Skocz do zawartości

Polecane posty

Wracam do WoW-a dzięki RAF-owi, Gothic 3 i kupiony ostatnio Stranglehold:) Jest ciekawie;D

Wiem, że nie to ten temat, ale może ktoś akurat gra i powie, jak się Darksiders prezentuje, bo jak przeczytałem w ostatnim CDA zapowiedź dwójki, to od razu na gametrade w poszukiwanych jedynkę ustawiłem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość nancy1996

Dzisiaj zainstalowałam po raz drugi Mass Effect z najnowszego ekszyna. Dlaczego drugi? Ano dlatego, że wcześniej potrzebowałam dużo wolnego miejsca na dysku i pousuwałam wszystkie gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przeszedłem Gothica 3, zaraz potem mass effect(tak, tak 2 świetne RPG pod rząd w cda <3)

A teraz z okazji udostępnienia przez Blizza wersji starter Starcrafta 2 znowu stracę co najmniej 3 lata życia... Ledwo skończyłem z Wowem a tu już starcraft, jak to jest możliwe że jedna firma robi i wydaje tak świetne gry? To fenomen na skale światową... :wacko:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem grac w Gran Turismo 5, odpuszczajac sobie kilka najdluzszych kilku/kilkunastogodzinnych wyscigow w ostatnim trybie turniejow wytrzymalosciowych. Zabralem sie za Uncharted: Drake's Fortune i gralo mi sie przyjemnie do czasu, az gra zamienila sie w survival horror. Gdybym chcial pograc w Dead Space, kupilbym sobie wlasnie jego, wiec gra powedrowala na polke. Zamiast niej odpalilem po raz pierwszy Red Dead Redemption i... wsiaklem bez reszty. Ten tytul wciaga jak chodzenie po bagnach. Gdyby nie fak, ze dzis poniedzialek i trzeba bylo wrocic do obowiazkow, to pewnie gralbym w RDR cala noc. Nie ma to jak galopowac przez prerie w srodku burzy z piorunami i ulewnego deszczu. :D Takze polowanie na kojoty i jelenie, lapanie na lasso mustangow, sciganie bandytow poszukiwanych listami gonczymi i wykonywanie misji scenariusza jest oczywiscie swietne. Dla tej gry warto bylo kupic konsole! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię platformówki, a na PC ostatnio nie ma ciekawych gier z tego gatunku. Postanowiłem więc kupić coś na PSP i padło na Daxtera. To je to! Tak się wciągnąłem, że przeszedłem tę grę dwa razy pod rząd. Nawet etapy "jechane" i "strzelane" mi nie przeszkadzały, jak to bywało w innych takich grach (np. Rayman 3 i ostatni poziom).

Edytowano przez TuComix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy of Kain: Soul Reaver - prawdziwie "gra wiecznie żywa". Klimat dosłownie wylewa się z monitora, a przesiadka z PSX na wersję PC to HD w czystej postaci.

Alice: Madness Returns - dla mnie zaskoczenie, bo dałbym sobie rękę uciąć, że "takich gier się już dzisiaj nie robi". Momenty, w których przechodzimy jedynie z punktu A do punktu B? I że się tam nic w nich nie dzieje? Żadna bomba atomowa, nic? Może EMP jakiś chociaż? Niesamowite....

Gran Turismo 5- tory są puste, publiczność to miejscami żal totalny, a wszystko co nie "premium" omijam szerokim łukiem. Dlaczego więc nie potrafię od tej gry odejść? Polyphony Digital jedno raczy wiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skończyłem jeszcze z World of Goo, ale póki co dam sobie z nią spokój. Instaluję jeszcze raz Mass Effect, ale jeśli po godzinie grania wciąż mnie nie wciągnie to pogram w Sacred Plus.

Tak więc obecnie gram w.... Sacred Plus

Edytowano przez Reminded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio uczepiłem się Mass Effect I oraz II,a także postanowiłem że jeszcze raz ukończę wszystkie części Assassin's Creed(niestety muszę zacząć od II części gdyż do pierwszej części aktualnie nie mam dostępu) oraz w końcu udało mi się pobrać LoL-a :wub:

Edytowano przez ELDavido97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Fallouta 2, bo zostawiłem go, żeby przetrawić gry zakupione na letnich wyprzedażach. A właśnie, ostatnio "prawie" przeszedłem KoTOR. Piszę "prawie", gdyż gra wywala mi błąd w momencie, jak

jestem na statku tego całego jakiegoś-tam admirała, z którym na pieńku ma Carth. Mam uwolnionych wszystkich, dostałem info, że Revan się zbliża, i dochodzę do momentu, jak

trzeba wjechać windą na wyższy poziom. Dodam, żę to wersja Steam. Ale gra, trzeba przyznać, wyśmienita, może kiedyś do niej wrócę (save zostawiłem). A teraz Fallout 2 czeka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...