Skocz do zawartości

Polecane posty

Hitman Silent Assassin, następnie Contracts. Przeszedłem CoJ WK, Bionic Commando, Crysis i C. Warhead więc zabieram się za te "zakurzone".

Wawus z czystej ciekawości, w którą część K&L?

Edytowano przez Prince
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poznałem niedawno genialną gierkę - Dungeon Keeper 2 i teraz ostro w nią młócę. Kończę 8 level. Miałem małe problemy z uruchomieniem na siódemce, ale sprytna ze mnie bestia i wszystko działa. Serdecznie polecam. Oprócz tego gram w League of Legends. Chciałbym zwrócić Wam uwagę, że w tym tygodniu jest ciekawa rotacja championów. Dzisiaj za to ukończyłem Call of Juarez - Więzy Krwi z płytki CDA.

Edytowano przez m4dm4x
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w Hostlie Waters, Sims 1 oraz Far Cry chciałbym pograć w drakensanga ale nie działa mi nośnik wiec :/

Sims 1 to moje ulubione :D

Co do Drakensanga... czy istnieje możliwość zwrócenia do wydawcy płytki jeżeli nie działa? Nawet jeżeli nie to Drakensang po 10 zł na allegro chodzi i jest naprawdę warty zagrania.

Żeby nie było offtopu to ja właśnie dzisiaj Drakensanga zainstalowałem i będę w niego grał.

Męczę się jeszcze z Revenge of The Titans i Osmos'em.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończyłem Anvil of Dawn - raczej już zapomniana, aczkolwiek świetna gra RPG, która wciągnęła mnie od samego początku, a wypuściła dopiero po zobaczeniu końcowego ekranu.

Teraz gram w Forsaken World i muszę przyznać, że w moim rankingu pobiła takie gry jak Atlantica, Allods i Runes of Magic (w Perfect Worlda niestety nie dane mi było zagrać). Gra się bardzo przyjemnie - mam już 33. poziom i jak do tej pory zginąłem tylko raz i to z własnej głupoty, więc jest to miła odmiana względem Allodsa, w którego grałem wcześniej i który moim zdaniem momentami był po prostu zbyt trudny. Jak na razie nie widzę też potrzeby wydawania na grę pieniędzy, co również dobrze o tym tytule świadczy. FW ma bardzo dobrą grafikę, jak na MMORPG, choć zniewieściali herosi nie każdemu przypadną do gustu (ale za to krasnolud, którym gram wygląda całkiem fajnie). Instancje w grze są ciekawe, a automatyczne dołączanie do drużyny jest wielkim plusem - wystarczy jedno kliknięcie i już po chwili zostajemy teleportowani do dungeona. Jedyne co mogę zarzucić tej grze to jak na mój gust zbyt dużo "chodzonych" questów i mała różnorodność w loocie/ekwipunku - poza tym gra jest świetna. Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. Ostatnio pykałem trochę w Dungeon Keeper'a, aż w końcu mi się skończył. Przeszedłem go kilka razy, a i tak ciągle do niego i do rogatego wracam. Miło jest wsłuchiwać się w wydźwięki na sali tortur :D A i ogólnie mimo że gra jest już niesamowicie stara, to polecam.

Teraz wziąłem się za Bionic Commando (z CDA oczywiście! :D). Jak na mój gust, to gra wymiata. Szkoda tylko że jakoś szybko się skończyła. Tu ląduje w mieście, a tam już skacze po latających robotach. :/

Aktualnie pykam co nieco w Shaun White SnowBoarding. Co jak co, ale to pierwsza gra sportowa, która przypadła mi do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...