Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzisiaj ukończyłem Saints Row IV (6/10). Gra nie przypadła mi do gustu, bo moim zdaniem wprowadzenie kosmitów i tych różnych symulacji, mocy i innych rzeczy było niepotrzebne. The Third i II mi się podobały, ale tej części nie będą wspominał z wielką chęcią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LemoonScream

Ostatnio wygrałem Dead Space. Było.. bez rewelacji, lecz czas poświęcony na rozgrywkę wspominam całkiem ciekawie ; ) A obecnie gram w Thiefa: The Dark Project. Póki co jestem naprawdę ZACHWYCONY. Moim błędem było, że posądzałem grę o to, że ze względu na tyle lat od premiery może być kiepska. Mój wielki błąd! Jak na razie, jest jedną z najlepszych produkcji w jakie grałem w ostatnim czasie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak się stało, że odkopałem swoje konto na GOG i co tam znalazłem? Twierdza HD! Już nawet zapomniałem, że ją mam :)

No i ostro cioram w Fire Emblem: Awakening na 3DS. Niecały miesiąc ją mam, a na liczniku już ponad 150 godz. i trzy przejścia kampanii (raz na "Classic Normal" i dwa razy na "Classic Hard"). Teraz powoli próbuję swoich sił z "Newcomer Lunatic" (na Classic jestem jeszcze za cienki) przez co mój poziom frustracji przekroczył wszelkie znane granice, ale i tak świetnie się bawię!

A potem spróbuję z "Classic Lunatic+". Oj! Konsola będzie latać! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy ,ogrywam Overlorda 2.Zupełnie mi z głowy wyleciało ,że mam go na dysku a jestem właściwie na początku przygody.Jutro po zakupie CDA zabiorę się za jedynkę a dwójkę ukończę ,gdy zobaczę napisy końcowe z części pierwszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż dla mnie to była bardzo ciężka decyzja ale po ponad 5 latach spędzeniu w świecie World of Warcraft postanowiłem definitywnie zakończyć ten rozdział w życiu. Z tego powodu na otarcie łez postanowiłem i kupiłem Guild Wars 2 zobaczymy czy jest on tak dobry jak o nim mówią do tego odejdzie konieczność płacenia abonamentu będę grał ile mi się podoba dla mnie bomba. A tak to grywam w Team Fortress 2 na razie tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Guild Wars 2 ale tak nieśmiało gdyż to mój pierwszy mmorpg. Po za tym wbijam Golda w LoLu jeszcze przed końcem obecnego sezonu (kilka meczów dzieli mnie od tego). Oprocz tego Dota, ktora bardziej mi sie podoba niźli LoL, ale duzo wiecej mam znajomych w produkcji Riotu. Po za tym zaczynam powoli przypominać sobie SC2: HotS gdzie bylem w platynie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedlem Company of Heroes 2. Chociaz gralo mi sie przyjemnie, a w kampanii byly trzy misje rozgrywajace sie w Polsce, to jednak bardziej wole klimat z pierwszej czesci CoH, gdzie zamiast Armii Czerwonej dowodzilo sie Amerykanami. Kampania juz za mna, zostaly jeszcze wyzwania i multi, ale cos nie moge sie za nie zabrac. Myslalem o rozpoczeciu zabawy z Rome 2, ale z tego co widze po komentarzach to lepiej bedzie, jesli wstrzymam sie z tym do wydania pierwszej duzej latki. A to znaczy, ze chyba nastepnym tytulem za jaki sie zabiore bedzie najnowszy Splinter Cell.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przeszedłem bardzo starą ale moim zdaniem najlepszą grę w swoim gatunku czyli "Fable - zapomniane opowieści" Jest to naprawdę bardzo fajna gra, wciągająca i co najlepsze możemy sami decydować o sobie czy zrobimy coś jako dobrzy ludzie i zdobędziemy dobry uczynek czy może będziemy się buntować i zrobimy to w sposób który nie podoba się innym i dostaniemy zły uczynek. Gra bardzo mi się spodobała, żałuję że dopiero niedawno zacząłem w nią grać ale spodobała mi się tak bardzo że kupiłem 3 część na xboxa i od następnego tygodnia zacznę ją przechodzić, myślę że się nie zawiodę i dorówna swojej starszej części .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie sobie gram w GTA 3, pamiętam jak kiedyś, 10 lat temu pogrywałem w tą gierkę lecz jej nie przeszedłem, teraz pora podjąć kolejną próbę, może się uda :) Uważam że to najsłabsza część GTA, jakoś taka niezbyt atrakcyjna się wydaje. Oczywiście wiadomo, był to przełom w swoim czasie, graficzny przełom, przejście w trójwymiar, ale jakoś tak świat gry mnie do siebie nie przekonuje. W Vice City czy San Andreas było zdecydowanie ciekawiej, natomiast w tej odsłonie wyraźnie mi czegoś brakuje, najbardziej ubolewam nad niemową bohatera i bardzo niskim "humorem", właściwie to chyba fabuła jest dla mnie największym minusem tej gry, choć przejść ją i tak chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...