Skocz do zawartości

Polecane posty

Hector: The Badge of carnage ep 1. Kapitalna gra :) Pełna humoru, staroszkolana przygodówka point and click, wymaga kombinowania i łączenia ze sobą dziwnych rzeczy. Są jeszcze dwa epizody, na szczęście :) Polecam wszytkim gorąco.

Na PS3 doszłam do 4 rozdziału Uncharted. Dobra gra, choć czsem mam wrażenie, że mogłoby być więcej gry a mniej filmu... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeszukaniu Allegro znalazłem PGR 3, w którego nigdy nie grałem i przyszła pora na lekcję historii. Poza tym zamieniłem fatalnego GRIDA 2 na ToCa Race Driver 2, którą już kończę i instaluję trzecią część. Na wieczory został mi jeszcze Remember Me i Mirror's Edge (przechodzę już chyba piąty raz i nadal twierdzę, że to jedna z lepszych gier w jakie grałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Star Wars: Knights of the Old Republic - kawał dobrego RPG'a.

Wcześniej przeszedłem Arcanię oraz dodatek do niej Fall of Setarrif. Do zagrania w tą produkcję przekonała mnie ogromna masa hejtu w komentach do niejjezyk2.GIF

No cóż wg mnie Arcania to przeciętna ale przyjemna gierka - tak na 30 godzin (oraz 5g na dodatek).

Zabieram się za Kane and Lynch: Dead Men

Edytowano przez kylo73
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem XCOM: Enemy Unknown. Dosc dlugo odwlekalem powrot do tej gry i zabranie sie za przejscie ostatniej misji w kampanii, ale dzisiaj wreszcie to zrobilem. I jako wielki fan oryginalnego UFO: Enemy Unknown z 1994 roku moge z czystym sumieniem napisac, ze gosciom ze studia Firaxis Games udalo sie zrobic swietny remake tej kultowej taktycznej strategii. Nie jest on co prawda w 100% wierny oryginalowi bo wprowadzono pewne uproszczenia do mechaniki gry, ale i tak gralo mi sie w niego bardzo przyjemnie, tym bardziej ze najwazniejsze elementy pierwowzoru zostaly zachowane, a przy okazji wprowadzono tez fabularyzowana kampanie, czego w oryginalnym UFO: Enemy Unknown brakowalo. Jak dla mnie 9/10. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Dark Messiah of Might and Magic. Niedoceniana, choć bardzo dobra gra. Solidny fantasy fps, ze swobodą stylu gry, dość dobrą grafiką. Prezentuje świat Ashan z perspektywy żołnierza, co powinni docenić zwłąszcza fani piątej części Heroesów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...