma co czeba czekać ....".

Ale masz racje oni się nauczą na tym błędzie.

Choć z drugiej strony chciel wprowadzić coś nowego i nie morzna im mieć to za złe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['
Hehehe kermit ? lubisz ŻABIE udka ? hehehe

Coś sugerujesz?:)

Zgadzam się z Ornmothem! Może i czwórka nie zaspokoiła wszystkich ale piątka już MUSI!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['
Hehehe kermit ? lubisz ŻABIE udka ? hehehe

Coś sugerujesz?:)

Zgadzam się z Ornmothem! Może i czwórka nie zaspokoiła wszystkich ale piątka już MUSI!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth

:arrow: A tak przy okazji jak się usuwa posty, chciałbym wiedzieć tak w razie czego :?: .

Słyszałem od qumpla że gdzieś na jakiejś stronie są skriny herosa 5, nic o tym nie słyszałem, prawda to :?: :?: .

A wogóle jakieś zapowiedzi piątki czy coś tam pisanego jest :?: :?: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: A tak przy okazji jak się usuwa posty, chciałbym wiedzieć tak w razie czego :?: .

Słyszałem od qumpla że gdzieś na jakiejś stronie są skriny herosa 5, nic o tym nie słyszałem, prawda to :?: :?: .

A wogóle jakieś zapowiedzi piątki czy coś tam pisanego jest :?: :?: .

Tak coś już o piątej części hirołsów słychać-data premiery ustalona była na koniec bieżącego roku (ale jak znam życie to jeszcze sobie poczekamy :? )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: A tak przy okazji jak się usuwa posty, chciałbym wiedzieć tak w razie czego :?: .

Słyszałem od qumpla że gdzieś na jakiejś stronie są skriny herosa 5, nic o tym nie słyszałem, prawda to :?: :?: .

A wogóle jakieś zapowiedzi piątki czy coś tam pisanego jest :?: :?: .

Tak coś już o piątej części hirołsów słychać-data premiery ustalona była na koniec bieżącego roku (ale jak znam życie to jeszcze sobie poczekamy :? )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...