Skocz do zawartości

Polecane posty

Od przedwczoraj katuje F.E.A.R 3, a, ze w wakacje sa ciekawsze zajecia niz granie na kompie, to zajmie mi pewnie z tydzien, zeby go przejsc (choc to i tak malo, slyszalem, ze jest potwornie krotki). Teraz zreszta szukam jakiegos fajnego RPg, ktore by mi starczylo na dluzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oczekując na przesyłkę poszperałem w płytkach z CDA.

I zainstalowałem Shaun White Snowboarding. Gra jest fajna, chociaż rzeczywiście nie czuć wrażenia szybkości. Jednak ta grafika... te widoczki :) I swoboda. To jest to!

Jak gra będzie w jakiejś tańszej edycji to kupię na pewno.

Edyt. Paczka przyszła, biorę się za Fable.

Edytowano przez Reminded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w Call of Duty Wolrd at Wat(multi), FlatOut 2 i trochę w Pro Evolution Soccer 2011. Niedawno kupiłem NBA 2K11, jeszcze nie doszła, więc jak przejde FO2 będęgrał w 2K11. A przeszłem R.U.S.E., Mafię II i 70% Fallouta New Vegas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie gram w te co przeszedłem bo nie mam żadnych :tongue:

A ostatnio przeszedłem:

Mass Effect 2

Prince Of Persia (ta rysunkowa co z Eriką jesteś)

Dragon Age 2

Black Side

Fable 2

A jednak gram w:

Need For Speed: Hot Pursuit

Forza Motorsport 3

I wszystko na Xboxa 360 :cool:

Polecam wszystkie oprócz Black Sida. Nudny i jest tylko kilka misji. Jeżli ktoś chce to niech na youtube sobie zobaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem się do Bayonetty. Jedna z gier, dla których kupiłem konsolę, ale cały czas tak się składało, że albo nie miałem kasy, albo nie było żadnej fajnej okazji do kupienia. Wreszcie jednak okoliczności się fajnie złożyły i za 4 dychy w moim Xboksie wylądowała najbardziej porąbana, najdynamiczniejsza, najzabawniejsza i najgrywalniejsza gra w jaką miałem przyjemność się bawić od dawna.

A na PC sobie pogrywam w King's Bounty Armored Princess. Miałem już od dawna KB w Złotej Edycji, ale Księżniczka mnie znużyła. Ostatnio dopiero kumpel z CDA sobie kupił, zaczął mi o tej produkcji sporo gadać i aż mnie naszło. A że miałem jeszcze stare sejwy... :) Cóż, jak dla mnie KB to jednak one-trick pony i o ile Legenda była fantastyczna, to przy WK formuła się trochę zużyła, ale w niewielkich dawkach gra się bardzo sympatycznie.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fristron, witaj w klubie! W zeszłym tygodniu regularnie męczyłem Bayonettę i ostatecznie przeszedłem. Japońskie slashery to nie moja broszka (zapraszam do wątku o grze w dziale konsolowym), ale tutaj klimat (monologi Rodina w Gates of Hell są już teraz dla mnie klasyczne!) spowodował, że grało mi się przyjemnie, tyle że musiałem zmniejszyć poziom trudności, chociażby przez przegiętych bossów, którzy zostali zaprojektowani chyba dla hardkorów lub weteranów DMC (której notabene nigdy nie ugryzłem). Niebawem spróbuję zagrać jeszcze raz na wyższym poziomie, odkryć i przejsć Alfheimy - wszystko dla wymaksowania aczików.

Obecnie korzystam z zakupów, jakie ostatnio poczyniłem przy okazji wyprzedaży steamowej i pogrywam w kampanię single 'Section 8: Prejudice'. Jak tylko ukończę (bardzo krótka) zabieram się za multi, które musi być o wiele lepsze. Poza tym maksuję 'Shifta 2' i przymierzam się do serii Fable. Na początek oczywiście pierwsza część na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reminded - ja także męczę Fable, trzeba wszystko odkryć. ;) Zrobiłem sobie przerwę w XIII, bo mnie lekko denerwuje te skradanie.

Na tą misję jest łatwy sposób. Wyślę ci PW.

Oprócz Fable gram w FlaotOut, Shaun White Snowboarding i Sims 3 (rzadziej).

Edytowano przez Reminded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeszedłem Wiedźmina 2, Homefronta i Duke Nukem Forever.

U Wieśka podobała mi się szczególnie piekielnie wciągająca fabuła i wyraziste postacie. Wg. mnie 9/10.

Homefront ma średniego i krótkiego singla, ale dość fajne multi dlatego 7/10.

Duke powrócił ze świetnym klimatem i średnim gameplayem, dałbym 6+/10.

Teraz zabieram się za coś z zupełnie innej beczki: Silent Hunter 5 :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fable to niezła gra, sam przeszedłem ją trzy razy. Za każdym razem obiecywałem sobie, że będę grał złą ścieżką, ale jak przychodzi do trudnych wyborów to zawsze budzi się we mnie Geralt Sprawiedliwy i wymiękam ;D

Ja obecnie naginam w Mass Effect'a 2 po raz czwarty. Tym razem odkrywam, że droga biotyka jest strasznie satysfakcjonująca. Oprócz tego badam zawartość najświeższej płytki z CDA. No i po raz pierwszy instaluje KOTOR-a ;D Na nudne wieczory polecam Mad Tracks, nie ma nic bardziej relaksującego an tym świecie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja aktualnie przypominam sobie 1 część Bioshocka. Giera posiadająca niesamowity klimat, która można przechodzić wiele razy. Chociaż już przeszedłem ją na 3 zakończeniach to teraz znowu zacząłem żeby sobie przypomnieć niektóre momenty a jest ich tam trochę. Jak skończę 1 część to zajmę się 2, która jest jeszcze bardziej wciągająca i trudniejsza.

Ostatnio natomiast ukończyłem Batman: Arkham Asylum. Już nie mogę doczekać się jej kontynuacji, a premiera już w październiku. Będzie się działo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w Alice Madness Returns i czasami odpalę Sims Średniowiecze. W pierwszą grę dopiero zacząłem grać w więc niewiele mogę powiedzieć... Co do drugiej to raczej nie moje klimaty, na początku gra mnie wciągnęła na kilka godzin potem znudziła a teraz od czasu do czasu ją odpalę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...