Skocz do zawartości

Polecane posty

Cos mnie naszlo na klimaty postapokaliptyczne i po wielu miesiacach odkladania na pozniej wreszcie zainstalowalem RAGE. Nie jest to moze rewolucja w gatunku, ale jako shooter gra jest calkiem solidna. Podobaja mi sie tez nawiazania do wczesniejszych gier idSoftware - Wolfensteina 3D i DOOMa. Za mna juz jakies 70% kampanii singleplayer i prawde mowiac przy RAGE bawie sie znacznie lepiej niz podczas przechodzenia Crysis 2 czy 3. jak dla mnie mocne 8/10 ludziez 4/5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kane & Lynch 2: Dog Days. Nędza, zajęła mi raptem 3 godziny (w multi nie gram, za słaby net, z reszta nie za bardzo mnie interesuje). W sumie dobrze, ze tak szybko ją przeszedłem, bo fabularnie bardzo słabo. Z resztą co można powiedzieć, skoro gra jest taka krótka? Całkowicie nie wykorzystany potencjał. Jedynka nie była the best, ale trzymała poziom przez większość rozgrywki. Dopiero pod koniec się zagubiła i stała się zwykłym shooterem. Dwójka zaś to ciągłe, chaotyczne strzelanie. Na uwagę zasługuje jedynie ciekawy pomysł na grafikę, wzorowaną na kiepskie filmiki z YouTube. Omijać, zostawić w miarę dobre wrażenie po jedynce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w Bf3,worms revolution,crysis 2 i burnout paradise. Skończyłem Dead island i nie wiem co powiedzieć o tej grze. Z jednej strony dobrze się sieka zombie, z drugiej mizerna fabuła (nie wiem o co chodzi i w sumie nie miałem potrzeby wiedzieć przez 90 % czasu gry) Bohaterowie w sumie słabi,dziwne przerywniki filmowe w których są wszyscy bohaterowie a grasz sam (no chyba że w co op to ma jakiś sens) i strzelanie jest podobne jak w cartelu czyli słabe. Gdyby nie trailer ta gra była by oceniona tak samo jak riptide albo gorzej. Sam nie wiem jak ocenić tą grę. Nie patrząc na fabułę i robiąc zadania nie zagłębiając się w nie i czerpanie radości z siekania zombie, z ogarniętymi ludźmi w co opie. Inaczej można się zawieść na maxa. Dodam że dodatek krwawa łaźnia jest mega kiepski. Fale zombie w cod bo jakoś miały sens a tutaj go nie widzę. Srednio się w to gra, nie wiadomo czy chodzi o drużynowe przetrwanie czy o to by mieć lepszy wynik od pozostałych. Gdybym go dokupował do podstawowej wersji gry to bym się szalenie zawiódł. Koniec końców grę oceniam na 7/10. Chociaż zastanawiam się nad 6+ lub 6. Grywalność jest (mimo że z bugami) fabuła jest mocno średnia i w miarę dobry co op. Za pieniądze jakie kupiłem (humble bundle) to się opłaca a tak to to nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem sobie Flatout 2 icon_wink.gif nawet fajnie się grało, tylko że rzucałem na grę mięsem więcej niż na inne gry, Ridge Racer na mnie czeka. Chyba zacznę grać od nowa w Gothic'a 2 bo się zablokowałem i nie wiem co robić. Pogrywam też z kolegą w Dead Island i DOTA 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gutol12

Jeżeli masz zamiar grać w Ridge Racer Unbounded to bez pada od Xpudła nawet nie zaczynaj ,bo będziesz rzucał mięsem gorzej niż we Flatout 2 ;) Ja zakupiłem tą grę z nadzieją że pogram na moim DualShocku ale się pomyliłem.Gra w ogóle go nie wykrywa ,tylko ten badziew od XBoxa a na klawiaturze to w ogóle katorga.Takie moje skromne ostrzeżenie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gutol12

Zwykły wyścig na przepychanki czy jazda "Scanią" jakoś na klawiaturze ujdą ale chodzi mi bardziej o eventy typu Drift czy Time Trial gdzie każdy zakręt jest na wagę złota.Gra jest naprawdę wymagająca i zaliczenie pewnych wyzwań na "trzy gwiazdki" to nie w kij dmuchał.Z resztą sam się przekonasz.Powodzenia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deathroll2097

Znalazłem starego pada firmy apollo, myślę sobie: spoko, wygodniej sobie pogram. Podłączam, patrzę i gra czyta pada. Tylko że przyśpieszenie nie jest ustawione na guziku tylko na "grzybku" (nie znam normalniej nazwy), co jest strasznie niewygodne, a i zakręty nie są lekkie, tylko od razy na max'a jak na klawiaturze, a zmiany sterowania nie imają się mego pada. Więc wole klawiaturę. A no i gra jest trudna, tylko jak tak patrzę to strasznie krótka kampania. Grałem może z godzinkę, patrze na statystyki a tu 19%. Może jak mi się zechce to będę starał się robić wszystko na 3 gwiazdki, ale to się zobaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Orchestra 2, które ukochałem za dźganie ludzi bagnetem i krzyki przerażonych żołnierzy, z którymi można się nareszcie identyfikować lub chociaż współczuć im. Okrzyki "Za Vaterland", "pamiętajcie co przysięgaliście" i "Wystrzelają nas" pokazały mi to, czego jeszcze chyba żadna gra w multi: żołnierzy, którzy nie są "papierowi". A także za brak podejścia "kurczę, dostałem postrzał z RPG. Posiedzę chwilę na apteczce to mi przejdzie." ( W RO2 1 strzał i Jurij czy Hans idzie do piachu). Liczy się twój skill, pomyślunek i (nieco) szybki internet by zająć co lepsze klasy z co lepszą bronią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

A ja tak przeglądając pudełko z grami skusiłem się na Mafię, ale nie dwójkę tylko tę pierwszę część. Uświadomiłem sobie, że nigdy jej nie ukończyłem więc chyba już pora. I warto było, mimo, że gra ma swoje lata to wciąga. Gra się naprawdę świetnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z powodu że w przyszłym roku ma premierę Wiedźmin 3 postanowiłem przejść poprzednie części tejże serii. I z całą radością mogę stwierdzić że wczoraj zakończyłem grę w Wiedźmina część pierwszą. Dziś rozpoczynam albo wiedźmina 2 albo gothic 1 jeszcze niewiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z powodu że w przyszłym roku ma premierę Wiedźmin 3 postanowiłem przejść poprzednie części tejże serii. I z całą radością mogę stwierdzić że wczoraj zakończyłem grę w Wiedźmina część pierwszą. Dziś rozpoczynam albo wiedźmina 2 albo gothic 1 jeszcze niewiem...

Haha, robię dokładnie to samo co Ty. :) Też niedawno przeszedłem Wiedźmina :) Za niedługo biorę się za drugą część, no i z niecierpliwością czekam na ostatnią część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem RAGE i jak widac po mojej sygnaturce zabralem sie za indyka To the Moon.

Co do RAGE, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony calkiem fajnie przedstawiono swiat po uderzeniu w Ziemie Apophisa, stroje postaci czy modyfikowalne auta. Czuc klimat Mad Maxa. Do tego dochodza niezle zrobieni i dosc zroznicowani przeciwnicy, nawet miejsce na wiekszych i wielkich bossow sie znalazlo w kampanii. Lokacje, w ktorych przychodzi nam wykonywac kolejne misje sa niezle zaprojektowane, tak samo zreszta jak oddane nam do dyspozycji uzbrojenie, ktore poza niewielkimi usprawnieniami mozna dodatkowo modyfikowac poprzez wybor uzywanej amunicji. W ten sposob zwykla, doskonala przeciwko szybkim i zwinnym mutantom strzelbe mozna zamienic w granatnik lub bron idealna do likwidowania opancerzonych i korzystajacych z elektroniki celow. Na deser jest jeszcze crafting, ktory umozliwia konstruowanie np. bardzo przydatnych podczas walki z bossami i kolejnymi falami wrogow wiezyczek oraz wyscigi. To wszystko mozna zaliczyc na plus. Niestety gra ma tez mankamenty, glownie techniczne - z bliska widac, ze przedmioty sa pokryte teksturami o niskiej rozdzielczosci, a na dodatek po szybkim ruchu kamera gra potrzebuje pol sekundy na ich doczytanie. Niby niewiele, ale jest to zauwazalne i na sprzet zwalic winy nie moge. Mimo wszystko tytul jest inny od najpopularniejszych FPS-ow. Podobny do Borderlands, ale duzo bardziej powazniejszy. Kto nie gral, niech sprobuje, tym bardziej ze pewnie uda sie go teraz kupic sporo taniej niz w dniu premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...