Skocz do zawartości

Polecane posty

FC3 Blood dragon ukończone i zebrane wszystkie VHS oraz TV. Szkoda że gra nie ma newgame+ bo jest stanowczo za krótka. Kupione ulepszenia do broni a nie ma jak zrobić dobrej rozróby. Wiem że to tylko dlc ale jednak. Klimacik jest,soundtrack dobry,grafa męcząca na dłuższą metę,fabuła w sumie ok i grywalność b.dobra. Generalnie 7+/10 mogę dać. Dłuższy czas na przejście gry skutkował by lepszą oceną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Death Rally

+ Kilka broni i sporo aut do wyboru;

+ Krótka;

- Mocno uproszczony model jazdy;

- Słaba fizyka;

- Niewielka liczba tras;

- Brak fabuły;

Ocena: 4/10

Cóż mogę powiedzieć... lubię arcadowe ścigałki, ale Death Rally jest po prostu do bólu przeciętne. Model jazdy jest mocno uproszczony i niespecjalnie satysfakcjonujący. Trasy są nijakie i szybko zaczynają się powtarzać. Historia i pomysł na poprowadzenie kampanii sprawdza się raczej kiepsko. Jedyny element, który nieco ratuje sytuację, to duża liczba aut do odblokowania (choć jakichś specjalnych różnic między nimi nie widać) i parę broni do wyboru.

Nie polecam, chyba że będzie w jakimś bundlu za dolara, ode mnie czwórka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman Arkham Asylum

+ Batman!

+ efektowna walka

+ zróżnicowane misje

+ filmowa prezentacja

+ prowadzenie fabuły

+ rewelacyjny dubbing

- za krótka! (wątek głowny 9h)

Grę oceniłbym na 8+, fantastycznie mi się w to grało, system walki jest bardzo przyjemny, choć gra miejscami jest chyba zbyt ława, ale wykończony po całym dniu mogłem spokojnie odpalić Batmana i się zrelaksować. Gra jest świetna, choć wyżej cenię sobie drugą część. Jedyne moje zastrzeżenie to fakt, że sam wątek głowny zajmuje około 9h.. Ździebko mało, no ale cóż.. Jeśli ktoś jeszcze nie grał, to polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wkurzam się na Cod Ghosts multi , przez swoją powolność i brak precyzji przy celowaniu. Oprócz tego grywam na przemian w BF 3 i BF 4 ( kupiłem premium z przeceny). Zacząłem przechodzić Wiedźmina i stanąłem na 3 rozdziale i tak 3 tydzień go nie ruszam, a powinienem bo jakby nie patrzeć już niedługo wychodzi Wiedźmin 3, a tu trzeba jeszcze przejść drugą część =/. No i oczywiście gram w World of warcraft dzisiaj reset i raid więc do boju i trzeba ubić tego imperatora ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trudności z oceną tej produkcji. Przez pewny czas bardzo dobrze mi się w Red Faction grało. Po pierwsze dobra grafika oraz świetna optymalizacja. Grając nie zauważyłem żadnych błędów i ani razu mnie nie wyrzuciło w okienko Windows. Dodatkowo sceneria oraz klimat bardzo przypominają klasyki filmów: COŚ oraz Alien. Owszem może RF nigdy horrorem nie będzie, ale dzięki obcym formom życia można poczuć dobry klimat. Największą zaletą tej produkcji jest rozpierducha. Od pierwszej części która ukazała się 2001 roku największy nacisk zawsze wkładano na masakrę oraz czystą masakrę. Fizyka oraz zniszczenia prezentują się nader przyzwoicie i można się zabawić. Szczególnie, że da się zniszczyć praktycznie wszystko. Gra też do krótkich nie należy, bo przejście mi zajęło około siedem godzin co w dzisiejszych czasach jest solidnym wynikiem. Właśnie...

Czas ponarzekać. Końcówka gry jest dosyć przesadzona. Mamy bossa w postaci Królowej i to jest bardzo fajne, ale jednak na mapce czasami pojawia się zbyt dużo obcych. Owszem lubię wyzwania oraz trudne gry. Lubię gdy gra uczy mnie cierpliwości i w późniejszym czasie nagradza mnie za swoją cierpliwość, ale tutaj wyraźnie przesadzono. Wkrada się także od czasu do czasu monotonia. RF jest grą akcji, ale oprócz strzelania nie znajdzie się niczego innego (nie ma łamigłówek).

Mimo czasami przegiętego poziomu trudności czy też monotonii to RF prezentuje dobry poziom. Gra klasy typu B. Nie była zapowiadana jako hit. Może nikt przed nią nie uklęknie, ale też nie ma powodów by tą grę mocno narzekać. I dlatego dam tej produkcji MOCNĄ siódemkę...

Edytowano przez Wysokiandrzej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trudności z oceną tej produkcji. Przez pewny czas bardzo dobrze mi się w Red Faction grało. Po pierwsze dobra grafika oraz świetna optymalizacja. Grając nie zauważyłem żadnych błędów i ani razu mnie nie wyrzuciło w okienko Windows. Dodatkowo sceneria oraz klimat bardzo przypominają klasyki filmów: COŚ oraz Alien. Owszem może RF nigdy horrorem nie będzie, ale dzięki obcym formom życia można poczuć dobry klimat. Największą zaletą tej produkcji jest rozpierducha. Od pierwszej części która ukazała się 2001 roku największy nacisk zawsze wkładano na masakrę oraz czystą masakrę. Fizyka oraz zniszczenia prezentują się nader przyzwoicie i można się zabawić. Szczególnie, że da się zniszczyć praktycznie wszystko. Gra też do krótkich nie należy, bo przejście mi zajęło około siedem godzin co w dzisiejszych czasach jest solidnym wynikiem. Właśnie...

Czas ponarzekać. Końcówka gry jest dosyć przesadzona. Mamy bossa w postaci Królowej i to jest bardzo fajne, ale jednak na mapce czasami pojawia się zbyt dużo obcych. Owszem lubię wyzwania oraz trudne gry. Lubię gdy gra uczy mnie cierpliwości i w późniejszym czasie nagradza mnie za swoją cierpliwość, ale tutaj wyraźnie przesadzono. Wkrada się także od czasu do czasu monotonia. RF jest grą akcji, ale oprócz strzelania nie znajdzie się niczego innego (nie ma łamigłówek).

Mimo czasami przegiętego poziomu trudności czy też monotonii to RF prezentuje dobry poziom. Gra klasy typu B. Nie była zapowiadana jako hit. Może nikt przed nią nie uklęknie, ale też nie ma powodów by tą grę mocno narzekać. I dlatego dam tej produkcji MOCNĄ siódemkę...

Z opisu wywnioskowałem, że grałeś w RF:Armageddon. Też to jakiś czas temu ograłem na PS3 i jakoś poziom trudności mnie nie odstraszył, a na easy nie nie grałem. Ale w końcu różnie ludzie mogą to odbierać. Dostałeś może bonusową broń po skończeniu gry????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio po przecenie gdzieś wszystkie trzy części Gothica na Steam, bo moje płytki z jedynką i dwójką gdzieś się zapodziały, więc przechodzę sobie wszystko od nowa, jedynka już za mną, teraz cisnę dwójeczkę. Trochę dziwnie się gra po angielsku, ze względu na fakt, że od czasu gdy pierwszy raz zagrałem w Gothica to potem już cały czas się grało po polsku, ale klimat cały czas jest taki sam, a język angielsku nie sprawia mi problemów, tym bardziej, że grę się zna na pamięć.

Mimo wszystko czekam, aż wydawca wprowadzi w przyszłości język polski Gothica na Steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w grid2,insurgency,shank2,rage,sonic transformed,dirver San Francisco. Shanka już przeszedłem dawno ale teraz chcę zrobić na hardzie. Insurgency w samouczku z botami i w multi z myślącymi naczelnymi. Udało mi się nawet kogoś zabić:) Rage jak zaczął się rozkręcać i wchodziłem w klimat to napotkałem na bossa:/ Sonic jak się uda to kilka wyścigów a Drivera męczę co jakiś czas lecz gra nie jest taka fajna. Chociaż ma potencjał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ukończyłem X-Men: Origins: Wolverine. Na początku strasznie wiało monotonią, ale z czasem gra się rozkręca i ciężko odejść od kompa. Końcówka otwiera furtkę na kontynuację, ale chyba nigdy się jej nie doczekam. Szkoda, bo slasherek ma potencjał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem, to może pokrótce:

- z ukończonych: Red Dead Redemption 100%, Dark Souls 2 , Need for Speed Hot Pursuit

- ogrywam obecnie GTA IV z dodatkami, plan skończenia na 100% wszystiego, wróciłem do Disciples II i nie mogę się momentami oderwać, klimat jest tak samo gęsty jak wiele lat temu, gdy to po raz pierwszy odpaliłem. Zaraz zaczynam przygodę w Lords of Xulim, jak tylko tą grę zobaczyłem to musiałem ją mieć, wygląda na spełnienie skrytych marzeń fana RPG smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Rage. Tak nierównej gry dawno żem nie widział. Hit który nie jest hitem i jedynie fakt że stworzyło go ID to trzeba się z nim liczyć. A wcale że nie. Czułość myszki wyjęta z konsol,fabuła to zlepek zadań przyjdź,zabij i weź a zakończenie to porażka. Rage to taki borderlands na poważnie ale można śmiało powiedzieć że jest to zmarnowany potencjał. 7/10 to i tak za klimat i radość z gry bo kuleje tutaj więcej niż to warto. Teraz będę grał dalej w grida i sonic na multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu zaliczyłem Risena 2 - który, jak na standardy Piranii, jest dość krótki (19 godzin z niemalże wszystkimi zadaniem pobocznymi). Mimo zmiany klimatu na bardziej, powiedzmy, rubaszny, grało się bardzo przyjemnie. Jednakże, przez małą ilość zadań dodatkowych - z czego większość wykonuje się przy okazji wątku głównego - owy Risen wydaje się, niestety, grą na raz.

Teraz ogrywam Skyrima: gra się świetnie, mimo tego, że poprzednie TESy mnie nie ruszały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem w trakcie przechodzenia The Legend of Korra, fanom tego serialu animowanego nie muszę chyba niczego tłumaczyć. Ot, bohaterką jest młoda dziewczyna - Korra, która jest avatarem. To znaczy potrafi jako jedyna osoba na świecie posługiwać się 4 żywiołami - wodą, ogniem, ziemią i powietrzem. Gra to typowa bijatyka, mamy dużo akcji, etapy bardziej przygodowo-zręcznościowe, liczą się kombosy, ale również uniki i blokady, gra zachowuje klimat serialu, dzięki temu czułam się, jakbym oglądała kolejny epizod, mamy masę przeciwników do ubicia. Niestety nie posiadam pada, a podejrzewam, że byłoby mi nieco łatwiej w to grać wtedy. Niemniej, mój brak wprawy w tego typu grach też robi swoje.

Fanom serii Avatar gra na pewno przypadnie do gustu. Ja byłam zachwycona już w trakcie intra! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powie mi, czemu nowy NFS Most Wanted został tak źle przyjęty? Właśnie dotarłem do napisów końcowych (dotarcie do niech nie zajmuje długo, bo z 8h), ale gry mam jeszcze drugie tyle (robiąc wyścigi na wszystkich autach), nie licząc multiplayera. Model jazdy jest świetny, nie jest skopiowany z HP jak w Rivals. Niektórzy mówią że często się rozbijali, ale chyba spodziewali się czegoś jak było w starszych NFS'ach, czyli super-skrętności aut, a tutaj o dziwo czasem trzeba hamować przed zakrętami! Ale że coś jest inne, nie oznacza że jest gorsze. No ale cóż, niektórzy wolą ctrl+c - ctrl-v, widać to po ocenach Rivals.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The binding of isaac rebirth probuje przejsc gre w 100%. Pobrałem mody i zacząlem znowu grac w Game dev tycoon. Oprócz tego na komputerze Pro Evolution soccer 2015 i Fifa 15 (Gram na zmiane :D) i od dwoch miesiecy nie włączyłem Saints Row IV którego nie chce mi się przechodzić. Na początku było ok super moce itd ale zrobiło to sie monotonne i aż nie chce sie grać może za tydzień się przelamie i w końcu przejde tego sandboxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadł śnieg, więc zainstalowałem Skyrima :D z zacną porcją modów. Mimo że grałem w niego już wiele razy, wciąż czerpię dużą radość z rozgrywki i nadal nie ukończyłem scieżek wszystkich dostepnych gildii. Oprócz tego od czasu do czasu gram w Hearthstone i chyba w końcu zabiorę się za LA Noire, które kupiłem ponad miesiąc temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...