Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja czwarty raz próbuję zaliczyć GTA IV. Trzy pierwsze próby skończyły się niepowodzeniem, ponieważ miałem problemy z kompem i musiałem formatować dyski. Mam nadzieję, że teraz uda mi się przejść grę bez żadnych problemów ze strony mojego sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem na Steamie Dragon Age Origins Ultimate Edition - świetna gra i długa, aż 60 godzin, a nie ukończyłem jej nawet raz, choć pewnie poleci w głąb dysku na rzecz Wiedźmina 2 (jeszcze tylko 2 godziny i 2 minuty ^^), oprócz tego czasami w Battlefield Bad Company 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie męczę przeciwników w Titan Quest. Grą którą ostatnio przeszedłem jest Civilization V (chociaż w jej przypadku słowo "przeszedłem" nie wystarcza, lepiej powiedzieć ukończyłem kampanię dwiema ze wszystkich możliwych do wyboru nacjami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz swoja karte graficzna sprzedalem, a jej nowsza wersja jeszcze do mnie nie dotarla, to poki co gram na iPhonie. W tej chwili jest to MetalStorm: Online, czyli podniebne pojedynki mysliwcow rozgrywane solo lub w co-opie przeciw AI lub tez tradycyjny deathmatch miedzy graczami.

trailerek:

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu wymieniłem swoją starą kartę graficzną (która cały czas jeszcze dawała radę) na nową i najnowsze gry już nie są dla mnie "nieosiągalne" ;). FIFA 11 i Battlefield: Bad Company 2 zainstalowane już od razu po zamontowaniu nowej karty, teraz czekam, aż dotrą do mnie tytuły, takie jak: Crysis 2, GTA IV itp. :happy: Na razie gry przechodzę po trochu, nie mogę przemóc się pograć w którąś grę nieco dłużej :tongue:.

Edytowano przez Tomada
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi od piątku udało się ukończyć trzy gry. Time Shifta zabawa czasem była całkiem fajna. Machinarium genialna gierka szkoda tylko że zabawa tak szybko się skończyła.

Blacksite grało się całkiem fajnie. Teraz najwyższy czas na jakiegoś RPG'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz najwyższy czas na jakiegoś RPG'a.

Nie muszę ci mówić, jaki RPG trafił właśnie do sklepów i w jakiego najlepiej właśnie byłoby zagrać :) Serdecznie go polecam :) A, i właśnie chciałem napisać, że sam w niego gram. Wiedźmin jest świetny, nie muszę pisać dlaczego, bo zrobiła to już większość serwisów ,,growych".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie każdy lubi Wiedźmina...

Dla mnie podstawka była w miarę ok, ale dwójka mało mi się podoba. Mimo iż lubię książki Sapkowskiego, to gra do mnie specjalnie nie przemawia.

Aktualnie: Saper (problemy z netem na komputerze, a na laptopie mało co mi ruszy, a jak chodzi to Mass Effect 2).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Średnia? Lepsza niż czyste niebo a już DUŻO lepsza niż Zew Prypeci. Dużo dużych lokacji, długo się gra, ulepszanie ekwipunku i przede wszystkim wojny frakcji.

No sorry, ale to, że dodano kilka lokacji, ulepszanie ekwipunku czy wojny frakcji, to nie znaczy, że gra będzie świetna i lepsza od Cienia Czarnobyla. Jak dla mnie, nie ma już takiego klimatu jak jedynka. Poza tym, większość ludzi twierdzi, że Czyste Niebo jest słabe, więc raczej jesteś w mniejszości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem do tyłu w grach jakieś 3 lata to teraz nadrabiam zaległości w Prince of Persia(2008/09), GTA IV, Batman: Arkham Asylum, Wiedźmin 2, FM 2011 i Minecraft:D A w kolejce jeszcze ho ho i trochę gier:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...