Skocz do zawartości

Polecane posty

Ahh, to ja też się pochwalę, więc: wczoraj z samego rana (czyt.: 13.30) naszło mnie na jakieś takie malutkie wspomnienia i postanowiłem Max Payne na "chwilkę" odpalić. Przed paroma minutami właśnie go ukończyłem ^.^. Dziewiąty raz! Przypomniałem sobie to epickie zakończenie rodem z American Movie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu skończyłem Mass Effect 2 i przyznam, że gierka naprawdę jets wyrąbista. Nie pamiętam gry, w której tak bym się zżył z postaciami w niej występującymi. A dodatkowo, fajna i przyjemna sztrzelanka :) .

Po zakończeniu ME2 wróciłem do Mass Effect z zamiarem wymaxowania postaci. Wczoraj skończyłem grę na 59 lvl, dzisiaj mam zamiar zacząć ponownie by wbić ostatni, 60 lvl :cool: . Oczywiście, gierka też jets miodna, a szczególnie strona fabularna - jest w całej historii kilka genialnych momentów, a na pewno jeden, który powoduje opad szczęki. A ostatnia bitwa jest po prostu mega :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie skonczylem Call of Juarez: Wiezy Krwi. Jak dla mnie swietna gierka. Po jej przejsciu troche mi szkoda, ze najnowsza czesc CoJ`a to juz czasy wspolczesne, ale kto wie, moze The Cartel mnie do siebie przekona.

No a teraz cos czuje, ze Zona po raz kolejny mnie do siebie przywoluje :smile: Nie dociera do mojej swiadomosci, jak GSC moglo zrobic tak genialna, kapitalna, piekna, cudowna, etc. gre. Po prostu kocham Stalkera :wub: No i tym samym nici z mojego przejscia Mass Effecta 2(wypadaloby go w koncu zainstalowac, juz pol roku lezy na polce...), zapowiada sie na to, ze najblizsze kilkadziesiat godzin spedze w okolicach Czarnobyla :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie spokojnie dawkuję sobie Wiedźmina 2, przechodzę wszystkie questy i staram się zobaczyć wszystko. Jak już skończę to rozpocznę drugi raz, po stronie Iorwetha.

Poza Wieśkiem, gram jeszcze od czasu do czasu w Black Ops Multiplayer...i to by było na tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam mnóstwo gier do przejścia. Zacząłem grać w Warhammer 40k: DoW II, kiedy przyszedł do mnie Mass Effect i nie mogłem się oprzeć żeby nie zagrać wczoraj w nocy :). Czasu mam niewiele, a w kolejce czeka jeszcze Homefront, Two Worlds II, Empire Earth II, Alpha Protocol i kilka innych. Uff zapowiadają się ciekawe nocki w wakacje (bo kto by tam w dzień grał przy takiej pogodzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Jade Empire, chyba najbardziej (niesłusznie) niedocenianą grę BioWare'u. Świetna fabuła, znakomity zwrot akcji, tylko gra swoje lata ma... Ponadto: Gothic 3, CoJ: Więzy Krwi, TDU, ArmA II. Chciałem jeszcze kupić TDU2, ale nie wiem, czy wydawać 150 zł, czy poczekać do jakiejś reedycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzech dniach maniackiego naparzania, dzisiaj obejrzałem napisy końcowe Hitmana: Blood Money. Nigdy mnie do tej serii nie ciągnęło, i zainstalowałem ją bardziej z przekory, ale chyba się nawrócę na poprzednie części, bo dawno mnie nic tak nie wciągnęło, żeby po tyle godzin dziennie siedzieć. No i "Requiem" wymiata. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek doszła do mnie paczka z Battlefield Bad Company 2.Miałem nadzieję, że od razu zagram w multi, bo patcha pobrałem wcześniej, ale przez głupi błąd CRC mogłem zagrać tylko w singla, a patcha pobiorę za miesiąc.Kampania jest fajna. Zwiedzamy podczas niej zróżnicowane lokacje.Podoba mi się bardzo dobry system zniszczeń.Fabuła średnia, bo czteroosobowa drużyna pokonuje setki wrogów, którymi znowu są Rosjanie atakujący na USA.Ogólnie singiel na 8+/10.

Aktualnie gram w FIFA 11.Gram od premiery i gra zaczyna trochę nudzić.Dzisiaj zacznę drugi raz przechodzić Wiedźmina 2, a w wakacje po raz kolejny ukończę Obliviona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W środę skończyłem w końcu Dragon Age + dodatek( w końcu bo wywalał za często do pulpitu, nawet po kupnie drugiej kości 2GB, nic nie dało, wkurzające to było).

Pes11 cały czas gram z patchem od pesedit(1-2 mecze na dzień), gram też Wiedźmina 1, bo w rozszerzoną z 1.5 patchem nie grałem na tym kompie, w końcu full chodzi i dla sava do Wiedźmina2 którego kupiłem w piątek, ale przez błąd crc na pierwszej płycie, nie pogram i teraz muszę dopraszać się od znajomych poświęcenia kilka godzin na ściąganie płytki, bo oryginał zawiódł...... Pes mam zawsze na dysku, nie zależnie od wersji, jestem funem tej gry, a edycja taktyki itp, pozwala mi nawet wygrać na najwyższym poziomie domyślnym składem konami w master league z Man City/Man utd czy nawet Arsenal w lidze Angielskiej.

Sry za rozwinięty post, i nie do końca na temat^^

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Ja szybko grać nie lubię (i długo).1,5 h dziennie, jeśli jakiś NFS czy COD to wtedy dłużej.Obecnie gram w STALKER: SoC.Skupiam się tylko na wątku głównym, to moje pierwsze spotkanie z tą grą wić myślę że dlatego.Może gdy kiedyś najdzie mnie ochota na ponowne przejście to będę się nią delektował i wykonywał wszystkie questy.Gra jest fajna i bardzo trudna.Jeśli ją skończę to zapewne zajmę się obydwoma Mass Effect'ami i jakimś NFS, może znowu mój ulubiony Carbon?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie skonczylem Stalkera Clear Sky i chyba wezme sie za przechodzenie Mass Effecta 2, ktorego mam od pol roku i nie zdazylem jeszcze zainstalowac. Ogolnie nie znosze gier w takim klimacie jak ME2, ale moze ten tytul mnie do siebie przekona. Ale jesli nie Mass Effect 2 to na pewno przejdziemy Half-Life`a 2 :)

EDIT:

Jednak zmiana zdania. Stalker Zew Prypeci zainstalowany. Nie ma to jak w Zonie ^^

Edytowano przez Thi3f
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Truskawki

Obecnie gram w Burnout Paradise (po raz kolejny :)) na przemian z Metro 2033.

Niedawno ukończyłem Portala, trochę krótka gierka i sądzę że czas gry nie jest wart tych 40 zł.

Edytowano przez Truskawki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...