Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przeszłem Tony Hawk's UG2 i AW. UG2 o wiele lepsze, AW nudniejsze, chyba dlatego że za mało jest tam Tonego i Bama. Gram też w Mafie (1), gra 12 letnia ale grafika i fizyka na najwyższym poziomie (jak na tamte czasy), gameplay i fabuła troche słabsze, ale i tak bardzo dobra gra.

Edytowano przez gutol12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Dragon Age, który nadal jest bardzo fajnym rpgiem (ale nie tak dobrym, jak wydawało mi sie 4 lata temu jak ukonczylem gre I raz) - po raz pierwszy zagralem w dwojke, ale rzucilem w kat, gra w porownaniu do poprzedniczki to kiepski tytul! Chcialem sobie zrobic sejwa idealnego przed Dragon Age Inqusition ale nie bede w to gral na sile.

Skyrim - wykonuje questy poboczne i zadania dla gildii, czasem jakis adventure mode w D3 sie zrobi. + multi BF3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odświeżyć sb trylogię Gothica, mimo tylu lat na karku to nic mnie nie odpycha. Multi BF3 oraz BC 2.

Na ps3 GTA V oraz multi BF 4 ;p Dorwałem również Dragon Ball Ultimate Tenkaichi i gra mi się dobrze, grafika najlepsza ze wszystkich części, mało brakuje do anime. Mechanika też jest dobra tyle, że bardziej tu liczy się szczęście niż umiejętności gracza :)

Jedyny minus dla mnie to monotonne ataki non stop to samo i jeżeli grasz jednego dnia parę godzin to już ci się nie chce patrzeć na ten system walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PolskiZiomal5

Właśnie ja też od tygodnia mam zainstalowanego i po raz 2 przechodze tą świetną i niedocenioną grę. W tej grze jest wszystko co lubie czyli strzelanie do szkopów i sabotowanie nazistów. Grałem to w miesiącu premiery czyli dawno dawno temu a teraz muszę sobie fabułę troche odświeżyć a z tego co pamiętam najgorsza nie była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Battlefield Heroes, w które gram odkąd pamiętam, to ostatnio gram w:

DiRT 3

Moja ulubiona część z serii DiRT. Szkoda, że tak mało popularna (znalezienie gracza w trybie multiplayer graniczy z cudem), ale na szczęście jest możliwość gry w dwie osoby na podzielonym ekranie, a to już daje wiele zabawy.

Trine 2

Na taką grę czekałem od dawna. Piękna oprawa audiowizualna i świetnie rozwiązany tryb kooperacji.

Dead Island: Epidemic

Jedyna gra MOBA (dokładniej ZOMBA), w jaką gram. Na chwilę obecną gra nie daje wiele, ale i tak jest dobrze.

Left 4 Dead 2

Luźne rozgrywki w trybie Realizm = kupa śmiechu na Team Speaku. ( "Kurna, no przecież leżę pod tobą!" )

Jak widać, jestem raczej zwolennikiem gry w gronie znajomych, zwłaszcza przy jednym komputerze (rozbijanie samochodu prowadzonego przez moją dziewczynę w DiRT 3 i jej reakcja, gdy traci koło - bezcenny widok biggrin_prosty.gif ). Więc jeśli ktoś chce ze mną pograć w jakąś grę, to uprzedzam - nie jestem dobry w żadną. biggrin_prosty.gif

Edytowano przez 94Livebox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@riders

The Saboteur nie ma najgorszej fabuły jednak postacie są już takie sobie.Gra również ma to co lubię najbardziej 2 wojna światowa,sabotowanie działań wroga oraz gierka jest bardzo przyjemna jednak jestem już chyba obecnie w połowie gry,a już zaczyna mnie powoli nużyć więc pewną cześć misji pobocznych odpuszczę sobie.Niemniej grę polecam,gdyż drugiej takiej gry się nie znajdzie.Wielka szkoda że Pandemic Studios została zamknięte przez EA.confused_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem do Gothica II z dodatkiem Noc Kruka. Jednak żeby nie przechodzisz jeszcze raz tego samego grę zmodyfikowałem sobie.

Oto link do genialnego moda, który zmienia poprawia tekstury, modele, polepsza oświetlenie oraz poszerza mapę o miejsca, które do tej pory były ucięte, bądź niedostępne. Pozwala odkryć gothica na nowo. Polecam

https://mega.co.nz/#!dx5mBRxD!b7Gs4VhVoOJsli7jmlDfdt_RUA93J_JlPjWimlXipp0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopałem z archiwalnych płytek CDA pełne wersje Resident Evil 4 i 5 i tak patrzę trochę porysowane dlatego sprawdziłem czy działają. Zainstalowała się część 4 odpaliłem i straciłem 14 godzin na tej części z padem w ręku icon_wink.gif . Teraz zabieram się za 5 część ( Chociaż niezbyt ją lubię ale przypomnieć zawsze warto) . A tak to grywam w Team Fortress 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno w nic nie grałam, bo mnie w domu nie było prawie miesiąc...

Pod wpływem wydarzeń na urodzinach CDA, zaczełam World of Tanks. Gra fajna, wciągająca, jest trochę do ogarnięcia, generalnie super. Małe ale: jestem kompletną lamą :D Nie wiem czy stane się zaawansowanym dowódcą czołgów, na pewno będę zaglądac co jakiś czas.

Dziś odkopałam znowu Dead Island. Ta gra mnie tak irytuje czasami - zmiana broni skopana, jakieś zabawne bugi, przez które sie upijam albo podpalam, model jazdy masakryczny - a jednak wracam do niej co jakiś czas. Stuknęło ponad osiemdziesiąt godzin, zostało jeszcze kilka aczików do wbicia, ale zastanawiam się, czy nie czas przesiąść się na dwójkę... Mam jakiś absurdalny, niczym nieuzasadniony sentyment do tej gry.

Przedwczoraj na chwile wpadłam do Sanktuarium, wbiłam kilka paragonów, wydropiłam kilo kamyków, zaszlachtowałam kilkaset potworków. Do tego zawsze będę wracać.

Kilkanaście godzin skradło mi Antichamber. Poryta trochę ta gra jest, ale niezwykle przyjemna. Pewnie jeszcze do niej wrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam w Split/Second na PS3 z bratem na podzielonym ekranie i gra jest super, szkoda że gupi fps'y.

Przeszedłem również Stalker: Cień Czarnobyla, zrobiłem 2 zakończenia, w jednym "stałem się bogaty", pewnie dlatego, że miałem 200000 rubli, bo w grze nic nie kupywałem bo nie ma co, a w drugim odkryłem tajemnice i dołączyłem do Świadomości Z. Teraz zastanawiam się czy pograć w Czyste Niebo czy Lost Alpha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończone:

NFS: Carbon

Jeździ się fajnie, pojedynki w kanionie są git, tuning też niezgorszy. Muza daje radę, wizualnie nie jest źle, choć mimika w "kamerce" w trakcie wyścigów już razi. No i gra jest dość krótka

8/10

NFS: Undercover

Nie bardzo teraz rozumiem krytykę na tą część. No, może nie licząc modelu jazdy, do którego trzeba się przyzwyczaić. Wyścigów jest sporo i są urozmaicone (wyprzedzanie podnosi ciśnienie). Tuning też nie jest zły (ale czasy Undergrounda2 nie wrócą), graficznie nawet teraz nie jest źle. Zabrakło tylko wyścigów nocnych.

8/10

H.A.W.X.2

Jedynka przypadła mi do gustu, więc nie mogłem nie zagrać w dwójkę. Zasadniczo zarzucić mogę tylko brak uczucia pędu. Fajnym pomysłem są minigry z obsługą drona i działka.

8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przechodze nowego Thiefa, ktory jesli nie patrzec na niego przez pryzmat poprzednich czesci serii zla gra nie jest. To prawda ze jest sporo latwiejszy i bardziej dynamiczny, ze sterowani przez komputer straznicy maja powazne problemy ze wzrokiem i czesto takze z mysleniem, ale i tak gra mi sie w tego nowego Thiefa dosc dobrze. A w przerwach miedzy pobocznymi wlamami i pchaniem glownej fabuly do przodu po raz kolejny przechodze The Frozen Throne do Warcrafta III.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaopatrzyłem się w BloodRayne Betrayal na PC. Po przeczytaniu tony hejtu na ten tytuł, miałem wątpliwości co do zakupu. Fakt, że za 10 ojro można dorwać lepszą grę, ale jako fan serii musiałem przekonać się osobiście o co tyle krzyku. Po odpaleniu produkcja okazała się całkiem przyjemną platformówko/siekaniną w stylu dwuwymiarowych Castlevanii. Gra się bardzo przyjemnie, a system punktacji i szukanie poukrywanych czaszek, których odpowiednia liczba wydłuża pasek życia lub pojemność magazynka, dodatkowo motywuje by ponownie odwiedzać lokacje. Do poprzednich odsłon nawet nie ma co jej porównywać, ale jako odstresowywacz spisuje się idealnie. W międzyczasie przechodzę kampanię Armies of Exigo. W sumie to taki WarCraft III dla ubogich, ale swój urok ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Tomb Raider skończony. Teraz pewnie będę próbował dokończyć nowego Shadow Warriora, ale trafiłem na dość wkurzający moment, gdzie ciągle ginę, bo rzucają na mnie naprawdę dużą hordę przeciwników, większą niż dotychczasowe. Poza tym pewnie na nowo podejdę do Serious Sama: BFE i pociągnę dalej nowe DMC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem GTA V. Cóż, oczekiwałem więcej, ale jest to świetny tytuł, do którego na pewno nie raz będę wracał. Tylko gdyby rockowa stacja nie ssała, ehhhh (i jeszcze zero klasycznego heavy metalu!). Teraz przechodzę Far Cry'a. Naprawdę nie wiem, kto wpadł na pomysł z obcymi, ale powinien za.... harowywać się na galerze. Całkiem klimatyczna gierka zamieniła się w połączenie FPS-a z kiepskim horrorem. Ale jest nieźle, choć czasami poziom trudności jest przesadzony.

Pozdro dla tych, którzy zaczaili żart z galerą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overlord 2

Fajna, odprężająca gierka na poprawę humoru.

Dark Souls 2 (PC)

Gra hardkorowa? Tak, ale przez lenistwo twórców. Wypełnić lokacje wrogami, których trzeba walnać i po kilkanaście razy żeby padli (nie mówiąc o bossach), respawny, brak jakichkolwiek wskazówek. Normalnie wzięłoby się to za minusy.

Z drugiej strony chyba o to chodziło, choć można stwierdzić, ze to gra dla msaochistów. W ciągu 46 godzin zaliczyłem prawie 470 zgonów. Bo wrogów było za dużo, bo skończyły mi się estusy, bo spadłem w przepaść, bo boss zdążył mnie dobić, zanim sie podniosłem po poprzednim ciosie. No i jest to pierwsza gra od 3 lat, kiedy musiałem sięgnąć do poradnika, bo nie wiedziałem gdzie iść (byłoby o wiele więc lat, ale w Wieśku 2 nie mogłem znaleźć jakiegoś przedmiotu)

Muzyka jest świetna, głosy niezłe (postacie nie ruszają ustami- w 2014 roku(!!!). Graficznie jest średnio.

Ocena: 7+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu ukonczylem nowego Thiefa i od razu zabralem sie za wciaz odkladanego do tej pory AC Black Flag. Za mna dopiero jeden wieczor spedzony przy tej grze, wiec przygoda na Karaibach wciaz przede mna, ale juz widze, ze gra mi sie spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem ostatnio Metro Last Light i powiem wam, że czasami gra doprowadzała mnie do szału. Momentami biegałem z nożem bo nie miałem amunicji, i próbowałem zabijać mutanty. Wtedy gra przypominała mi Dark Souls pod względem trudności, a tak nie powinno być. Później jakoś było mi łatwiej ale i tak gra mnie jakoś nie porwała. Teraz przechodzę Beyond Two Souls na razie jakoś gra jakoś nie wybija się, jest przyjemnie i tyle. Zobaczymy jak dalej, a potem chyba biorę się za Hitman Absolution albo Dead Space 3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli toczę się ku zakończeniu The Incredible Adventures of Van Helsing, a wkrótce chyba zabiorę się za drugą część tej świetnej serii. Naprawdę, takie Diablo za niecałe pięćdziesiąt złotych, a wrażenie - oszałamiające.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...